@Lazio
m-a vazut
@Maye
verzisor
@Lazio
m-a vazut
@Maye
verzisor
@ Maye,sibian notoriu !
@ dayra , esti mai intrusa ca mine
..nu te urmaresc,nici macar nu stiu cine esti .
nu m-a vazut, dar a presimtit
Dayra este o atotcunoscatoare iar S.S Lazio ... un protestatar.
@ dayra,ii spun noapte buna ..
@ maye , nazist,extremist...sufletist !
@Maye
vorbea little hooligan
@Lazio
alt hooligan
Huliganca mica ![]()
OFF : ma bat doar cu sacii de box de la antrenamente ![]()
On : fuge prima ..@ dayra !!!! * iar s-a bagat tenia asta de Maye .
fuge ultimul, dupa ce se da jos de pe gard
Nici azi nu ma compatimeste ![]()
S.S.Lazio , un malac ![]()
zice ca sunt un om rau
Am toate motivele sa spun ca e un om rau , da buna ![]()
Don Juan virtual
Un batran.
Nu stie ca gaina batrana face zeama buna!...
iși plateste lunar cotizatia la AISS.
Fericitul posesor al unui DEX
ascultă Nicolae Furdui-Iancu.
Stie el ce stie.
Nu stie ca nu mi-am mai platit cotizatia de mai bine de un an. ![]()
era pt 1on ![]()
Asta vroiam să aflu... Urat...
E cu cotizatia AISS la zi !
[89.89] 989 postari
272 postari
Chiulangiu.