maniacule da un semn de viata ![]()
maniacule da un semn de viata ![]()
Sarbatori Fericite tuturor Stelistilor si un calduros " Vinde, Pleaca, Mori " ciobanului.
Sarbatori Fericite tuturor!!!
Sarbatori fericite tuturor!
cer drepturi de autor Ronaldo !!! 3 puncte in retur de la cooperativa
Mihaie am scris "f"cu litera mica sa nu fie la fel ca la tine.....ai de unde lua puncte acum...nu ai vaz roby e pe 1:D
Hristos a inviat ! Va doresc tuturor un craciun plin de fericire ![]()
Imi cer scuze ca am iscat intregul conflict, s-a ajuns prea departe cu depunctarea lui DoctorLov dar e decizia adminilor si trebuie respectata.
P.S. julica-Ronaldo 1-0 in ajun ![]()
Craciun Fericit si voua !
PS. Etapa a 16-a, ady_adinho - i0nutz83 4-8 !
@maniaku:Hristos s-a nascut,bre ! ![]()
Crăciun fericit,sănătate și etape !
Etapa 27
blind1ro vs. fallenangell002000 3 - 0 Am incercat o formula noua de joc !
Etapa 28
i0nutz83 vs. blind1ro 3 - 3. Ca'n tur.Aceeasi egalare tarzie a mea.Un punct pretios ![]()
@maniaku:Hristos s-a nascut,bre !
Crăciun fericit,sănătate și etape !
Se vede ca bausem cam mult vin fiert ![]()
Etapa 27
ronaldo_0201 vs. mihai_1411 4-5,nici cu arbitrii nu m-a batut
)
Etapa 29
alinn50c vs. mihai_1411 0-3
etapa 28: ady_adinho vs. marianbolohan 1-11
Etapa 29 : ronaldo_0201 1 - 3 roby29steaua
nu aveam sa castig etapa 29 mah roby;)))
Stiu-stiu. ![]()
Etapa 21
Badboy_Steaua vs. Roby29steaua [2-3] gg
Etapa 21 : badboy_steaua 2 - 3 roby29steaua
Roby, vad ca blatuiesti cu nesimtire
Atat cat se poate.
etapa 29: marianbolohan vs. badboy_steaua 8-5
Etapa 28 : roby29steaua 3 - 0 chitara
Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku
Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89
Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua
Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs
Etapa 22 : ¡ulica_maniaku vs. Klaus_e89
Etapa 24 : klaus e89 1 - 2 niculaeflorinel
Etapa 27: sory_2812 vs. klaus_e89
Etapa 28 : klaus_e89 vs. alinn50c
Etapa 29 : blind1ro vs. klaus_e89
astept semne de viata ...