FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«19596979899168»
STELIST 8602.02.2010 21:32

Mi'a luat'o ainte'..

danimarcu02.02.2010 21:51

Confuz.

AG02.02.2010 22:17

tare de ficat

Ronnie02.02.2010 22:18

Combinator, alea alea... :)

danimarcu02.02.2010 22:40

alea alea

AG02.02.2010 22:44

fara alea alea

danimarcu02.02.2010 22:49

are sange in alcool

AG02.02.2010 22:53

n'are sange, doar alcool

dayra02.02.2010 23:00

bea vodka cu palnia

AG02.02.2010 23:06

are palnie in loc de gat

dayra02.02.2010 23:10

umbla cu sticla de Unirea in buzunar

AG02.02.2010 23:11

a cazut din tren

dayra02.02.2010 23:15

da autogoluri

1on03.02.2010 00:30

n-are somn

Daniel-Ionut03.02.2010 07:04

Dar nici el n'are somn...

MikStelista03.02.2010 07:31

Tine cu cea mai varza echipa din Spania :))

Maye03.02.2010 07:41

Munceste momentan.

MikStelista03.02.2010 07:48

Matinal :kisstogether:

Maye03.02.2010 07:51

A avut ea grija sa fiu matinal :D

Daniel-Ionut03.02.2010 07:52

Baietii din Gruppo Anti Sibiu il saluta de dimineata! :D

MikStelista03.02.2010 07:52

Fara intentie i-am stricat somnul :P:oops:

Maye03.02.2010 07:53

Se simte prost acum.

 

Daniele ba , hai pe messenger sa iti zic ceva.

Daniel-Ionut03.02.2010 07:54

prea de dimineata pentru mess

Ronnie03.02.2010 07:59

termina ziua cu o bataie

MikStelista03.02.2010 08:01

Cel mai de treaba dintre moderatori :D

«19596979899168»