FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1262728293032»
mihai141123.01.2010 12:56

Etapa 40

badboy_steaua vs. mihai1411 1-3,s-a miscat f f prost ,dar bine ca am invins un membru al cooperativei conduse de tata roby ;))

 

BADboySteaua23.01.2010 13:09

Daca nu mergea asa greu aveai de muncit ;)

 

Etapa 38

 

badboy_steaua vs. i0nutz83 [9-1]

RobYnho24.01.2010 16:38

Etapa 39 : varga_nandor2005 0 - 3 roby29steaua

Sergyu1624.01.2010 19:43

Imi cer scuze am cam fost plecat ultimele zile. O sa joc restantele cat pot de repede

f234567k24.01.2010 20:41

etapa40: ady_adinho vs. peridrome 0-2

Villa in mare forma, a ratat 2 penalty-uri :))

marianb24.01.2010 20:55

etapa 40: marianbolohan vs. blind1ro 6-2

blindica24.01.2010 20:56

Etapa 40

 

marianbolohan vs. blind1ro 6 / 2 ''Bulanul'' tau ar trebui impozitat ! :finger:

klaus_e8924.01.2010 21:12

Etapa 37 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13 ... nu prea m-am vazut cu el pe mess

Etapa 38 : ady_adinho 2 - 1 klaus_e89 ... :(

Etapa 39 : klaus_e89 0 - 7 badboy_steaua ... m-a desfiintat

Etapa 40 : dark_da_rapper 0 - 3 klaus_e89

BADboySteaua24.01.2010 21:44

Etapa 39

 

klaus_e89 vs. badboy_steaua [0-7]

ady_4steaua25.01.2010 12:42

Etapa 31

ronaldo_0201 vs. ady_adinho 5-4..am ratat o groaza...:(

f234567k25.01.2010 15:56

Etapa 38: roby29steaua vs. peridrome 1-3

RobYnho25.01.2010 15:57

Etapa 38 : roby29steaua 1 - 3 peridrome Frumos.

 

S'a cam dus pe pu.la campionatu'. :alcoholic:

MoWeed25.01.2010 16:10

Dumnezeu nu tine cu blatistii, Roby

Viper2225.01.2010 16:56

Etapa 38 :

 

heruand20 vs. blind1ro 4-2

mihai141125.01.2010 17:03

Etapa 39

 

mihai1411 vs. ady_adinho 3-0

 

 

roby eu oricum mai am cu sergiu si cu fior in ultima etapa ;))...parca

blindica25.01.2010 17:03

Etapa 38

 

heruand20 vs. blind1ro 4-2 e peste Marian :)) .Trebuie sa schimb urgent echipa asta.

 

 

Etapa 40

 

marianbolohan vs. blind1ro 6 - 2

RobYnho25.01.2010 17:12
Dumnezeu nu tine cu blatistii, Roby

 

Ma bantuie asta.

Sergyu1625.01.2010 19:46

Etapa 40

 

s3rgyu_adriano_13 vs. roby29steaua 6-3. Mult mai greu decat o arata scorul. Bojan a facut senzatie :P

RobYnho25.01.2010 19:48

Etapa 40 : s3rgyu_adriano_13 6 - 3 roby29steaua

blindica25.01.2010 22:48

Roby,e din cauză c-ai testat toate echipele acelea.S-au simtit inselati Drogba si compania!

RobYnho26.01.2010 08:16

Oricum, la sfarsitul sezonului, vom rezilia contractul pe cale amiabila. :))

MoWeed26.01.2010 08:18

Bah tu lasa blaturile mah. Nu vezi ca patesti ca dinam0, sa pierzi titlul pe ultima suta de metri?

 

Dumnezeu e sus si vede, betivule

RobYnho26.01.2010 08:20
Nu vezi ca patesti ca dinam0, sa pierzi titlul pe ultima suta de metri?

 

 

Fara comparatii dinastea, baaa !

MoWeed26.01.2010 08:24
Fara comparatii dinastea, baaa !

De ce mah? Si tu si ei va tot pregatiti de titlu si de CL, dar niciodata nu ajungeti acolo :D

RobYnho26.01.2010 08:43

Las' ca vin yo acasa, sa te fac la un remi. ;))

 

 

LE :

 

Etapa 35 : i0nutz83 0 - 1 roby29steaua

«1262728293032»