Mai stii cum plangeai cand il injurau huliganii acu' vreun an pe Dayro?
Mai stii cum plangeai cand il injurau huliganii acu' vreun an pe Dayro?
Da, plangeam. Plangeam ca doar il injurau si nu'l omorau.
Plangeai pentru ca Dayro era tru
@Roby
plangea ca era beat, il durea in cot de Dayro
@Mo
crede ce zic altii
Greseste. Roby la betie plange cand isi aminteste cum fosta lui prietena il batea cu cureaua cand nu presta
Plangeam pentru ca nu'mi placea cureaua, vroiam cu furtunu'.
Masochist.
dopează mâța
se preface ca nu stie ca, de fapt, am caine
Cand am recunoscut-o la meci si n-am zis nimic, a zis că n-am bagat-o-n seama
Cand i-am zis, a zis c-am tras-o de maneca
![]()
Are dreptate.
vrea la mare
Prea linistit. Nu bea. E naspa.
Nu mananca. E naspa cand bea. Și cand nu bea.
E invidios pe aia care beau.
E invidios că nu bea ce bau io.
Membrul Nr.: 5,824
Na-v-o la mumu.
handicapat ![]()
Asta e obraznic rau... ma vorbeste pe la spate.
tine cu Real....status in catalana
chiuleste
minte, nu stie ca sunt in vacanta
Are de rezolvat un rebus in franceza!
EL chiuleste