FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1105106107108109168»
Daniel-Ionut07.02.2010 13:04

P cheliosu asta... :rolleyes:

MikStelista07.02.2010 13:11

daca se mai leaga de el ... il las fara dinti :clap:

Daniel-Ionut07.02.2010 13:14
daca se mai leaga de el ... las fara dinti 2 orase parasite si un sat abandonat :clap:

 

Mda... periculoasa :boxing:

danimarcu07.02.2010 13:16

Nu se da batuta usor :hooray:

Era pt Mik Stelista,dar s-a bagat pustiul...

DelPiero1007.02.2010 13:17

Cica e pitic.O cauta pe Alba ca Zapada.

P.S.Era pentru Fernando din Madrid.

Daniel-Ionut07.02.2010 13:17

portugalia portugalia lalalalalalalaaaa...

 

Era o dedicatie pentru danimarcu... da' s'a bagat juventinul :thumbdown:

MikStelista07.02.2010 13:18

il venereaza pe salam

Daniel-Ionut07.02.2010 13:18

M@n3l!$t@

Maye07.02.2010 13:22

un bitang obosit

Daniel-Ionut07.02.2010 13:23

Cocalar care o sa ramana in Liga a 2-a in seara asta.

 

PS: Vezi ca am pariat pe tine... te omor daca pierd 100.000 din buget :chair:

Maye07.02.2010 15:55

Jet

RobYnho07.02.2010 20:32

O sa'l ard la NHL.

AG07.02.2010 21:30

o sa fie ars de mine

RobYnho07.02.2010 21:32

Numa' sa treaca de grupe.

Maye08.02.2010 20:12

Bea pe banii statului.

danimarcu08.02.2010 20:22

Statul bea pe banii lui

Maye08.02.2010 20:41

necunoscator

De unde bani?Ca ma dau astia afara din chirie :))

AG08.02.2010 21:42

sarac lipit

Maye08.02.2010 21:57

lipit sarac

danimarcu08.02.2010 22:02

sarac dar cinstit

 

MikStelista08.02.2010 22:03

Presimt ca iar o sa-mi zica ceva de avatar :D

danimarcu08.02.2010 22:05

crede ca am un fix cu avatarul ei.

 

1on08.02.2010 22:06

Nu se-ncalță cu bocanci cand iese afara

danimarcu08.02.2010 22:10

Nu stie ca nici nu am asa ceva :rolleyes:

1on08.02.2010 22:13

Nici n-am presupus c-ar avea.

«1105106107108109168»