P cheliosu asta... ![]()
P cheliosu asta... ![]()
daca se mai leaga de el ... il las fara dinti ![]()
daca se mai leaga de el ... las fara dinti 2 orase parasite si un sat abandonat![]()
Mda... periculoasa ![]()
Nu se da batuta usor ![]()
Era pt Mik Stelista,dar s-a bagat pustiul...
Cica e pitic.O cauta pe Alba ca Zapada.
P.S.Era pentru Fernando din Madrid.
portugalia portugalia lalalalalalalaaaa...
Era o dedicatie pentru danimarcu... da' s'a bagat juventinul ![]()
il venereaza pe salam
M@n3l!$t@
un bitang obosit
Cocalar care o sa ramana in Liga a 2-a in seara asta.
PS: Vezi ca am pariat pe tine... te omor daca pierd 100.000 din buget ![]()
Jet
O sa'l ard la NHL.
o sa fie ars de mine
Numa' sa treaca de grupe.
Bea pe banii statului.
Statul bea pe banii lui
necunoscator
De unde bani?Ca ma dau astia afara din chirie ![]()
sarac lipit
lipit sarac
sarac dar cinstit
Presimt ca iar o sa-mi zica ceva de avatar ![]()
crede ca am un fix cu avatarul ei.
Nu se-ncalță cu bocanci cand iese afara
Nu stie ca nici nu am asa ceva ![]()
Nici n-am presupus c-ar avea.