tras la xerox
tras la xerox
n-are timp de explicatii
A inteles mesajul.
noapte buna:))
Viseaza la un duet cu Salam
Poate fi mituit usor ![]()
p.s. cand ii dai ban lui Daniel? ![]()
slaba la pool ![]()
PS: Niciodata! ![]()
N-a luat niciun meci la pool ![]()
p.s. Mo, da-i ban ![]()
N'ar fi luat nici macar 1 game daca juca si ea in grupa mea...
PS-ul nu exista.
Il bateam pe el, daca eram in grupa lui ![]()
Viseaza si la ora asta...
Inca mai viseaza ca ii dau berea aia ![]()
instiga copiii la alcool
crede gresit ![]()
indruma copiii sa se uite la cartoon network !!!
se uita la cartoon
se uita la private spice !
Banuieste ca nu prind private spice ala
madrileno, pero parla catala
are abonament la private,hustler si playboy TV !!! ![]()
a incurcat borcanele
Satula de canarii de pe aici.
Don Vito Corleone de Sicilia.
nu se satura de alcool !!!
ps. scuze dayra,era pentru Daniel postarea de mai sus!
Crede ca nu ma satur de alcool.