FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«199100101102103168»
dayra04.02.2010 14:55

inventeaza cuvinte in franceza...nu stie ca se scrie bonjour, mademoiselle.

Ronnie04.02.2010 14:58

stie ca intentia conteaza.

Maye04.02.2010 15:14

Stie ca e un ... de ala din loja.

Mi scarba.

AG04.02.2010 17:57

idiot cu buletin

David04.02.2010 18:00

vu le vu cushe avec mua?

AG04.02.2010 18:02

gay

dayra04.02.2010 18:08

primeste propuneri indecente

AG04.02.2010 18:11

va primi de la mine propuneri indecente

danimarcu04.02.2010 18:19

Robert Redford

dayra04.02.2010 18:24

@AG

merge la intimidare

 

@Dani

ii plac fordurile rosii

David04.02.2010 18:29

Sub Ag.El e pe ea.

danimarcu04.02.2010 18:36

Are vise erotice

AG04.02.2010 18:37

ar vrea sa fie in locul meu

Ronnie04.02.2010 19:02
:wanker:
KERATOCONUS04.02.2010 19:09

E bine antrenat.

1on04.02.2010 19:10

@Ronnie

Nu stie că-n inima Focsaniului nu se face vin. În inima Ținutului Putnei, da.

danimarcu04.02.2010 19:26

Nu stie ca trebuia sa-i faca o aroganta celui de mai sus,nu penultimului...

1on04.02.2010 19:27

Nu stie că ala de mai sus s-a interpus.

 

LE: Am aflat. :D

danimarcu04.02.2010 19:34

Nu stie ca se scrie s-a,nu sa

1on04.02.2010 19:40

Nu stie că trebuia să folosească ghilimele.

danimarcu04.02.2010 19:43

Nu stie ca nu aveam ghilimelele la mine :D

1on04.02.2010 19:54

Nu stie că fiecare persoană e datoare să poarte ghilimelele asupra ei tot timpul. :P

ssilviu_1904.02.2010 21:59

ma lasa sa castig la x11 :D

dayra04.02.2010 22:43

face blaturi cu 1on

AG04.02.2010 22:56

e facuta pe blat

«199100101102103168»