FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1252627282932»
Allexx10x16.01.2010 13:32

etapa 11

 

f1or_cs 2-2 niculaeflorinel

f234567k16.01.2010 15:29

clasament si meciuri nejucate

 

etapa6 : julica_maniaku vs. ady_adinho

etapa7 : badboy_steaua vs. julica_maniaku

etapa13: julica_maniaku vs. niculaeflorinel

etapa22: julica_maniaku vs. klaus_e89

etapa26: s3rgyu_adriano_13 vs. julica_maniaku

etapa27: julica_maniaku vs. ady_adinho

etapa28: badboy_steaua vs. julica_maniaku

s3rgyu_adriano_13 vs. niculaeflorinel

etapa29: blind1ro vs. klaus_e89

etapa30: s3rgyu_adriano_13 vs. ronaldo_0201

etapa31: ronaldo_0201 vs. ady_adinho

etapa33: marianbolohan vs. julica_maniaku

etapa34: mihai1411 vs. klaus_e89

julica_maniaku vs. klaus_e89

f1or_cs vs. ronaldo_0201

etapa35: klaus_e89 vs. peridrome

i0nutz83 vs. roby29steaua

ronaldo_0201 vs. heruand21

etapa36: julica_maniaku vs. ronaldo_0201

s3rgyu_adriano_13 vs. i0nutz83

etapa37: ronaldo_0201 vs. marianbolohan

klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

sory_2812 vs. julica_maniaku

i0nutz83 vs. ady_adinho

clasament.jpg

mihai141116.01.2010 15:41

eu nu aman cu klaus,e nevoie mare de puncte :P si putea sa anunte daca nu putea juca

blindica16.01.2010 16:18

@Bogdan,la mine e 36 14 5 17 64 - 61 47 pct.

 

:wub:

mihai141116.01.2010 16:56

Etapa 34

 

mihai1411 vs. klaus_e89 6-1,am dat de el pana la urma

 

klaus_e8916.01.2010 17:05

Etapa 29 : blind1ro 1 - 3 klaus_e89 

Etapa 34 : mihai1411 6 - 1 klaus_e89 ... bv Mihai

Etapa 35 : klaus_e89 2 - 5 peridrome ... unii chiar nu are noroc :(

Etapa 37 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13 ... nu prea m-am vazut cu el pe mess

 

repet ... am jucat cu maniacu si m-a batut cu 3-2 in ambele meciuri TUR-RETUR ... singurele meciuri pe care le mai am de jucat sunt cu peridrome si sergyu ...

blindica16.01.2010 17:31

Etapa 29

 

blind1ro vs. klaus_e89 1 - 3 .

____________________________

37 14 5 18 65-64 47pct.

 

F1oRinho16.01.2010 17:46

Etapa 34

 

f1or_cs vs. ronaldo_0201 4-0

f234567k16.01.2010 18:03

Etapa 35 : klaus_e89 vs. peridrome 2-5

Viper2216.01.2010 18:57

Etapa 35 :

 

ronaldo_0201 vs. heruand20 1-3

Allexx10x16.01.2010 20:34

etapa 28

 

s3rgyu_adriano_13 2-3 niculaeflorinel

Sergyu1617.01.2010 11:01

Etapa 30

s3rgyu_adriano_13 vs. ronaldo_0201 4-0

marianb17.01.2010 20:32

etapa 37: ronaldo_0201 vs. marianbolohan 1-2

mihai141119.01.2010 10:55

etape?

marianb19.01.2010 14:05

amanare cu maniacu

RobYnho19.01.2010 16:51
etape?

 

 

Dadada. Etape ? :D

mihai141120.01.2010 14:05

mai jucam si noi ceva?cand terminam campionatul stam 2 luni cred pana incepe altul :))

BADboySteaua21.01.2010 16:57

Etape? :|

 

blindica21.01.2010 21:01

Buey,mai bine sa-l sunati careva pe Ionutz sa vedeti daca e ok,daca mai aveti nr lui,ca eu nici pe messenger nu l-am mai vazut ...

RobYnho21.01.2010 21:07

Am vb acum 2 zile cu el, si azi a fost pe mess.

blindica21.01.2010 23:08

O fi fost un hoț de id-uri ;)

RobYnho22.01.2010 09:33

Nunu. El era ca avea la status "@ TTV".

mihai141122.01.2010 16:52

nu se mai joaca nici o restanta...mai asteptam?

blindica22.01.2010 17:18

Am putea lua ultimele etape ramase,facem un topic cu ele,le postam...si jucam :).E vorba doar de copy paste si atat.Punem un termen acolo,si aia e.Daca e de acord Peridrome sau vreun alt moderator :P

 

LE.In caz că se pun etape,vă anunt ca lipsesc pana duminica seara.

i0nutz8323.01.2010 09:53

Etape postate.

@adinho, sergiu: jucam restantele dupa-amiaza !

«1252627282932»