FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1106107108109110168»
danimarcu08.02.2010 22:19

In schimb el e foarte la moda cu noile schiuri

dayra08.02.2010 22:36

ar vrea si el o pereche de schiuri

1on08.02.2010 22:51

Îi latră mâța.

dayra08.02.2010 22:56

Il stie pe "the Spartan".

Daniel-Ionut09.02.2010 14:05

dayra morena

RobYnho09.02.2010 14:06

Baila morena.

MoWeed09.02.2010 14:06

Bai god, nu te-ai plictisit de forumul asta?

RobYnho09.02.2010 14:11

Ma asociaza cu un pisalau de Ploiesti.

Daniel-Ionut09.02.2010 14:12

brasovenii site'ului

Eh... consateni.

MoWeed09.02.2010 14:13

Donator al casei de pariuri

 

Mai sunt, bah, brasoveni pe site

Daniel-Ionut09.02.2010 14:13

Ofticat pe succesul meu la pariuri.

O mai fi brasoveni pe site da nu asa de pitici ca tine :))

Arian09.02.2010 15:31

N-are simtul umorului.

Daniel-Ionut09.02.2010 15:32

Si'a pierdut D-ul pe drum...

MikStelista09.02.2010 15:33

Fanu' meu

Daniel-Ionut09.02.2010 15:34

Fana nu se uita la Steaua - Terek :nono:

AG09.02.2010 16:15

il are ca idol pe dudu steel

danimarcu09.02.2010 19:16

Nazist si extremist! :punk:

RaMs3s09.02.2010 20:31

nazist , extremist , alcoolist

Arian09.02.2010 20:37

Vrea sa se pocaiasca.

Maye09.02.2010 20:44

Kerataconus?

danimarcu09.02.2010 20:44

E din rasa preferata a lui Hitler.

LE Era pt Arian,dar s-a bagat sibianul

S.S.Lazio09.02.2010 21:20

a adus "portugalia" de la roma ..

dayra09.02.2010 21:21

@Danimarcu

sta la plaja

 

@Lazio

intrus :))

S.S.Lazio09.02.2010 21:22

isi flutura piercing-ul prin patinoar vorbind la telefon ..

 

Maye09.02.2010 21:23

scandalagiu

«1106107108109110168»