Etapa 5
klaus_e89 vs. ronaldo_0201 4-7
sunt cu etapele la zi!
Etapa 5
klaus_e89 vs. ronaldo_0201 4-7
sunt cu etapele la zi!
Etape?
Eu v-am avertizat ca Roby asta e un blatist
Etapa 14
blind1ro vs. badboy_steaua [1-2]
Etapa 13
ady_adinho vs. blind1ro 1 - 3
Etapa 14
blind1ro vs. badboy_steaua 1 - 2 .Min.90 cu ghinion ![]()
Etapa 15
dark_da_rapper vs. blind1ro 0 - 3
Astfel , 15 meciuri 6 2 7 26 - 22 , 20 puncte.
Etapa 13 : roby29steaua 4 - 0 fallenangell002000
Etapa 13
badboy_steaua vs. alinn50c [3-0]
Etapa 12
quitarr vs. f1or_cs 4-7
Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku
Etapa 3 : klaus e89 vs. niculaeflorinel
Etapa 6 : sory_2812 vs. klaus_e89
Etapa 8 : blind1ro vs. klaus_e89
Etapa 9 : klaus_e89 3 - 0 emporinho
Etapa 10 : fallenangell002000 vs. klaus_e89
Etapa 11 : klaus_e89 vs. i0nutz83
Etapa 12 : varga_nandor2005 0 - 3 klaus_e89
Etapa 13 : mihai1411 2 - 2 klaus_e89 ... un egal muncit, am revenit de la 2-0 \:D/
Etapa 14 : klaus_e89 4 - 2 peridrome
Etapa 15 : roby29steaua 4 - 5 klaus_e89
Lista de dorinte pt Mos Craciun? ![]()
Etapa 15 : roby29steaua 4 - 5 klaus_e89
QW'uri, mingi bubuite, pase la trecerea timpului. Scopu' scuza mijloacele. No offense !
stilul tau se bazeaza pe cu+w ... intreaga ta filozofie de joc este baza pe cu+w ... singura faza pe care o incerci la nesfarsit este centrare din laterala cu cu+w ... drept urmare am jucat la fel ca tine ... fara suparare !
blindica daca tot stai pe forum nu intri sa jucam si etapa ?![]()
Chiar ma faci sa rad.
In primu' rand centrarile sunt efectuate cu A, cat despre "filozofie", debitezi prea mult si aiurea.
O fi ora asta tarzie, plm. ![]()
stilul tau se bazeaza pe cu+w ... intreaga ta filozofie de joc este baza pe cu+w ... singura faza pe care o incerci la nesfarsit este centrare din laterala cu cu+w ... drept urmare am jucat la fel ca tine ... fara suparare !
blindica daca tot stai pe forum nu intri sa jucam si etapa ?
@klaus >daca ai fi mai atent,etapa noastra e contabilizata in clasament cu 1-0 pentru tine. Succes mai departe.
ce jos sunt real si barca in clasament,vedeti,mai conteaza si skilul ![]()
discutam la sfarsitul campionatului ![]()
![]()
ce jos sunt real si barca in clasament,vedeti,mai conteaza si skilul![]()
Nu-mi place 10 si de aia
... Da vezi tu la final , termin in primii 5 ![]()
Etapa 13
s3rgyu_adriano_13 vs. emporinho 3-0
Uite Mihai , deja incepe revenirea ![]()
Etapa 15
badboy_steaua vs. emporinho [3-0]
stiu ca mi-am jucat toate etapele dc am 11 meciuri?
etapa 15
peridrome vs. mihai1411 1-4
blindi iti repet ca nu am nevoie de puncte gratuite :/
Etapa 14
fallenangell002000 vs. s3rgyu_adriano_13 2-1
Daca nu ma retrag dupa un asa meci , chiar stau bine cu nervii. Ratez ca un prost 15 ocazii singur cu portarul , el are 1 ocazie da 2 goluri (unu nush ce a fost prin careu pe acolo , am vazut mingea in poarta)
Am luptat eroic, baietii s-au dedicat culorilor, am pasat putin ca n-avea rost sa pierdem timpul cu mingea la picior. Din cand in cand ii mai strigam de pe margine la Gerrard cate un: ia-l ca nu stie ![]()
![]()
Etapa 13
ady_adinho vs. blind1ro 1 - 3 . ![]()