Ii plac jocurile de cuvinte
Ii plac jocurile de cuvinte
e destept,si-a dat seama
n'are drept d vot
nu-i place bitza...
fan bitza
fan Ghita
@AG
are si el surse bune.. cica sunt compromis deja
@dayra
si ea are surse... toata lumea are
are sursa...de lumina
nu stie ca am si sursa..la pc
e ultras, nu infractor
azi nu ma ajuta ![]()
astazi se descurca singur ![]()
i-ar da zapada si nu numai lui Jiji ! ![]()
m'ar ajuta sa'l ingrop pe cioban in zapada
ar trebui sa se grabeasca...ingopi,nu ingropi vremea zapezii trece !
se baga si el sa-l ingropam pe Jiji cu zapada,sa-i dam in Pipera si in Maybach!
L-ar ingropa pe Jiji,dar nu in zapada...
ar pune "umarul" la aceasta actiune
S'ar uita cu mare pofta.
Pofteste
azi nu stie ca sunt foarte nervos
inca nu s-a uitat pe topicul cu mistouri, altfel m-ar fi injurat pana acum ![]()
bea reds
stie el ceva...si stie bine
bea vin dinala bun din inima focsanului. ba ce bauturi bune aveti acolo.
auch, s-a bagat donsoara. bonjour moarmoaiselle!