FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«12332»
i0nutz8307.11.2009 17:52

rezultate etc

EMPORiO07.11.2009 18:13

etapa 1

emporinho vs quitarr 1-2

 

etapa 2

emporinho vs Ronaldo 1-2

 

etapa 3

emporinho vs sory_2812 2-3

 

 

mai prost d atat nu se putea !

ronaldo_020107.11.2009 18:18

Etapa 2

emporinho vs ronaldo_0201 1-2

blindica07.11.2009 20:51

Etapa 1

 

Blind1ro vs. Ronaldo_0201 0 - 0 . :shifty:

 

Etapa 2

 

sory_2812 vs. Blind1ro 2 - 1 . Thriller. :wall:

 

 

Etapa 3

 

 

Blind1ro vs. Alinn50c 1 - 6. :hmmm:

 

 

3 0 1 2 2-8 1pct. (pt tine ,doctore)

s0r1n11107.11.2009 21:26

Etapa 2:

sory_2812 (OL) 2-1 Blind1ro (Bordeaux) - Nu i-as dori nimanui finalul care l-a avut blind :))

 

Etapa 3:

emporinho (Atletico) 2-3 sory_2812 (OL)

quitarr08.11.2009 11:48

e1 - emporinho vs. quitarr 1-2

sharkybv08.11.2009 12:34

etapa 2: va rg a_n andor2005 vs. Alinn50c 4-3, dupa un meci nebun...

 

etapa 3: badboy_steaua vs. varga_nandor2005 1-0

marianb08.11.2009 13:52

etapa 1: i0nutz83 vs. marianbolohan 1-4

BADboySteaua08.11.2009 13:58

Etapa 3

 

badboy_steaua vs. varga_nandor2005 [1-0]

Viper2208.11.2009 15:30

Etapa 3 :

 

roby29steaua vs. heruand20 2-2

RobYnho08.11.2009 15:31

Etapa 3 : roby29steaua 2 - 2 heruand20 Frumos.

BADboySteaua08.11.2009 16:22

Etapa 1

 

s3rgyu_adriano_13 vs. badboy_steaua [4-5]........dupa ce m-a condus cu 4-1 :)

Viper2208.11.2009 22:01

Etapa 2:

 

heruand20 vs. peridrome 2-3

ronaldo_020109.11.2009 08:06

Etapa 1

blind1ro vs ronaldo_0201 0-0

 

 

@doctor,nu te-am vazut de mult pe mess

DoctorLov09.11.2009 10:08

am avut saptamani horror, da` cum ne vedem cum ti-o dau :))

RobYnho09.11.2009 10:54

Etapa 1 : roby29steaua 6 - 0 dark_da_rapper

EMPORiO09.11.2009 18:23

cam lung termenul pentru 3 etape !

DoctorLov09.11.2009 18:50

1 etapa la 2 zile mi se pare rezonabil. Nici n-am vazut ce am scris, dar am fost sigur ca ceri etape :) Stiu ca esti dornic sa joci si ai interes, dar putina rabdare, unii nici nu stiu probabil c-a inceput campionatul :)

 

f234567k09.11.2009 23:33

etapa 3

 

peridrome vs. iulica_maniaku 5-4

mihai141110.11.2009 18:06

Etapa 3

 

Mihai_1411 vs. marianbolohan 5-4,prost rau portarul pw world class,voi nu jucati pe legendary?eu cel putin pe legendary m-am obisnuit

 

RobYnho10.11.2009 18:30

Etapa 2 : f1or_cs 3 - 5 roby29steaua

mihai141110.11.2009 18:42

Etapa 2

 

julica_maniaku vs. Mihai 1411 1-5,din nou portari slabi pe world class

 

RobYnho10.11.2009 18:57

Sa trecem pe legendary. Yo asa joc.

Sergyu1610.11.2009 20:48

Si eu tot pe legendary am

blindica10.11.2009 20:54

Sa pierdeti cu 3-0 ca nu respectati regulile :))

«12332»