Etapa 22
badboy_steaua vs. s3rgyu_adriano_13 [4-7] incredibil ce prost am jucat
Etapa 22
badboy_steaua vs. s3rgyu_adriano_13 [4-7] incredibil ce prost am jucat
Etapa 34 : roby29steaua 3 - 0 fallenangell002000
Ioane, sterge'mi te rog postarea de la topicul cu programu'. Am postat acolo din greseala un rezultat.
Sau tu, drogatule, daca tot esti moderator. ![]()
Clasament,etape? ![]()
Baieti, eu am probleme mari cu netul. Sper sa rezolv cat mai repede, imi pare rau ca am ramas cu atatea meciuri nejucate.
Etapa 27 : sory_2812 2 - 4 klaus_e89
Etapa 29 : blind1ro vs. klaus_e89 ... nu m-am sincronizat cu blindi desi de pe 24 decembrie stau acasa si exceptand intervalul 30 dec. - 4 ian. am fost zilnic online pe mess cam 8 - 9 ore, timp in care nu l-am vazut online decat la ore tarzii cand a refuzat jucarea etapei ...
cu maniacu am jucat etapele, singura restanta ramasa este cu blind
Etapa 34 : mihai1411 vs. klaus_e89
Etapa 35 : klaus_e89 vs. peridrome
Etapa 36 : roby29steaua vs. klaus_e89
Etapa 37 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
Mai Klaus, tu cauti ceartă sau ceva naiba faci.La momentul postarii tale eu sunt chiar online,ba chiar am toate etapele jucate,și in general eu si cei retrasi am avut toate etapele jucate,fapt vizibil in clasamente,chiar in acest moment TU nu esti online si postezi despre mine că eu apar seara tarziu cand toti baietii din listă cu care interactionez stiu că eu nu joc la 1-2 noaptea si dacă messengerul este deschis nu inseamnă că si sunt la pc.Am mai discutat eu cu cineva si s-a convins cat esti de meschin.Pai eu sunt acela pasuit si cu restante din etapa 1 pană in etapa 25? Trece-ți amice 3-0 să ai o bucurie.
Etapa 36 : roby29steaua 5 - 1 klaus_e89
etapa30:
f1or_cs vs. julica_maniaku 3-0
Etapa 34 : mihai1411 vs. klaus_e89
Etapa 35 : klaus_e89 vs. peridrome
Etapa 36 : roby29steaua 5 - 1 klaus_e89 ... de mult nu am mai luat bataie asa frumos, respect pt stilu de joc roby ...
Etapa 37 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
blindi prietene chiar nu vreau sa ma cert cu tine si nici nu vreau 3-0 ... lucrurile sunt simple, la mine nu apari ONLINE, scoate-ma de pe invisible ! nu ma intereseaza cu cine ai vorbit tu si ce concluzii ati tras ... joc aici de suficient de multa vreme si imi place sa cred ca majoritatea membrilor ma stiu drept serios si fair play ... pe langa faptul ca moderatorii au fost foarte intelegatori, imi place sa cred ca si aspectul asta a avut o oarecare pondere in "pasuirea" etapelor nejucate ...
11.ady_adinho - sory_2812 1-4
Incerc sa joc si eu cat mai multe meciuri. Cu Ronaldo nu merge decat in weekend , maniacu are probleme cu netu , niculaeflorinel si sory ma chinui sa joc.
34.dark_da_rapper - sory_2812 0-3
Etapa 34 peridrome vs. i0nutz83 8-7
Etapa 35 klaus_e89 vs. peridrome
Etapa 36 peridrome vs. mihai1411 1-5
Etapa 37 varga_nandor2005 vs. peridrome 0-3
Etapa 36
peridrome vs. mihai1411 1-5
Etapa 36 ;
heruand20 vs. sory2812 0-2
Etapa 35
sory_2812 vs. f1or_cs 1-5 M-a dominat de la inceput pana la sfarsit.Am noroc cu Casillas
ca de multe dati ![]()
nu dau de klaus
Incerc sa joc si eu cat mai multe meciuri. Cu Ronaldo nu merge decat in weekend , maniacu are probleme cu netu , niculaeflorinel si sory ma chinui sa joc.
sunt disponibil pentru etape !va astept
Etapa 31 sory_2812 vs. s3rgyu_adriano_13 5-4
Inca un super meci cu sory. Imi place , mai bine o infrangere ca asta decat o victorie naspa.
Etapa 31 sory_2812 vs. s3rgyu_adriano_13 5-4
Inca un super meci cu sory. Imi place , mai bine o infrangere ca asta decat o victorie naspa.
Confirm!
Meci extrem de echilibrat,ocazii de ambele porti si mult suspans.
Bafta sergyule!
daca nu apare klaus cer 3-0,l-am tot cautat si nimic,vad ca mai multa lume il cauta...degeaba
Aman etapa cu Ion, daca nu o putem juca pana la data limita.
Daca nu reusesc sa dau de Klaus, aman eu meciul.
Etapa 32
badboy_steaua vs. ronaldo_0201 [3-1]