FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1103104105106107168»
Daniel-Ionut05.02.2010 19:33

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nu mai pot de ras la faza asta... si trafic de inteligenta sau cum ca nu mai stiu... am vazut si eu pe pitipoanca.ro asta :D

Piti? :whistle::shifty:

MikStelista05.02.2010 19:34

A scris gresit site-ul lui BadPitzi :))

Nu sunt pitzipoanca, piticule!

Daniel-Ionut05.02.2010 19:36

Da vina pe site pentru pitiponceriile ei :rolleyes:

MikStelista05.02.2010 19:37

Ii e cald cu dintii in gura si nu stie cum sa spuna :chair:

Daniel-Ionut05.02.2010 19:38

Face rime

danimarcu05.02.2010 19:54

S-a culcat.

dayra05.02.2010 20:05

S-a trezit.

RaMs3s05.02.2010 20:56

s-ar culca

danimarcu05.02.2010 21:20

S-a culcat si el.

RaMs3s05.02.2010 21:27

e invidios ca el nu se culca

MikStelista05.02.2010 21:28

l-a trezit Dani

danimarcu05.02.2010 21:33

in sfarsit si-a schimbat avatarul. :bananadance:

MoWeed05.02.2010 21:34

In continuare se chitreste la un vin de Porto

Marius05.02.2010 21:37

manelisti

danimarcu05.02.2010 21:42

a baut,vorbeste la plural

1on05.02.2010 22:42

cu 3 ore inaintea noastra

danimarcu06.02.2010 06:20

Nu stie ca-s cu doua ore in urma

1on06.02.2010 12:43

e pe un fus orar diferit :D

BAF-kimi06.02.2010 12:46

Emily Rose

1on06.02.2010 23:21

nu stiu la ce se refera

Daniel-Ionut07.02.2010 09:34

Unu' on

MikStelista07.02.2010 09:35

Ala micu'

Daniel-Ionut07.02.2010 09:36

Ce ma mai supara... :nono:

MikStelista07.02.2010 09:42

il supara adevaru'

Daniel-Ionut07.02.2010 09:46

Are o tampenie de avatar :blush:

Care adevar? Nu exista niciun adevar :look:

«1103104105106107168»