FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1272829303132»
mihai141126.01.2010 15:36

sergiule cand jucam si noi ca vad ca ai jucat cu roby dar mie nu mi-ai raspuns la mesaje

marianb26.01.2010 17:26

etapa 38: marianbolohan vs. sory_2812 5-0, cam stresat baiatu

s0r1n11126.01.2010 17:28

De unde ai ajuns la concluzia asta?

BADboySteaua26.01.2010 18:52

Mai am cu julica ambele etape da nu prea`l vad pe mess :|

f234567k26.01.2010 19:49

Am ceva probleme cu calculatorul. 2-3 zile nu pot juca. Aman meciul cu Sergiu in contul meu desi nu prea ar trebui. I-am dat de vreo 15 ori buzz si el nu a raspuns nici macar cu un mesaj offline ;).

blindica26.01.2010 20:28

Aman cu Iulica , nu l-am gasit pe net.

cozmin27.01.2010 07:13

http://www.sport.ro/stiri/infiorator-barba...-fifa-2009.html

 

 

Daca era vorba de 2010, il omora direct ;))

BADboySteaua27.01.2010 08:13
http://www.sport.ro/stiri/infiorator-barba...-fifa-2009.html

 

 

Daca era vorba de 2010, il omora direct ;))

 

 

 

Chitara tu esti mah? :death:

ronaldo_020127.01.2010 09:27

etapa31: ronaldo_0201 vs. ady_adinho 5-4

etapa 34:f1or_cs vs. ronaldo_0201 4-0

RobYnho27.01.2010 10:04
http://www.sport.ro/stiri/infiorator-barba...-fifa-2009.html

 

 

Daca era vorba de 2010, il omora direct ;) )

 

Copil bolnav.

Sergyu1627.01.2010 11:48

Stiu ca nu prea ati dat de mine si e vina mea in totalitate. Imi cer scuze sunt ocupat tare ... Incerc sa mai joc cate un meci oricand am timp

BADboySteaua27.01.2010 15:48

Etape?....cred ca sunt ultimele :D

marianb27.01.2010 16:09

etapa 35: niculaeflorinel vs. marianbolohan 2-4

mihai141127.01.2010 17:12

da,cu sergiu aman eu desi nu mi-a raspuns deloc,poate ma incurca si pierd campionatul,sper sa aiba obraz :))

 

da hai cu etape ca astept derbyul cu fior

ronaldo_020127.01.2010 19:09

Etapa 38

niculaeflorinel vs. ronaldo_0201 3-5

blindica27.01.2010 21:33

Ronaldo,cred că doar cu mine ai 2 egaluri :yes:

klaus_e8928.01.2010 20:08

ce face baietii ?

RobYnho28.01.2010 20:18

Te plimbi ?

mihai141130.01.2010 14:32

ionute pui etapele sa terminam?

s0r1n11130.01.2010 15:17

39:sory_2812 - niculaeflorinel 1-1

 

40:chitara - sory_2812 0-3

 

mai am cu maniaku,cu care nu am reusit sa ma sincronizez pana acum.

f234567k31.01.2010 15:58
CLASAMENT!

Clasament.jpg

fredysteaua31.01.2010 17:22

fk ma primesti si pe mine sa va indoi ? :X cand ma inscriu ?? zi si mie etc :>

RobYnho31.01.2010 17:25

Posteaza id'ul tau la topicul "Noi Inscrieri". Vei fi abordat si testat de vreun user abilitat.

f234567k31.01.2010 18:17

fredy, viitoare lanterna rosie

blindica31.01.2010 19:55

Robynho, e super tare expresia asta de ''user abilitat'' :worthy:

«1272829303132»