FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tovarasu' De Mai Sus

«1112113114115116168»
MoWeed11.02.2010 21:30

Mai stii cum plangeai cand il injurau huliganii acu' vreun an pe Dayro?

RobYnho11.02.2010 21:31

Da, plangeam. Plangeam ca doar il injurau si nu'l omorau.

MoWeed11.02.2010 21:32

Plangeai pentru ca Dayro era tru

dayra11.02.2010 21:32

@Roby

plangea ca era beat, il durea in cot de Dayro

 

@Mo

crede ce zic altii

MoWeed11.02.2010 21:34

Greseste. Roby la betie plange cand isi aminteste cum fosta lui prietena il batea cu cureaua cand nu presta

RobYnho11.02.2010 21:37

Plangeam pentru ca nu'mi placea cureaua, vroiam cu furtunu'.

dayra11.02.2010 22:17

Masochist.

1on11.02.2010 22:33

dopează mâța

dayra11.02.2010 22:51

se preface ca nu stie ca, de fapt, am caine

1on11.02.2010 23:12

Cand am recunoscut-o la meci si n-am zis nimic, a zis că n-am bagat-o-n seama

Cand i-am zis, a zis c-am tras-o de maneca

dayra12.02.2010 10:35

:))

 

Are dreptate.

1on12.02.2010 11:58

vrea la mare

Stanici12.02.2010 12:14

Prea linistit. Nu bea. E naspa.

1on12.02.2010 12:21

Nu mananca. E naspa cand bea. Și cand nu bea.

Stanici12.02.2010 12:21

E invidios pe aia care beau.

1on12.02.2010 12:27

E invidios că nu bea ce bau io.

Daniel-Ionut12.02.2010 12:35

Membrul Nr.: 5,824

Stanici12.02.2010 12:36

Na-v-o la mumu.

Marius12.02.2010 12:40

handicapat :D

Daniel-Ionut12.02.2010 12:40

Asta e obraznic rau... ma vorbeste pe la spate.

dayra12.02.2010 12:43

tine cu Real....status in catalana

 

 

1on12.02.2010 12:43

chiuleste

dayra12.02.2010 12:45

minte, nu stie ca sunt in vacanta

Daniel-Ionut12.02.2010 12:45

Are de rezolvat un rebus in franceza!

1on12.02.2010 12:46

EL chiuleste

«1112113114115116168»