FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1242526272832»
BADboySteaua12.01.2010 21:34

Etapa 22

 

badboy_steaua vs. s3rgyu_adriano_13 [4-7] incredibil ce prost am jucat

RobYnho12.01.2010 21:51

Etapa 34 : roby29steaua 3 - 0 fallenangell002000

 

Ioane, sterge'mi te rog postarea de la topicul cu programu'. Am postat acolo din greseala un rezultat.

 

Sau tu, drogatule, daca tot esti moderator. :D

blindica12.01.2010 22:21

Clasament,etape? :))

ManiaCU12.01.2010 23:07

Baieti, eu am probleme mari cu netul. Sper sa rezolv cat mai repede, imi pare rau ca am ramas cu atatea meciuri nejucate.

klaus_e8913.01.2010 00:50

Etapa 27 : sory_2812 2 - 4 klaus_e89

Etapa 29 : blind1ro vs. klaus_e89 ... nu m-am sincronizat cu blindi desi de pe 24 decembrie stau acasa si exceptand intervalul 30 dec. - 4 ian. am fost zilnic online pe mess cam 8 - 9 ore, timp in care nu l-am vazut online decat la ore tarzii cand a refuzat jucarea etapei ...

cu maniacu am jucat etapele, singura restanta ramasa este cu blind  

 

 

Etapa 34 : mihai1411 vs. klaus_e89

Etapa 35 : klaus_e89 vs. peridrome

Etapa 36 : roby29steaua vs. klaus_e89

Etapa 37 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

blindica13.01.2010 12:32

Mai Klaus, tu cauti ceartă sau ceva naiba faci.La momentul postarii tale eu sunt chiar online,ba chiar am toate etapele jucate,și in general eu si cei retrasi am avut toate etapele jucate,fapt vizibil in clasamente,chiar in acest moment TU nu esti online si postezi despre mine că eu apar seara tarziu cand toti baietii din listă cu care interactionez stiu că eu nu joc la 1-2 noaptea si dacă messengerul este deschis nu inseamnă că si sunt la pc.Am mai discutat eu cu cineva si s-a convins cat esti de meschin.Pai eu sunt acela pasuit si cu restante din etapa 1 pană in etapa 25? Trece-ți amice 3-0 să ai o bucurie.

RobYnho13.01.2010 14:19

Etapa 36 : roby29steaua 5 - 1 klaus_e89

F1oRinho13.01.2010 15:11

etapa30:

 

f1or_cs vs. julica_maniaku 3-0

klaus_e8913.01.2010 15:36

Etapa 34 : mihai1411 vs. klaus_e89

Etapa 35 : klaus_e89 vs. peridrome

Etapa 36 : roby29steaua 5 - 1 klaus_e89 ... de mult nu am mai luat bataie asa frumos, respect pt stilu de joc roby ...

Etapa 37 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

 

 

blindi prietene chiar nu vreau sa ma cert cu tine si nici nu vreau 3-0 ... lucrurile sunt simple, la mine nu apari ONLINE, scoate-ma de pe invisible ! nu ma intereseaza cu cine ai vorbit tu si ce concluzii ati tras ... joc aici de suficient de multa vreme si imi place sa cred ca majoritatea membrilor ma stiu drept serios si fair play ... pe langa faptul ca moderatorii au fost foarte intelegatori, imi place sa cred ca si aspectul asta a avut o oarecare pondere in "pasuirea" etapelor nejucate ...

 

 

s0r1n11113.01.2010 18:01

11.ady_adinho - sory_2812 1-4

Sergyu1613.01.2010 19:44

Incerc sa joc si eu cat mai multe meciuri. Cu Ronaldo nu merge decat in weekend , maniacu are probleme cu netu , niculaeflorinel si sory ma chinui sa joc.

s0r1n11114.01.2010 14:54

34.dark_da_rapper - sory_2812 0-3

f234567k14.01.2010 16:29

Etapa 34 peridrome vs. i0nutz83 8-7

 

Etapa 35 klaus_e89 vs. peridrome

 

Etapa 36 peridrome vs. mihai1411 1-5

 

Etapa 37 varga_nandor2005 vs. peridrome 0-3

mihai141114.01.2010 18:05

Etapa 36

 

peridrome vs. mihai1411 1-5

 

Viper2214.01.2010 18:48

Etapa 36 ;

 

heruand20 vs. sory2812 0-2

F1oRinho14.01.2010 19:20

Etapa 35

 

 

sory_2812 vs. f1or_cs 1-5 M-a dominat de la inceput pana la sfarsit.Am noroc cu Casillas

mihai141115.01.2010 06:29

ca de multe dati :P

mihai141115.01.2010 17:50

nu dau de klaus

ronaldo_020115.01.2010 21:16
Incerc sa joc si eu cat mai multe meciuri. Cu Ronaldo nu merge decat in weekend , maniacu are probleme cu netu , niculaeflorinel si sory ma chinui sa joc.

sunt disponibil pentru etape !va astept

Sergyu1615.01.2010 21:19

Etapa 31 sory_2812 vs. s3rgyu_adriano_13 5-4

 

Inca un super meci cu sory. Imi place , mai bine o infrangere ca asta decat o victorie naspa.

s0r1n11115.01.2010 21:24
Etapa 31 sory_2812 vs. s3rgyu_adriano_13 5-4

 

Inca un super meci cu sory. Imi place , mai bine o infrangere ca asta decat o victorie naspa.

 

Confirm!

Meci extrem de echilibrat,ocazii de ambele porti si mult suspans.

Bafta sergyule!

mihai141116.01.2010 10:56

daca nu apare klaus cer 3-0,l-am tot cautat si nimic,vad ca mai multa lume il cauta...degeaba

RobYnho16.01.2010 11:04

Aman etapa cu Ion, daca nu o putem juca pana la data limita.

f234567k16.01.2010 11:58

Daca nu reusesc sa dau de Klaus, aman eu meciul.

BADboySteaua16.01.2010 12:19

Etapa 32

 

badboy_steaua vs. ronaldo_0201 [3-1]

«1242526272832»