FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1100101102103104168»
dayra04.02.2010 23:21

tras la xerox

1on04.02.2010 23:34

n-are timp de explicatii

dayra04.02.2010 23:42

A inteles mesajul.

AG04.02.2010 23:42

noapte buna:))

MoWeed04.02.2010 23:43

Viseaza la un duet cu Salam

MikStelista05.02.2010 06:59

Poate fi mituit usor :clap:

 

p.s. cand ii dai ban lui Daniel? :))

Daniel-Ionut05.02.2010 07:00

slaba la pool :blush:

 

PS: Niciodata! :shifty:

MikStelista05.02.2010 07:01

N-a luat niciun meci la pool :))

 

 

p.s. Mo, da-i ban :D

Daniel-Ionut05.02.2010 07:03

N'ar fi luat nici macar 1 game daca juca si ea in grupa mea...

 

PS-ul nu exista.

MikStelista05.02.2010 07:04

Il bateam pe el, daca eram in grupa lui :D

Daniel-Ionut05.02.2010 07:07

Viseaza si la ora asta...

MikStelista05.02.2010 07:11

Inca mai viseaza ca ii dau berea aia :D

Ronnie05.02.2010 07:11

instiga copiii la alcool

MikStelista05.02.2010 07:12

crede gresit :D

red&blue_boy05.02.2010 10:49

indruma copiii sa se uite la cartoon network !!!

Daniel-Ionut05.02.2010 10:55

se uita la cartoon

red&blue_boy05.02.2010 10:56

se uita la private spice !

Daniel-Ionut05.02.2010 11:03

Banuieste ca nu prind private spice ala

dayra05.02.2010 11:08

madrileno, pero parla catala

red&blue_boy05.02.2010 11:09

are abonament la private,hustler si playboy TV !!! ;)

 

 

dayra05.02.2010 11:11

a incurcat borcanele

Maye05.02.2010 11:12

Satula de canarii de pe aici.

David05.02.2010 11:14

Don Vito Corleone de Sicilia.

red&blue_boy05.02.2010 11:14

nu se satura de alcool !!!

 

 

ps. scuze dayra,era pentru Daniel postarea de mai sus!

David05.02.2010 11:15

Crede ca nu ma satur de alcool.

«1100101102103104168»