FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«12829303132»
RobYnho31.01.2010 20:01

User abilitat sa testeze. E bine, profesore ?

blindica31.01.2010 20:26

Nu m-ai inteles.Nu te-am corectat,ziceam asa ...că sună trendy. :wub:

RobYnho31.01.2010 20:36

Caterincosule.

f234567k01.02.2010 14:21

Meciuri nejucate!

 

meciuri_nejucate.jpg

STELIST 8601.02.2010 14:23

chiar daca nu's bagat..julica ala are cam multe meciuri :))

RobYnho01.02.2010 15:01

Iulica, ai fani, baaa. :))

mihai141101.02.2010 15:37

cred ca doar 2 sezoane de fifa 2010 o sa apucam sa jucam in ritmul asta

i0nutz8301.02.2010 15:52

Am postat si ultimele doua etape.

mihai141101.02.2010 16:23

Etapa 38

 

s3rgyu_adriano_13 vs. mihai1411 0-1,f f greu,am luptat eroic pt un nou titlu

 

 

Etapa 41

 

Mihai1411 vs. Dark_da_rapper 3-0

 

 

 

fior te astept pt meciul amical ;))

f234567k01.02.2010 16:33

etapa 42: Dark_da_rapper vs. Peridrome 0-3

 

LE: Comisia de disciplina a FRF s-a reunit de urgenta in aceasta seara si a hotarat excluderea din Liga 1 a lui julica_maniaku. Prin urmare, va pierde toate meciurile cu 3-0

BADboySteaua01.02.2010 17:48

Etapa 7

 

badboy_steaua vs. julica_maniaku [3-0]

 

Etapa 28

 

julica_maniacu vs.badboy_steaua [0-3]

 

Etapa 42

 

Badboy_Steaua vs. Roby29steaua [7-3]

RobYnho01.02.2010 19:03

Etapa 42 : badboy 7 - 3 roby29steaua

mihai141101.02.2010 20:27

rau e roby,nu ajuta si el cooperativa sa faca puncte,badboy sa il bati sezonul viitor :))

 

 

RobYnho01.02.2010 20:31

N'am mai avut motivatie pentru ce sa joc. :))

STELIST 8601.02.2010 20:33

Bravo Julica!

MoWeed01.02.2010 20:33

Bah, da astia fac blaturi pe fata si voi nu va prindeti?

Punctele urma sa le dea Roby inapoi sezonul viitor dar, daca tot nu mai are sanse la titlu, a zis sa le dea de sezonul asta

RobYnho01.02.2010 20:35

Ne'ai prins, ma.

MoWeed01.02.2010 20:40

Pe langa faptul ca Robynho e clona lui God.

 

Adica Robynho e contul lui Roby, dar in campionatul de fifa joaca god in locul lui

 

 

Aaaaaa...si BADboy e quitarr

RobYnho01.02.2010 20:48

Lasa'i si lu' Mutu dinalea ce ai tras tu acum.

MoWeed01.02.2010 20:51

Acu esti God sau Roby?

 

Nu de alta, dar dupa IP postezi din Ploiesti :)))

RobYnho01.02.2010 20:53
:)) Esti spart.
MoWeed01.02.2010 20:55

Ma cred baietii pe cuvant mah. Stiu unii ca pentru cantitatea potrivita de alcool ai face orice, chiar l-ai aclama pe ne-a Gigi

RobYnho01.02.2010 20:57

Tu m'ai denigrat, becaliotule.

MoWeed01.02.2010 21:01

Si ia zi Roby, pardon god, cum mai merge Petrolul?

f234567k01.02.2010 21:04

nu conteaza scorul... uie lu' petrolu'

«12829303132»