05.02.2010 18:30
e lent frate..
e lent frate..
e mic,negru si respira greu .
Nu recunoaste ca dupa 2 sticle de vin se buriceste pe manele ![]()
@Dani
Am avatar nou ![]()
fana
Ar vrea el ![]()
ii plac desenele animate
Fan Sailor Moon
De pe moon
m'a batut la nhl
si o sa il bat si in campionat
E mic si jucaus
Ma confunda ![]()
o sa'l crap in campionat, il transfer pe timaru
vrea sa-i crape teasta lui Daniel
imi aduce o barda pentru asta
ma vorbeste pe la spate cu danimarcu ![]()
ii suge lu Dani arcu
S-a panicat din pricina ca va lua bataie virtuala
Adora avataru' meu ![]()
Mica, foarte mica!
spune ce are in pantaloni
delireaza
piticu
Ne vedem la tribunal!
Ma da in judecata pentru port ilegal de frumusete