FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1192021222332»
ronaldo_020123.12.2009 18:58

maniacule da un semn de viata :bananadance:

RobYnho24.12.2009 10:23

Sarbatori Fericite tuturor Stelistilor si un calduros " Vinde, Pleaca, Mori " ciobanului.

mihai141124.12.2009 18:22

Sarbatori Fericite tuturor!!!

ronaldo_020124.12.2009 21:02

Sarbatori fericite tuturor!

mihai141125.12.2009 02:51

cer drepturi de autor Ronaldo !!! 3 puncte in retur de la cooperativa

ronaldo_020125.12.2009 10:33

Mihaie am scris "f"cu litera mica sa nu fie la fel ca la tine.....ai de unde lua puncte acum...nu ai vaz roby e pe 1:D

ManiaCU25.12.2009 13:05

Hristos a inviat ! Va doresc tuturor un craciun plin de fericire :)

Imi cer scuze ca am iscat intregul conflict, s-a ajuns prea departe cu depunctarea lui DoctorLov dar e decizia adminilor si trebuie respectata.

P.S. julica-Ronaldo 1-0 in ajun ;)

 

i0nutz8325.12.2009 14:51

Craciun Fericit si voua !

 

PS. Etapa a 16-a, ady_adinho - i0nutz83 4-8 !

blindica25.12.2009 15:17

@maniaku:Hristos s-a nascut,bre ! fularultras

 

Crăciun fericit,sănătate și etape !

i0nutz8325.12.2009 16:01
Etape am postat de pe la pranz ;)
blindica25.12.2009 16:43

 

Etapa 27

 

blind1ro vs. fallenangell002000 3 - 0 Am incercat o formula noua de joc !

 

 

Etapa 28

 

i0nutz83 vs. blind1ro 3 - 3. Ca'n tur.Aceeasi egalare tarzie a mea.Un punct pretios :beer2:

ManiaCU26.12.2009 12:34
@maniaku:Hristos s-a nascut,bre ! fularultras

 

Crăciun fericit,sănătate și etape !

 

Se vede ca bausem cam mult vin fiert :))

mihai141126.12.2009 13:12

Etapa 27

 

ronaldo_0201 vs. mihai_1411 4-5,nici cu arbitrii nu m-a batut ;))

 

 

 

Etapa 29

 

alinn50c vs. mihai_1411 0-3

 

ronaldo_020126.12.2009 13:14
:))) frumos meci....pacat de penatlyu ala ratat......bft!
marianb26.12.2009 14:14

etapa 28: ady_adinho vs. marianbolohan 1-11

RobYnho26.12.2009 17:07

Etapa 29 : ronaldo_0201 1 - 3 roby29steaua

ronaldo_020126.12.2009 17:18

nu aveam sa castig etapa 29 mah roby;)))

RobYnho26.12.2009 17:30

Stiu-stiu. :D

BADboySteaua26.12.2009 18:25

Etapa 21

 

Badboy_Steaua vs. Roby29steaua [2-3] gg

RobYnho26.12.2009 18:45

Etapa 21 : badboy_steaua 2 - 3 roby29steaua

MoWeed26.12.2009 18:49

Roby, vad ca blatuiesti cu nesimtire

RobYnho26.12.2009 18:50

Atat cat se poate.

marianb26.12.2009 21:16

etapa 29: marianbolohan vs. badboy_steaua 8-5

RobYnho26.12.2009 21:36

Etapa 28 : roby29steaua 3 - 0 chitara

klaus_e8927.12.2009 13:13

Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku

 

Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

 

 

Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89

Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua

Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs

Etapa 22 : ¡ulica_maniaku vs. Klaus_e89 

Etapa 24 : klaus e89 1 - 2 niculaeflorinel              

 

Etapa 27: sory_2812 vs. klaus_e89

 

 

Etapa 28 : klaus_e89 vs. alinn50c

Etapa 29 : blind1ro vs. klaus_e89

 

astept semne de viata ...

«1192021222332»