FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1212223242532»
ronaldo_020130.12.2009 12:54

daca aduci tu zapada mihaie...ca altfel slabe sanse;))

RobYnho30.12.2009 13:17

O sa fie, ba, meteorologule. :P

BADboySteaua30.12.2009 17:37

@Peridome eu am 7 meciuri restante, mai am cu i0nutz etape 17........si in clasament am trecute 23 de meciuri...una e in plus

Viper2230.12.2009 18:49

etapa 27:

 

heruand20 vs. badboy_steaua 2-2

BADboySteaua30.12.2009 18:57

Etapa 27

 

heruand20 vs. badboy_steaua 2-2

f234567k30.12.2009 21:03

@badboy

 

7 restante ai. iti calculasem eu un meci aiurea in plus. linia ta de clasament corecta e cu 22 de meciuri.

 

LA MULTI ANI TUTUROR!

BADboySteaua30.12.2009 22:01

@Peridome MS

 

 

Va doresc si eu La Multi Ani si un an nou fericit.......si un sincer M**E Jiji :drunk:

mihai141131.12.2009 06:47

La Multi Ani tuturor si petrecere frumoasa pe unde mergeti sa va imbatati :P

marianb31.12.2009 09:43

LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE

ronaldo_020131.12.2009 13:11

Un an nou fericit va doresc!!

BADboySteaua31.12.2009 13:46

Etapa 17

 

badboy_steaua vs. i0nutz83 [5-4]

Viper2204.01.2010 15:18

Etapa 26 :

 

ady_adinho vs. heruand20 4-6

mihai141104.01.2010 16:44

mai jucam si noi ceva ca au trecut sarbatorile :P?

RobYnho04.01.2010 17:39

Sa se trezeasca Ion din betie. :))

ronaldo_020104.01.2010 21:34

stai ca imediat e ziua lui....alt motiv de betie :drunk:

klaus_e8904.01.2010 23:21

salutare ... am revenit acasa si sunt disponibil pentru etape ...

 

@Mihai: eu sunt fan snowboard (nivel mediu) si am cam avut ghinion zilele astea la munte ... de pe 30 pana azi am prins doar 3 zile bune de dat ... pe 30 a mers putin treaba pe clabucet (decat cu teleski-ul) si azi si ieri m-am dat pe kalinderu care se prezenta bine ... si daca vreti pila la kalinderu pentru urcari nelimitate pe bani putini, buzz me :)

 

 

f234567k05.01.2010 06:23

Restante:

 

Etapa6 julica_maniaku_ady_adinho

Etapa7 badboy_steaua-julica_maniaku

Etapa11 f1or_cs-niculaeflorinel

Etapa13 julica_maniaku-niculaeflorinel

Etapa16 klaus_e89-s3rgyu_adriano_13

Etapa17 ady_adinho-klaus_e89

Etapa18 klaus_e89-badboy_steaua

Etapa20 klaus_e89-f1or_cs

Etapa21 f1or_cs-mihai1411

Etapa22 badboy_steaua-s3rgyu_adriano_13

f1or_cs-peridrome

julica_maniaku-klaus_e89

Etapa24 s3rgyu_adriano_13-f1or_cs

Etapa25 f1or_cs-ady_adinho

Etapa26 badboy_steaua-f1or_cs

s3rgyu_adriano_13-julica_maniaku

Etapa27 julica_maniaku-ady_adinho

sory2812-klaus_e89

Etapa28 badboy_steaua-julica_maniaku

sergyu_adriano_13-niculaeflorinel

Etapa29 heruand20-f1or_cs

blind1ro-klaus_e89

niculaeflorinel-ady_adinho

 

Clasament:

clasament.jpg

mihai141105.01.2010 06:37

fior are calc stricat,nu am mai auzit de el de mult,mai asteptam

 

klaus eu ma dau de 2 ani,sunt amator inca :P

 

dupa 10 cred ca dau o fuga,sa intre salariul :)

i0nutz8305.01.2010 13:45

Gata. Etape postate ! La multi ani ;)

klaus_e8905.01.2010 14:38

Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89

Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua

Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs

Etapa 27: sory_2812 vs. klaus_e89

Etapa 29 : blind1ro vs. klaus_e89

Etapa 30 : klaus_e89 3 - 0 emporinho

Etapa 31 : fallenangell002000 0 - 3 klaus_e89

Etapa 32 : klaus_e89 vs. i0nutz83

Etapa 33 : varga_nandor2005 0 - 3 klaus_e89

 

in ciuda insistentelor mele de a juca etapele, nu am primit niciun semn de viata de la adversari (se exclud cei din ultimele etape postate) ...

f234567k05.01.2010 16:09

Etapa22: f1or_cs vs.peridrome 3-0

 

Etapa30: peridrome vs. alinn50c 3-0

 

Etapa31: blind1ro vs. peridrome 1-2

 

Etapa32: peridrome vs. emporinho 3-0

 

Etapa33: fallenangell002000 vs. peridrome 0-3

RobYnho05.01.2010 17:34

Etapa 31 : alinn50c 0 - 3 roby29steaua

F1oRinho05.01.2010 19:24

Etapa11

 

f1or_cs-niculaeflorinel 2-2

 

am rezolvat problemele,pot juca etapele.

 

Etapa25

 

f1or_cs-ady_adinho 8-1

 

Sergyu1605.01.2010 20:23

Etapa 16 klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 22 badboy_steaua vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 24 s3rgyu_adriano_13 vs. F1or_cs 3-5 . Am ratat prea mult.

Etapa 26 s3rgyu_adriano_13 vs. julica_maniaku

Etapa 28 s3rgyu_adriano_13 vs. niculaeflorinel

Etapa 30 s3rgyu_adriano_13 vs. ronaldo_0201

Etapa 31 sory_2812 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 33 blind1ro vs. s3rgyu_adriano_13

BADboySteaua05.01.2010 22:23

De 2 zile am probleme cu netu'....sper ca astia sa remedieze cat mai repede situatia ca sa joc si eu etapele :-|

«1212223242532»