daca aduci tu zapada mihaie...ca altfel slabe sanse;))
daca aduci tu zapada mihaie...ca altfel slabe sanse;))
O sa fie, ba, meteorologule. ![]()
@Peridome eu am 7 meciuri restante, mai am cu i0nutz etape 17........si in clasament am trecute 23 de meciuri...una e in plus
etapa 27:
heruand20 vs. badboy_steaua 2-2
Etapa 27
heruand20 vs. badboy_steaua 2-2
@badboy
7 restante ai. iti calculasem eu un meci aiurea in plus. linia ta de clasament corecta e cu 22 de meciuri.
LA MULTI ANI TUTUROR!
@Peridome MS
Va doresc si eu La Multi Ani si un an nou fericit.......si un sincer M**E Jiji ![]()
La Multi Ani tuturor si petrecere frumoasa pe unde mergeti sa va imbatati ![]()
LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE
Un an nou fericit va doresc!!
Etapa 17
badboy_steaua vs. i0nutz83 [5-4]
Etapa 26 :
ady_adinho vs. heruand20 4-6
mai jucam si noi ceva ca au trecut sarbatorile
?
Sa se trezeasca Ion din betie. ![]()
stai ca imediat e ziua lui....alt motiv de betie ![]()
salutare ... am revenit acasa si sunt disponibil pentru etape ...
@Mihai: eu sunt fan snowboard (nivel mediu) si am cam avut ghinion zilele astea la munte ... de pe 30 pana azi am prins doar 3 zile bune de dat ... pe 30 a mers putin treaba pe clabucet (decat cu teleski-ul) si azi si ieri m-am dat pe kalinderu care se prezenta bine ... si daca vreti pila la kalinderu pentru urcari nelimitate pe bani putini, buzz me ![]()
Restante:
Etapa6 julica_maniaku_ady_adinho
Etapa7 badboy_steaua-julica_maniaku
Etapa11 f1or_cs-niculaeflorinel
Etapa13 julica_maniaku-niculaeflorinel
Etapa16 klaus_e89-s3rgyu_adriano_13
Etapa17 ady_adinho-klaus_e89
Etapa18 klaus_e89-badboy_steaua
Etapa20 klaus_e89-f1or_cs
Etapa21 f1or_cs-mihai1411
Etapa22 badboy_steaua-s3rgyu_adriano_13
f1or_cs-peridrome
julica_maniaku-klaus_e89
Etapa24 s3rgyu_adriano_13-f1or_cs
Etapa25 f1or_cs-ady_adinho
Etapa26 badboy_steaua-f1or_cs
s3rgyu_adriano_13-julica_maniaku
Etapa27 julica_maniaku-ady_adinho
sory2812-klaus_e89
Etapa28 badboy_steaua-julica_maniaku
sergyu_adriano_13-niculaeflorinel
Etapa29 heruand20-f1or_cs
blind1ro-klaus_e89
niculaeflorinel-ady_adinho
Clasament:
fior are calc stricat,nu am mai auzit de el de mult,mai asteptam
klaus eu ma dau de 2 ani,sunt amator inca ![]()
dupa 10 cred ca dau o fuga,sa intre salariul ![]()
Gata. Etape postate ! La multi ani ![]()
Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89
Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua
Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs
Etapa 27: sory_2812 vs. klaus_e89
Etapa 29 : blind1ro vs. klaus_e89
Etapa 30 : klaus_e89 3 - 0 emporinho
Etapa 31 : fallenangell002000 0 - 3 klaus_e89
Etapa 32 : klaus_e89 vs. i0nutz83
Etapa 33 : varga_nandor2005 0 - 3 klaus_e89
in ciuda insistentelor mele de a juca etapele, nu am primit niciun semn de viata de la adversari (se exclud cei din ultimele etape postate) ...
Etapa22: f1or_cs vs.peridrome 3-0
Etapa30: peridrome vs. alinn50c 3-0
Etapa31: blind1ro vs. peridrome 1-2
Etapa32: peridrome vs. emporinho 3-0
Etapa33: fallenangell002000 vs. peridrome 0-3
Etapa 31 : alinn50c 0 - 3 roby29steaua
Etapa11
f1or_cs-niculaeflorinel 2-2
am rezolvat problemele,pot juca etapele.
Etapa25
f1or_cs-ady_adinho 8-1
Etapa 16 klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 22 badboy_steaua vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 24 s3rgyu_adriano_13 vs. F1or_cs 3-5 . Am ratat prea mult.
Etapa 26 s3rgyu_adriano_13 vs. julica_maniaku
Etapa 28 s3rgyu_adriano_13 vs. niculaeflorinel
Etapa 30 s3rgyu_adriano_13 vs. ronaldo_0201
Etapa 31 sory_2812 vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 33 blind1ro vs. s3rgyu_adriano_13
De 2 zile am probleme cu netu'....sper ca astia sa remedieze cat mai repede situatia ca sa joc si eu etapele :-|