sergiule cand jucam si noi ca vad ca ai jucat cu roby dar mie nu mi-ai raspuns la mesaje
sergiule cand jucam si noi ca vad ca ai jucat cu roby dar mie nu mi-ai raspuns la mesaje
etapa 38: marianbolohan vs. sory_2812 5-0, cam stresat baiatu
De unde ai ajuns la concluzia asta?
Mai am cu julica ambele etape da nu prea`l vad pe mess ![]()
Am ceva probleme cu calculatorul. 2-3 zile nu pot juca. Aman meciul cu Sergiu in contul meu desi nu prea ar trebui. I-am dat de vreo 15 ori buzz si el nu a raspuns nici macar cu un mesaj offline
.
Aman cu Iulica , nu l-am gasit pe net.
http://www.sport.ro/stiri/infiorator-barba...-fifa-2009.html
Daca era vorba de 2010, il omora direct
)
http://www.sport.ro/stiri/infiorator-barba...-fifa-2009.html
Daca era vorba de 2010, il omora direct
)
Chitara tu esti mah? ![]()
etapa31: ronaldo_0201 vs. ady_adinho 5-4
etapa 34:f1or_cs vs. ronaldo_0201 4-0
http://www.sport.ro/stiri/infiorator-barba...-fifa-2009.html
Daca era vorba de 2010, il omora direct
)
Copil bolnav.
Stiu ca nu prea ati dat de mine si e vina mea in totalitate. Imi cer scuze sunt ocupat tare ... Incerc sa mai joc cate un meci oricand am timp
Etape?....cred ca sunt ultimele ![]()
etapa 35: niculaeflorinel vs. marianbolohan 2-4
da,cu sergiu aman eu desi nu mi-a raspuns deloc,poate ma incurca si pierd campionatul,sper sa aiba obraz ![]()
da hai cu etape ca astept derbyul cu fior
Etapa 38
niculaeflorinel vs. ronaldo_0201 3-5
Ronaldo,cred că doar cu mine ai 2 egaluri ![]()
ce face baietii ?
Te plimbi ?
ionute pui etapele sa terminam?
39:sory_2812 - niculaeflorinel 1-1
40:chitara - sory_2812 0-3
mai am cu maniaku,cu care nu am reusit sa ma sincronizez pana acum.
fk ma primesti si pe mine sa va indoi ? :X cand ma inscriu ?? zi si mie etc :>
Posteaza id'ul tau la topicul "Noi Inscrieri". Vei fi abordat si testat de vreun user abilitat.
fredy, viitoare lanterna rosie
Robynho, e super tare expresia asta de ''user abilitat'' ![]()