Etapa 40
badboy_steaua vs. mihai1411 1-3,s-a miscat f f prost ,dar bine ca am invins un membru al cooperativei conduse de tata roby
)
Etapa 40
badboy_steaua vs. mihai1411 1-3,s-a miscat f f prost ,dar bine ca am invins un membru al cooperativei conduse de tata roby
)
Daca nu mergea asa greu aveai de muncit ![]()
Etapa 38
badboy_steaua vs. i0nutz83 [9-1]
Etapa 39 : varga_nandor2005 0 - 3 roby29steaua
Imi cer scuze am cam fost plecat ultimele zile. O sa joc restantele cat pot de repede
etapa40: ady_adinho vs. peridrome 0-2
Villa in mare forma, a ratat 2 penalty-uri ![]()
etapa 40: marianbolohan vs. blind1ro 6-2
Etapa 40
marianbolohan vs. blind1ro 6 / 2 ''Bulanul'' tau ar trebui impozitat ! ![]()
Etapa 37 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13 ... nu prea m-am vazut cu el pe mess
Etapa 38 : ady_adinho 2 - 1 klaus_e89 ... ![]()
Etapa 39 : klaus_e89 0 - 7 badboy_steaua ... m-a desfiintat
Etapa 40 : dark_da_rapper 0 - 3 klaus_e89
Etapa 39
klaus_e89 vs. badboy_steaua [0-7]
Etapa 31
ronaldo_0201 vs. ady_adinho 5-4..am ratat o groaza...![]()
Etapa 38: roby29steaua vs. peridrome 1-3
Etapa 38 : roby29steaua 1 - 3 peridrome Frumos.
S'a cam dus pe pu.la campionatu'. ![]()
Dumnezeu nu tine cu blatistii, Roby
Etapa 38 :
heruand20 vs. blind1ro 4-2
Etapa 39
mihai1411 vs. ady_adinho 3-0
roby eu oricum mai am cu sergiu si cu fior in ultima etapa
)...parca
Etapa 38
heruand20 vs. blind1ro 4-2 e peste Marian
.Trebuie sa schimb urgent echipa asta.
Etapa 40
marianbolohan vs. blind1ro 6 - 2
Dumnezeu nu tine cu blatistii, Roby
Ma bantuie asta.
Etapa 40
s3rgyu_adriano_13 vs. roby29steaua 6-3. Mult mai greu decat o arata scorul. Bojan a facut senzatie ![]()
Etapa 40 : s3rgyu_adriano_13 6 - 3 roby29steaua
Roby,e din cauză c-ai testat toate echipele acelea.S-au simtit inselati Drogba si compania!
Oricum, la sfarsitul sezonului, vom rezilia contractul pe cale amiabila. ![]()
Bah tu lasa blaturile mah. Nu vezi ca patesti ca dinam0, sa pierzi titlul pe ultima suta de metri?
Dumnezeu e sus si vede, betivule
Nu vezi ca patesti ca dinam0, sa pierzi titlul pe ultima suta de metri?
Fara comparatii dinastea, baaa !
Fara comparatii dinastea, baaa !
De ce mah? Si tu si ei va tot pregatiti de titlu si de CL, dar niciodata nu ajungeti acolo ![]()
Las' ca vin yo acasa, sa te fac la un remi.
)
LE :
Etapa 35 : i0nutz83 0 - 1 roby29steaua