FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«19899100101102168»
danimarcu03.02.2010 19:59

Ii plac jocurile de cuvinte

Nyghty03.02.2010 20:08

e destept,si-a dat seama

AG03.02.2010 20:50

n'are drept d vot

Nyghty03.02.2010 21:19

nu-i place bitza...

AG03.02.2010 21:45

fan bitza

dayra03.02.2010 21:52

fan Ghita

Nyghty03.02.2010 21:52

@AG

are si el surse bune.. cica sunt compromis deja

 

@dayra

si ea are surse... toata lumea are

dayra03.02.2010 21:55

are sursa...de lumina

Nyghty03.02.2010 21:56

nu stie ca am si sursa..la pc

dayra03.02.2010 22:01

e ultras, nu infractor

 

 

Maye03.02.2010 22:18

azi nu ma ajuta :(

AG04.02.2010 09:17

astazi se descurca singur :wanker:

red&blue_boy04.02.2010 12:38

i-ar da zapada si nu numai lui Jiji ! :D

 

 

AG04.02.2010 12:42

m'ar ajuta sa'l ingrop pe cioban in zapada

RaMs3s04.02.2010 12:46

ar trebui sa se grabeasca...ingopi,nu ingropi vremea zapezii trece !

red&blue_boy04.02.2010 12:49

se baga si el sa-l ingropam pe Jiji cu zapada,sa-i dam in Pipera si in Maybach!

danimarcu04.02.2010 13:08

L-ar ingropa pe Jiji,dar nu in zapada...

dayra04.02.2010 13:20

ar pune "umarul" la aceasta actiune

RobYnho04.02.2010 13:31

S'ar uita cu mare pofta.

dayra04.02.2010 13:48

Pofteste

 

 

Maye04.02.2010 13:49

azi nu stie ca sunt foarte nervos

dayra04.02.2010 13:51

inca nu s-a uitat pe topicul cu mistouri, altfel m-ar fi injurat pana acum :hypocrite:

1on04.02.2010 14:47

bea reds

dayra04.02.2010 14:49

stie el ceva...si stie bine

Ronnie04.02.2010 14:50

bea vin dinala bun din inima focsanului. ba ce bauturi bune aveti acolo.

 

auch, s-a bagat donsoara. bonjour moarmoaiselle!

«19899100101102168»