FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1303132»
mihai141106.02.2010 11:00

Etapa 42

 

F1or_cs vs. Mihai1411 2-2

 

RobYnho07.02.2010 20:33

Niste anulari, un clasament ? :D

f234567k07.02.2010 21:06

Pai, sa zica Ionut cat mai lasam restantele astea:D

RobYnho07.02.2010 21:14

Mai sunt multe ?

ronaldo_020107.02.2010 22:11

Etapa 41

 

ronaldo_0201 vs sory 5-4

 

 

 

@cu meciu asta am terminat tot ce era de jucat,ms inca o data ionut pentru intelegere!Daca se poate sa ma amani cu etapele pana in weekend as dorii sa particip si in noul sezon...ms:)

F1oRinho08.02.2010 10:32

Etapa 41

 

Klaus_e89 vs. F1or_cs 1-2

f234567k09.02.2010 10:14

clasament... aproape final

 

Mai sunt de jucat:

i0nutz83 vs. ady_adinho

i0nutz83 vs. s3rgyu_adriano_13

i0nutz83 vs. f1or_cs

clasament..jpg

RobYnho09.02.2010 10:53

Pana la locul 11 , clasamentul este clar. Cum bine stiti, la egalitate de puncte, departajarea se face dupa meciurile directe, iar apoi dupa golaveraj.

Drept urmare, voi deschide un nou topic cu alegerea echipelor pana la locul 11.

 

@ Mihai

 

Felicitari pentru un nou titlu.

BAF-kimi09.02.2010 11:00

Vreau sa joc si eu in campionatul viitor. :|

RobYnho09.02.2010 11:02
:excl:ESTE SUFICIENT SA POSTATI AICI ID-UL DE MESSENGER. VETI FI CONTACTATI IN SCURT TIMP DE USERI ABILITATI PENTRU TESTARE.
klaus_e8909.02.2010 11:06

felicitari Mihai 

BAF-kimi09.02.2010 11:07
RobYnho09.02.2010 11:11

Da.

mihai141109.02.2010 11:49

multumesc :P

ronaldo_020109.02.2010 14:44

felicitari Mihai....iar nu a functionat cooperativa...da totusi pe aproape:))) felicitari si tie roby

RobYnho09.02.2010 14:46

Ms. O betonam sezonu' viitor. :))

MoWeed09.02.2010 14:48

Vreau sa vad pe locurile 1,2,3 brasoveni de-ai mei

RobYnho09.02.2010 14:50

Asa, ostasii mei. :))

i0nutz8309.02.2010 16:58

Nu`i vad on pe niciunul dintre cei cu care mai am de jucat. Scuze de intarzierile astea.

mihai141109.02.2010 17:02

tot capitala e la putere ;))

Sergyu1609.02.2010 18:25

i0nutz83 vs. s3rgyu_adriano_13 4-2

 

meci cu rezervele , fara Messi e mai greu :)

ady_4steaua12.02.2010 16:03

ionutz- adinho 4-4 meci frumos

RobYnho13.02.2010 10:47

@ Peridrome

 

Un clasament final ? Am asteptat destul.

i0nutz8313.02.2010 13:48

De f1or_cs nu am dat. @peridrome, faci cum crezi !

f234567k15.02.2010 01:05

gata editia asta.. felicitari campionului

c.jpg

«1303132»