Si ia zi Roby, pardon god, cum mai merge Petrolul?
Termina in plm ca te mai crede lumea.
Asta merge pe topicul cu mistouri, ma, nu aici. Aici sunt oameni seriosi. ![]()
Si ia zi Roby, pardon god, cum mai merge Petrolul?
Termina in plm ca te mai crede lumea.
Asta merge pe topicul cu mistouri, ma, nu aici. Aici sunt oameni seriosi. ![]()
Ne'ai prins, ma.
Lasa mah macar a tinut pana acum ![]()
Aaaaaa...si BADboy e quitarr
Nu prea am cum sa fiu chitara ca nu am asa ceva eu am doar vioara ![]()
@Mihai Cand sa-ti organizam meciu` de retragere? ![]()
cand retrogradez ![]()
etapa 42: Dark_da_rapper vs. Peridrome 0-3
LE: Comisia de disciplina a FRF s-a reunit de urgenta in aceasta seara si a hotarat excluderea din Liga 1 a lui julica_maniaku. Prin urmare, va pierde toate meciurile cu 3-0
Si eu care speram sa-i dau 4 goluri ![]()
Ce-ai facut Iuuuuuuuuulica, unde ai plecat si cu ne-ai lasaaaat,maica!!
Etapa 41 : roby29steaua 4 - 2 ady_adinho
Etapa 37 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 41 : Klaus_e89 vs. F1or_cs
Etapa 42 : Heruand20 vs. Klaus_e89
etapa 41
Blind1ro 1-3 Niculaeflorinel
Etapa 39
blind1ro vs. julica_maniaku 3 - 0
Etapa 41
Blind1ro vs. Niculaeflorinel 1 - 3
Etapa 42
Quitarr vs. Blind1ro 0 - 3
_________________________________
42 17 5 20 78 - 75 56.pct
Hai cu echipele ![]()
![]()
fior mai joaca?
La nunti, la botezuri.
Etapa 41:
I0nutz83 vs. Heruand20 1-4
Etapa 39 peridrome vs. s3rgyu_adriano_13 4-6
Etapa 41 peridrome vs. Badboy_steaua 4-3
Etapa 42 Dark_da_rapper vs. peridrome 0-3
_____________________________________________
peridrome- 42 29 2 11 134-77 89p
Etapa 39
peridrome vs. s3rgyu_adriano_13 4-6
Messi ce ma fac eu fara tine sezonu viitor? ![]()
etapa 13 julica - niculaeflorinel 0-3
etapa 34 niculaeflorinel - julica 3-0
etapa 42 niculaeflorinel vs. emporinho 3-0
GP: 42
W: 26
D: 11
L: 5
GF: 109
GA: 57
PTS: 89
niculaeflorinel - 42 26 11 5 109-57 89p
Etapa 37
klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13 6-7
Auch ce meci!
Mai am 2 meciuri cu Ionutz si Adynho , iar linia de clasament arata asa deocamdata:
40m - 26v - 3e - 11i - 141-83 - 81p
etapa 42 ;
Heruand20 vs. Klaus_e89 4-2
julica - restu lumii 0-3 ![]()
Imi cer scuze ca nu mi-am putut juca meciurile. In ultima luna n-am avut net la camin+sesiune = eject.
Regret ca mi-am "dezamagit" fanii care mereu au avut incredere in mine. Mihai, iarta-ma !
Bafta la baieti in noul sezon.
Depravatule.
Am terminat de jucat toate etapele. felicitari lui Mihai pentru inca un titlu.
Linia mea de clasament arata cam asa
GP 42
W 25
T 3
L 14
GF 119
GA 95
PTS 78
Etapa 42
Ady_adinho vs. S3rgyu_adriano_13 4-2
La 3-2 am 4 bare si vreo 5 ocazii singur cu portarul , si in min 90 el face 4-2...Vreo 16 suturi la poarta...Fifa frate!
am avut si eu o bara la 2-0 parca oricum frumos meci:D
Corect meciul superb , doar nervos ca am revenit de la 0-2 si la 2-3 am avut nspe ocazii. Oricum nu prea mai conteaza , mai am un meci cu I0nutz
At Sergiu,ai 666 de postari,de ce oare ai ratat
.
Aveam 664 atunci
Oricum gata am scapat de numarul asta ![]()
16 si 37:sory_2812 vs julica_maniaku 3-0 3-0
42:varga_nandor2005 vs sory_2812 0-3
Mai am de jucat cu Ronaldo!