FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1222324252632»
Viper2206.01.2010 10:19

etapa 32 :

 

heruand20 vs. marianbolohan 2-7

F1oRinho06.01.2010 11:23

Etapa 20

 

 

Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs 3-4

Viper2206.01.2010 12:59

Etapa 29 :

 

heruand20 vs. f1or_cs 3-4

 

 

RobYnho06.01.2010 13:10

Etapa 33 : emporinho 0 - 3 roby29steaua

mihai141106.01.2010 15:36

restanta

 

Etapa21

f1or_cs-mihai1411 5-6, super meci

BADboySteaua06.01.2010 18:29

Etapa 29

 

marianbolohan vs. badboy_steaua [5-6]

RobYnho06.01.2010 19:39

Etapa 32 : roby29steaua 9 - 0 blind1ro

F1oRinho06.01.2010 19:43

Etapa 22

 

f1or_cs-peridrome 3-0

 

Etapa 26

 

badboy_steaua-f1or_cs 3-5

BADboySteaua06.01.2010 19:43

Etapa 31

 

quitarr vs. badboy_steaua [0-3]

 

Etapa 26

 

badboy_steaua-f1or_cs [3-5]

Viper2206.01.2010 20:39

Etapa 31 :

 

julica_maniaku vs. heruand20 1-3

BADboySteaua06.01.2010 20:46

Etapa 18

 

klaus_e89-badboy_steaua [4-5]

Viper2206.01.2010 21:07

Etapa 33 :

 

niculaeflorinel vs. heruand20 5-1

Maye06.01.2010 21:19

Am si eu o intrebare pentru voi :

 

Dupa ce ati pus crack-ul potrivit , ati mai patit ca sa nu mai puteti controla jucatorii?Nu mai reactioneaza la niciun buton al tastaturii.

i0nutz8306.01.2010 21:20

FCSteaua nu incurajeaza pirateria ! Ai PM :P

RobYnho07.01.2010 10:19

La multi ani, Ioane !

klaus_e8907.01.2010 15:06

Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89

Etapa 18 : klaus_e89 4 - 5 badboy_steaua

Etapa 20 : Klaus_e89 3 - 4 F1or_cs

Etapa 27 : sory_2812 vs. klaus_e89

Etapa 29 : blind1ro vs. klaus_e89 ... individul refuza disputarea etapei, vrea 3-0, pe ce baza ... nu  stiu :)

Etapa 32 : klaus_e89 vs. i0nutz83

marianb07.01.2010 16:13

etapa 31: marianbolohan vs. f1or_cs 6-6

blindica08.01.2010 06:58

Etapa 30

 

mihai_1411 vs. blind1ro 1-0

 

Etapa 31

 

blind1ro vs. peridrome 1 - 2 Inca un joc frumos pierdut cu 2-1.

 

Etapa 32

 

roby29steaua vs. blind1ro 9 - 0.No comment,ai mei nici nu tineau pasul la fuga pe langa ai lui.

 

Etapa 33

 

blind1ro vs. s3rgyu_adriano_13 0 - 4 .Au facut niste astia de la EA niste calitati exagerate pentru unii jucatori.Vezi Messi,unii portari.Oricum...

 

 

_______________________________

32 12 4 16 57 - 56 40 pct.

 

 

Etapa 29

 

klaus_e89 vs blind1ro - individul nu refuza sa joace etapa,dar nici n-o joaca la 1 noaptea.Iar baza ar fi ca nu ai fost prezent sa jucam etapa ,mi se pare destul de buna baza,dar nu vreau sa discut pe tema asta.Din rezultatele mele se vede ca joc de placere indiferent de scor,dar nesimtirea nu-mi place,asa ca nu se pune problema sa vreau "gratuitati".

RobYnho08.01.2010 12:02

Sory mai traieste ? :D

blindica08.01.2010 14:31

@Robynho,eu ma joc amicale constant cu el,ieri n-am fost acasa dar alaltaieri sigur era.

RobYnho08.01.2010 14:43

Poate vede aici ca incerc sa dau de el. :D

BADboySteaua08.01.2010 15:45

Etapa 30

 

badboy_steaua vs. niculaeflorinel [3-2]

mihai141108.01.2010 16:23

Etapa 30

 

mihai_1411 vs. blind1ro 1-0,greu de tot,noroc cu cesar

 

Etapa 31

 

emporinho vs. mihai_1411 0-3

 

Etapa 32

 

mihai_1411 vs. fallenangell002000 3-0

 

Etapa 33

 

 

i0nutz83 vs. mihai_1411 1-11,antrenament pe fast :))

blindica08.01.2010 16:27
Etapa 30

 

mihai_1411 vs. blind1ro 1-0,greu de tot,noroc cu cesar

 

M-am concentrat cat am putut pentru aprecierile acestea ,chiar am si jucat 4/3/3 , :blush: dar daca portarii sunt de pe alta planeta... :oleole:

Sergyu1608.01.2010 21:30

Etapa 33 blind1ro vs. s3rgyu_adriano_13 0-4

«1222324252632»