03.02.2010 12:32
@ Mo
Este fanul meu.
@ Mo
Este fanul meu.
Are noroc la rummy
Ar vrea sa-mi fie "groupie"
LE: Roby ar vrea, ca daca vroia MikStelista, rezolvam noi cumva
Rezolvai pa ma... ![]()
Rezolvam mah tarane
Are nume de taran...
Asta e chiar taran.
Tarzan sau varianta nereusita a lu' kennedy..
un copil nereusit
Zice si el ceva adevarat.
spermatozoit campion
Mai tzacanit decat mine ![]()
Mica
mare ![]()
ii plac filmele porno hard.
asculta Magic Fm
ma compatimeste.
student constiincios
in loc sa invete ca are examen joaca biliard cu necunoscuti.
Il simpatizeaza pe Dumitru Sechelariu.
creeatorul de sekele
Lil' bro ![]()
big sis ![]()
fag mediu
May.e. ceva de zis despre el?