FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1107108109110111168»
dayra09.02.2010 21:23

@Lazio

m-a vazut

 

@Maye

verzisor

S.S.Lazio09.02.2010 21:23

@ Maye,sibian notoriu !

 

@ dayra , esti mai intrusa ca mine :)) ..nu te urmaresc,nici macar nu stiu cine esti .

dayra09.02.2010 21:25

nu m-a vazut, dar a presimtit

Maye09.02.2010 21:26

Dayra este o atotcunoscatoare iar S.S Lazio ... un protestatar.

S.S.Lazio09.02.2010 21:27

@ dayra,ii spun noapte buna ..

@ maye , nazist,extremist...sufletist !

dayra09.02.2010 21:27

@Maye

vorbea little hooligan

 

@Lazio

alt hooligan

Maye09.02.2010 21:30

Huliganca mica :D

S.S.Lazio09.02.2010 21:30

OFF : ma bat doar cu sacii de box de la antrenamente :)

On : fuge prima ..@ dayra !!!! * iar s-a bagat tenia asta de Maye .

dayra09.02.2010 21:34

fuge ultimul, dupa ce se da jos de pe gard

Maye09.02.2010 21:48

Nici azi nu ma compatimeste :(

 

S.S.Lazio , un malac :D

dayra09.02.2010 22:03

zice ca sunt un om rau

Maye09.02.2010 22:04

Am toate motivele sa spun ca e un om rau , da buna :))

danimarcu09.02.2010 22:06

Don Juan virtual

Maye09.02.2010 22:07

Un batran.

danimarcu09.02.2010 22:11

Nu stie ca gaina batrana face zeama buna!...

1on09.02.2010 22:15

iși plateste lunar cotizatia la AISS.

Maye09.02.2010 22:16

Fericitul posesor al unui DEX

1on09.02.2010 22:18

ascultă Nicolae Furdui-Iancu.

Maye09.02.2010 22:21

Stie el ce stie.

danimarcu09.02.2010 22:21

Nu stie ca nu mi-am mai platit cotizatia de mai bine de un an. :blush:

era pt 1on :king:

1on09.02.2010 22:26

Asta vroiam să aflu... Urat...

red&blue_boy10.02.2010 10:58

E cu cotizatia AISS la zi !

dayra10.02.2010 11:19

[89.89] 989 postari

Daniel-Ionut10.02.2010 11:20

272 postari

dayra10.02.2010 11:23

Chiulangiu.

«1107108109110111168»