FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«191011121332»
F1oRinho09.12.2009 17:51

Etapa 19

 

f1or_cs vs. i0nutz83 6-4

 

M-a condus cu 3-0 si 4-1.La 4-1 a ratat cateva ocazii si apoi a inceput macelul :)))

s0r1n11109.12.2009 19:06

17.marianbolohan - sory_2812 3-4

RobYnho09.12.2009 19:08
M-a condus cu 3-0 si 4-1.La 4-1 a ratat cateva ocazii si apoi a inceput macelul :)) )

 

 

 

Autobaza, Ioane, autobaza ! :no:

 

:))

blindica10.12.2009 07:48

In orice caz,joaca bine fifa10 Ionutz,sezonul asta,cu mine n-a bagat tactica "macelarilor",ci chiar a jucat ok.Am fost placut surprins.

i0nutz8310.12.2009 16:53

Gata si klaus ;)

 

i0nutz83 - klaus_e89 3-2. meci superb, am ratat cea mai mare ocazie de cand joc fifa 10.. singur pe linia portii ;))

BADboySteaua10.12.2009 19:15

Va rog sa-mi amanati si mie etapele ca i-ar am probleme cu calculatoru`.......sper sa rezolv problema cat mai repede si incerc sa joc cateva etape de la un prietenm daca pot.Ms anticipat :(

F1oRinho10.12.2009 19:42

Etapa 15

 

f1or_cs vs. alinn50c 3-0

 

Etapa 16

 

blind1ro vs. f1or_cs 0-4

 

Etapa 17

 

f1or_cs vs. emporinho 3-0

 

 

Viper2210.12.2009 19:56

Etapa 17:

 

heruand20 vs. blind1ro 3-2

 

Etapa 16 :

 

alinn50c vs. heruand20 0-3

 

Emporinho s-a retras?

 

blindica10.12.2009 19:57

Pfff,avand in vedere cum a fost golul acela de 3-2,m-asteptam sa nu-l postezi asa.Dar in fine,macar puncte sa mananci,nu?

 

Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:54:11 PM): ai dat intentionat autogolu?

Blind1ro (12/10/2009 9:54:36 PM): nu,normal,nu stiu de ce a luat comanda portaru` si-a bagat-o in poarta

Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:55:03 PM): cred ca ai apsat de mai multe ori pe s in spate

Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:55:10 PM): bafta mai departe

 

 

Numai baietasi avem.Puncte puncte,hau hau :beer2: ,maniacule,te astept.

Viper2210.12.2009 20:19
Pfff,avand in vedere cum a fost golul acela de 3-2,m-asteptam sa nu-l postezi asa.Dar in fine,macar puncte sa mananci,nu?

 

Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:54:11 PM): ai dat intentionat autogolu?

Blind1ro (12/10/2009 9:54:36 PM): nu,normal,nu stiu de ce a luat comanda portaru` si-a bagat-o in poarta

Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:55:03 PM): cred ca ai apsat de mai multe ori pe s in spate

Andrei Valentin (Heruand) (12/10/2009 9:55:10 PM): bafta mai departe

 

 

Numai baietasi avem.Puncte puncte,hau hau :beer2: ,maniacule,te astept.

 

Sunt sigur ca daca imi dadeam eu autogol si castigai cu el si tu postai la fel. Nu se pun golurile care se dau din greseala adversarului?

RobYnho10.12.2009 20:38

Nu. Vom juca "victorie", doar la o singura poarta. :))

blindica10.12.2009 20:48

@Robynho : La malai :bananadance:

RobYnho10.12.2009 20:49

Sau asa. :D

s0r1n11110.12.2009 21:05

19.quitarr - sory_2812 2-9

i0nutz8310.12.2009 21:14

@Doctorlov: Cand ai de gand sa postezi clasament ? Lasa-i pe altii daca nu ai timp, asa cum am facut eu...

ManiaCU11.12.2009 03:51

Maine plec putin pe la munte. Imi cer scuze dar nu pot sa-mi joc meciurile la timp, ma intorc duminica. Sper sa recuperez rapid. Rog sa-mi fie amanate meciurile. Multumesc anticipat

RobYnho11.12.2009 10:24

Asa, baaa. Sa aduci si vreo braileanca. :D

DoctorLov11.12.2009 11:56

Ionutz, spre deosebire de tine, care postai un clasament la 10 etape, eu am postat de fiecare data. Avand in vedere cum ai organizat TU ultimele dati, ar fi mai bine sa te abtii de la comentarii.

 

Edit:

Clasament la zi, incluzand aici si meciurile jucate din noile etape postate.

@Marianbolohan, nu gasesc meciul tau cu Klaus.

clasament.JPG

i0nutz8311.12.2009 12:19

Avand in vedere atitudinea ta, imi rezerv dreptul de a te opri de la "delegari" in sezonul viitor. Pe scurt, se va ocupa altcineva de clasament si etape.

DoctorLov11.12.2009 12:21

Nu e nici o problema, doar sa pui pe cineva competent.

i0nutz8311.12.2009 12:27

Stai fara grija ;)

F1oRinho11.12.2009 13:20

Etapa 18

 

fallenangell002000 vs. f1or_cs 1-5

marianb11.12.2009 14:35
@Marianbolohan, nu gasesc meciul tau cu Klaus.

 

 

la pagina 8 postul 143,

 

Etapa 2 : marianbolohan 2 - 2 Klaus_e89

mihai141111.12.2009 15:01

Etapa 18

 

 

mihai1411 vs. ady_adinho 4-1

 

Viper2211.12.2009 16:26

Etapa 18 :

 

emporinho vs. heruand20 0-3

«191011121332»