Etapa 42
F1or_cs vs. Mihai1411 2-2
Etapa 42
F1or_cs vs. Mihai1411 2-2
Niste anulari, un clasament ? ![]()
Pai, sa zica Ionut cat mai lasam restantele astea:D
Mai sunt multe ?
Etapa 41
ronaldo_0201 vs sory 5-4
@cu meciu asta am terminat tot ce era de jucat,ms inca o data ionut pentru intelegere!Daca se poate sa ma amani cu etapele pana in weekend as dorii sa particip si in noul sezon...ms:)
Etapa 41
Klaus_e89 vs. F1or_cs 1-2
Pana la locul 11 , clasamentul este clar. Cum bine stiti, la egalitate de puncte, departajarea se face dupa meciurile directe, iar apoi dupa golaveraj.
Drept urmare, voi deschide un nou topic cu alegerea echipelor pana la locul 11.
@ Mihai
Felicitari pentru un nou titlu.
Vreau sa joc si eu in campionatul viitor. ![]()
ESTE SUFICIENT SA POSTATI AICI ID-UL DE MESSENGER. VETI FI CONTACTATI IN SCURT TIMP DE USERI ABILITATI PENTRU TESTARE.
felicitari Mihai
http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...st&p=442392
Am vazut ca ai trecut aici ( http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=20846 ) doar 11, ceilalti isi aleg dupa? :-?
Da.
multumesc ![]()
felicitari Mihai....iar nu a functionat cooperativa...da totusi pe aproape:))) felicitari si tie roby
Ms. O betonam sezonu' viitor. ![]()
Vreau sa vad pe locurile 1,2,3 brasoveni de-ai mei
Asa, ostasii mei. ![]()
Nu`i vad on pe niciunul dintre cei cu care mai am de jucat. Scuze de intarzierile astea.
tot capitala e la putere
)
i0nutz83 vs. s3rgyu_adriano_13 4-2
meci cu rezervele , fara Messi e mai greu ![]()
ionutz- adinho 4-4 meci frumos
@ Peridrome
Un clasament final ? Am asteptat destul.
De f1or_cs nu am dat. @peridrome, faci cum crezi !