FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1102103104105106168»
gio_stgloria05.02.2010 18:30

e lent frate..

S.S.Lazio05.02.2010 18:37

e mic,negru si respira greu .

MikStelista05.02.2010 18:49

Nu recunoaste ca dupa 2 sticle de vin se buriceste pe manele :))

 

@Dani

Am avatar nou :D

Daniel-Ionut05.02.2010 19:05

fana

MikStelista05.02.2010 19:07

Ar vrea el :yes:

danimarcu05.02.2010 19:10

ii plac desenele animate

MikStelista05.02.2010 19:10

Fan Sailor Moon

Daniel-Ionut05.02.2010 19:11

De pe moon

AG05.02.2010 19:13

m'a batut la nhl

Daniel-Ionut05.02.2010 19:13

si o sa il bat si in campionat

danimarcu05.02.2010 19:14

E mic si jucaus

Daniel-Ionut05.02.2010 19:15

Ma confunda :shifty:

AG05.02.2010 19:16

o sa'l crap in campionat, il transfer pe timaru

danimarcu05.02.2010 19:17

vrea sa-i crape teasta lui Daniel

AG05.02.2010 19:20

imi aduce o barda pentru asta

Daniel-Ionut05.02.2010 19:22

ma vorbeste pe la spate cu danimarcu :dry:

AG05.02.2010 19:25

ii suge lu Dani arcu

danimarcu05.02.2010 19:25

S-a panicat din pricina ca va lua bataie virtuala

MikStelista05.02.2010 19:26

Adora avataru' meu :))

Daniel-Ionut05.02.2010 19:28

Mica, foarte mica!

AG05.02.2010 19:30

spune ce are in pantaloni

Daniel-Ionut05.02.2010 19:30

delireaza

MikStelista05.02.2010 19:30

piticu

Daniel-Ionut05.02.2010 19:31

Ne vedem la tribunal!

MikStelista05.02.2010 19:32

Ma da in judecata pentru port ilegal de frumusete

«1102103104105106168»