User abilitat sa testeze. E bine, profesore ?
User abilitat sa testeze. E bine, profesore ?
Nu m-ai inteles.Nu te-am corectat,ziceam asa ...că sună trendy. ![]()
Caterincosule.
chiar daca nu's bagat..julica ala are cam multe meciuri ![]()
Iulica, ai fani, baaa. ![]()
cred ca doar 2 sezoane de fifa 2010 o sa apucam sa jucam in ritmul asta
Am postat si ultimele doua etape.
Etapa 38
s3rgyu_adriano_13 vs. mihai1411 0-1,f f greu,am luptat eroic pt un nou titlu
Etapa 41
Mihai1411 vs. Dark_da_rapper 3-0
fior te astept pt meciul amical
)
etapa 42: Dark_da_rapper vs. Peridrome 0-3
LE: Comisia de disciplina a FRF s-a reunit de urgenta in aceasta seara si a hotarat excluderea din Liga 1 a lui julica_maniaku. Prin urmare, va pierde toate meciurile cu 3-0
Etapa 7
badboy_steaua vs. julica_maniaku [3-0]
Etapa 28
julica_maniacu vs.badboy_steaua [0-3]
Etapa 42
Badboy_Steaua vs. Roby29steaua [7-3]
Etapa 42 : badboy 7 - 3 roby29steaua
rau e roby,nu ajuta si el cooperativa sa faca puncte,badboy sa il bati sezonul viitor ![]()
N'am mai avut motivatie pentru ce sa joc. ![]()
Bravo Julica!
Bah, da astia fac blaturi pe fata si voi nu va prindeti?
Punctele urma sa le dea Roby inapoi sezonul viitor dar, daca tot nu mai are sanse la titlu, a zis sa le dea de sezonul asta
Ne'ai prins, ma.
Pe langa faptul ca Robynho e clona lui God.
Adica Robynho e contul lui Roby, dar in campionatul de fifa joaca god in locul lui
Aaaaaa...si BADboy e quitarr
Lasa'i si lu' Mutu dinalea ce ai tras tu acum.
Acu esti God sau Roby?
Nu de alta, dar dupa IP postezi din Ploiesti
)
Ma cred baietii pe cuvant mah. Stiu unii ca pentru cantitatea potrivita de alcool ai face orice, chiar l-ai aclama pe ne-a Gigi
Tu m'ai denigrat, becaliotule.
Si ia zi Roby, pardon god, cum mai merge Petrolul?
nu conteaza scorul... uie lu' petrolu'