FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«129303132»
RobYnho01.02.2010 21:36
Si ia zi Roby, pardon god, cum mai merge Petrolul?

 

Termina in plm ca te mai crede lumea. :)) Asta merge pe topicul cu mistouri, ma, nu aici. Aici sunt oameni seriosi. :))

BADboySteaua01.02.2010 22:33
Ne'ai prins, ma.

 

Lasa mah macar a tinut pana acum :drunk:

 

Aaaaaa...si BADboy e quitarr

Nu prea am cum sa fiu chitara ca nu am asa ceva eu am doar vioara :nono:

 

 

@Mihai Cand sa-ti organizam meciu` de retragere? :hmmm:

mihai141102.02.2010 06:40

cand retrogradez :P

blindica02.02.2010 07:53
etapa 42: Dark_da_rapper vs. Peridrome 0-3

 

LE: Comisia de disciplina a FRF s-a reunit de urgenta in aceasta seara si a hotarat excluderea din Liga 1 a lui julica_maniaku. Prin urmare, va pierde toate meciurile cu 3-0

 

Si eu care speram sa-i dau 4 goluri :kisstogether:

 

Ce-ai facut Iuuuuuuuuulica, unde ai plecat si cu ne-ai lasaaaat,maica!!

RobYnho02.02.2010 18:57

Etapa 41 : roby29steaua 4 - 2 ady_adinho

klaus_e8902.02.2010 20:18

Etapa 37 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

 

Etapa 41 : Klaus_e89 vs. F1or_cs

Etapa 42 : Heruand20 vs. Klaus_e89

 

 

 

 

Allexx10x02.02.2010 21:04

etapa 41

Blind1ro 1-3 Niculaeflorinel

blindica02.02.2010 21:10

Etapa 39

 

blind1ro vs. julica_maniaku 3 - 0

 

Etapa 41

 

Blind1ro vs. Niculaeflorinel 1 - 3

Etapa 42

 

Quitarr vs. Blind1ro 0 - 3

 

_________________________________

42 17 5 20 78 - 75 56.pct

 

Hai cu echipele :D:steag_sah_mic:

mihai141103.02.2010 17:58

fior mai joaca?

RobYnho03.02.2010 18:17

La nunti, la botezuri.

Viper2203.02.2010 19:24

Etapa 41:

 

I0nutz83 vs. Heruand20 1-4

f234567k03.02.2010 19:45

Etapa 39 peridrome vs. s3rgyu_adriano_13 4-6

Etapa 41 peridrome vs. Badboy_steaua 4-3

Etapa 42 Dark_da_rapper vs. peridrome 0-3

_____________________________________________

peridrome- 42 29 2 11 134-77 89p

Sergyu1603.02.2010 20:11

Etapa 39

 

peridrome vs. s3rgyu_adriano_13 4-6

 

Messi ce ma fac eu fara tine sezonu viitor? :P

Allexx10x03.02.2010 20:39

etapa 13 julica - niculaeflorinel 0-3

etapa 34 niculaeflorinel - julica 3-0

etapa 42 niculaeflorinel vs. emporinho 3-0

 

 

GP: 42

W: 26

D: 11

L: 5

GF: 109

GA: 57

PTS: 89

 

 

niculaeflorinel - 42 26 11 5 109-57 89p

Sergyu1603.02.2010 21:58

Etapa 37

 

klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13 6-7

 

Auch ce meci!

 

Mai am 2 meciuri cu Ionutz si Adynho , iar linia de clasament arata asa deocamdata:

 

40m - 26v - 3e - 11i - 141-83 - 81p

Viper2203.02.2010 22:23

etapa 42 ;

 

Heruand20 vs. Klaus_e89 4-2

ManiaCU04.02.2010 12:58

julica - restu lumii 0-3 :)

Imi cer scuze ca nu mi-am putut juca meciurile. In ultima luna n-am avut net la camin+sesiune = eject.

Regret ca mi-am "dezamagit" fanii care mereu au avut incredere in mine. Mihai, iarta-ma !

Bafta la baieti in noul sezon.

RobYnho04.02.2010 13:00

Depravatule.

Viper2204.02.2010 18:02

Am terminat de jucat toate etapele. felicitari lui Mihai pentru inca un titlu.

Linia mea de clasament arata cam asa

 

 

GP 42

W 25

T 3

L 14

GF 119

GA 95

PTS 78

Sergyu1604.02.2010 20:13

Etapa 42

 

Ady_adinho vs. S3rgyu_adriano_13 4-2

 

La 3-2 am 4 bare si vreo 5 ocazii singur cu portarul , si in min 90 el face 4-2...Vreo 16 suturi la poarta...Fifa frate!

ady_4steaua04.02.2010 20:38

am avut si eu o bara la 2-0 parca oricum frumos meci:D

 

Sergyu1604.02.2010 20:50

Corect meciul superb , doar nervos ca am revenit de la 0-2 si la 2-3 am avut nspe ocazii. Oricum nu prea mai conteaza , mai am un meci cu I0nutz

blindica04.02.2010 22:47

At Sergiu,ai 666 de postari,de ce oare ai ratat :notangel: .

Sergyu1605.02.2010 09:28

Aveam 664 atunci :P Oricum gata am scapat de numarul asta :)

s0r1n11106.02.2010 10:53

16 si 37:sory_2812 vs julica_maniaku 3-0 3-0

 

42:varga_nandor2005 vs sory_2812 0-3

 

Mai am de jucat cu Ronaldo!

«129303132»