07.02.2010 09:46
Se ia de avatarul meu ![]()
Se ia de avatarul meu ![]()
O sa isi schimbe avatarul.
Ar vrea el
mona lisa. mai mult lisa decat mona.
Vrea sa isi multumeasca lui pentru ca,fara el si "sclipenia"lui nu exista albumul...
wtf?
A dat-o in buriceala
Nu merge la solar...are bronz natural.
Nu stie ca solarul nu e bun...
Alba ca zapada
Mutulica
Mica sirena
Frumoasa adormita
Ea e:

Gay.
homosexual
el e

Baba Dochia ![]()

ete-l pe Daniel

Ea e maaa... ![]()

cere bataie

Il are pe Pinochio pe desktop.
Ar vrea el sa arate ca ala de il am pe desktop ![]()
Niciodata!