Etapa 19
f1or_cs vs. i0nutz83 6-4
M-a condus cu 3-0 si 4-1.La 4-1 a ratat cateva ocazii si apoi a inceput macelul
)
Etapa 19
f1or_cs vs. i0nutz83 6-4
M-a condus cu 3-0 si 4-1.La 4-1 a ratat cateva ocazii si apoi a inceput macelul
)
17.marianbolohan - sory_2812 3-4
M-a condus cu 3-0 si 4-1.La 4-1 a ratat cateva ocazii si apoi a inceput macelul)
Autobaza, Ioane, autobaza ! ![]()
![]()
In orice caz,joaca bine fifa10 Ionutz,sezonul asta,cu mine n-a bagat tactica "macelarilor",ci chiar a jucat ok.Am fost placut surprins.
Gata si klaus ![]()
i0nutz83 - klaus_e89 3-2. meci superb, am ratat cea mai mare ocazie de cand joc fifa 10.. singur pe linia portii
)
Va rog sa-mi amanati si mie etapele ca i-ar am probleme cu calculatoru`.......sper sa rezolv problema cat mai repede si incerc sa joc cateva etape de la un prietenm daca pot.Ms anticipat ![]()
Etapa 15
f1or_cs vs. alinn50c 3-0
Etapa 16
blind1ro vs. f1or_cs 0-4
Etapa 17
f1or_cs vs. emporinho 3-0
Etapa 17:
heruand20 vs. blind1ro 3-2
Etapa 16 :
alinn50c vs. heruand20 0-3
Emporinho s-a retras?
Pfff,avand in vedere cum a fost golul acela de 3-2,m-asteptam sa nu-l postezi asa.Dar in fine,macar puncte sa mananci,nu?
Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:54:11 PM): ai dat intentionat autogolu?
Blind1ro (12/10/2009 9:54:36 PM): nu,normal,nu stiu de ce a luat comanda portaru` si-a bagat-o in poarta
Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:55:03 PM): cred ca ai apsat de mai multe ori pe s in spate
Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:55:10 PM): bafta mai departe
Numai baietasi avem.Puncte puncte,hau hau
,maniacule,te astept.
Pfff,avand in vedere cum a fost golul acela de 3-2,m-asteptam sa nu-l postezi asa.Dar in fine,macar puncte sa mananci,nu?
Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:54:11 PM): ai dat intentionat autogolu?
Blind1ro (12/10/2009 9:54:36 PM): nu,normal,nu stiu de ce a luat comanda portaru` si-a bagat-o in poarta
Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:55:03 PM): cred ca ai apsat de mai multe ori pe s in spate
Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:55:10 PM): bafta mai departe
Numai baietasi avem.Puncte puncte,hau hau
,maniacule,te astept.
Sunt sigur ca daca imi dadeam eu autogol si castigai cu el si tu postai la fel. Nu se pun golurile care se dau din greseala adversarului?
Nu. Vom juca "victorie", doar la o singura poarta. ![]()
@Robynho : La malai ![]()
Sau asa. ![]()
19.quitarr - sory_2812 2-9
@Doctorlov: Cand ai de gand sa postezi clasament ? Lasa-i pe altii daca nu ai timp, asa cum am facut eu...
Maine plec putin pe la munte. Imi cer scuze dar nu pot sa-mi joc meciurile la timp, ma intorc duminica. Sper sa recuperez rapid. Rog sa-mi fie amanate meciurile. Multumesc anticipat
Asa, baaa. Sa aduci si vreo braileanca. ![]()
Ionutz, spre deosebire de tine, care postai un clasament la 10 etape, eu am postat de fiecare data. Avand in vedere cum ai organizat TU ultimele dati, ar fi mai bine sa te abtii de la comentarii.
Edit:
Clasament la zi, incluzand aici si meciurile jucate din noile etape postate.
@Marianbolohan, nu gasesc meciul tau cu Klaus.
Avand in vedere atitudinea ta, imi rezerv dreptul de a te opri de la "delegari" in sezonul viitor. Pe scurt, se va ocupa altcineva de clasament si etape.
Nu e nici o problema, doar sa pui pe cineva competent.
Stai fara grija ![]()
Etapa 18
fallenangell002000 vs. f1or_cs 1-5
@Marianbolohan, nu gasesc meciul tau cu Klaus.
la pagina 8 postul 143,
Etapa 2 : marianbolohan 2 - 2 Klaus_e89
Etapa 18
mihai1411 vs. ady_adinho 4-1
Etapa 18 :
emporinho vs. heruand20 0-3