FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1181920212232»
i0nutz8321.12.2009 17:34

Exclus. Toate meciurile 0-3.

s0r1n11121.12.2009 17:58

24.emporinho - sory_2812 0-3

 

25.sory_2812 - fallenangell002000 3-0

ronaldo_020121.12.2009 18:40

Etapa 25

 

ronaldo_0201 vs. i0nutz83 4-2

 

@emporinho e retras si el?

 

BADboySteaua21.12.2009 18:41

Etapa 16

 

fallenangell002000 vs. badboy_steaua [0-3]

 

Etapa 24

 

badboy_steaua vs. varga_nandor2005 [3-0]

 

Etapa 25

 

dark_da_rapper vs. badboy_steaua [0-3]

blindica21.12.2009 18:45

Etapa 23

 

Blind1ro vs. sory_2812 1 - 2

 

Etapa 24

Blind1ro vs. Alinn50c 3 - 0

 

Etapa 25

 

varga_nandor2005 vs. blind1ro 0 - 3

 

Etapa 26

 

emporinho vs. blind1ro 0 - 3

 

_________________________________

 

26 11 3 12 50-38 36 puncte.

f234567k21.12.2009 18:59

imi cer scuze, clasamentul va mai dura putin pentru ca e mult de munca din cauza ca rezultatele celor exclusi sunt anulate cu 3-0 si 0-0 in meciul direct

s0r1n11121.12.2009 20:12

18.sory_2812 - niculaeflorinel 0-0

 

23.blind1ro - sory_2812 1-2

 

26.i0nutz83 - sory_2812 3-4

f234567k22.12.2009 17:32
gata clasamentul

clasament.jpg

i0nutz8322.12.2009 18:41

Multumim. Sunt si etape postate, dati drumul la treaba. Bine ca am scapat de uscaturi ;)

mihai141122.12.2009 19:08

restanta

 

Etapa 19

 

badboy_steaua vs. mihai1411 2-3,greu

 

 

Etapa 25

 

niculaeflorinel vs. mihai_1411 1-6,am dat un gol de la 60 m din lovitura libera :|,am uitat sa salvez reluarea meciului :(

 

f234567k22.12.2009 19:55

etapa 20: Peridrome vs. Badboy_steaua 5-3

Etapa 26: peridrome vs. niculaeflorinel 0-1

ady_4steaua22.12.2009 20:20

Etapa 23

ady_adinho vs. badboy_steaua 4-3 ..meci dramatic in care am fost condus din min 5 cu 1-0 si am avut si un om mai putin...gg

f234567k22.12.2009 20:22

Restante:

 

etapa1: klaus-julica

etapa6: julica-adinio

etapa7:bad boy-julica

etapa11:f1or-niculae

etapa13:Mihai-klaus

julica-niculae

etapa14:Ronaldo-heruand

etapa 15:julica-Ronaldo

etapa 16:klaus-sergiu

ionut-adinio

etapa17:adinio-klaus

etapa18:klaus-bad boy

etapa19:bad boy-Mihai

etapa20:peridrome-bad boy

klaus-f1or

etapa21:adionio-sergiu

f1or-Mihai

heruand-klaus

etapa22:bad boy-sergiu

f1or-peridrome

julica-klaus

etapa23:

adinio-bad boy

Allexx10x22.12.2009 20:22

etapa 26

 

peridrome 0-1 niculaeflorinel

BADboySteaua22.12.2009 20:25
Etapa 23

ady_adinho vs. badboy_steaua 4-3 ..meci dramatic in care am fost condus din min 5 cu 1-0 si am avut si un om mai putin...gg

 

 

si am pierdut dintr-un penalty aproape inexistent si cu portaru` eliminat :)) gg

 

 

Etapa 19

 

badboy_steaua vs. mihai1411 [2-3]

 

Etapa 20

 

peridome vs. badboy_steaua [5-3]

 

Etapa 23

 

ady_adinho vs. badboy_steaua [4-3]

ronaldo_020122.12.2009 21:07
Restante:

 

etapa1: klaus-julica

etapa6: julica-adinio

etapa7:bad boy-julica

etapa11:f1or-niculae

etapa13:Mihai-klaus

julica-niculae

etapa 15:julica-Ronaldo

etapa 16:klaus-sergiu

ionut-adinio

etapa17:adinio-klaus

etapa18:klaus-bad boy

etapa19:bad boy-Mihai

etapa20:peridrome-bad boy

klaus-f1or

etapa21:adionio-sergiu

f1or-Mihai

heruand-klaus

etapa22:bad boy-sergiu

f1or-peridrome

julica-klaus

etapa23:

adinio-bad boy

in clasament figurez cu 23 de etape,la restante am numa cu julica.......mai am de jucat si cu klaus si am 3-0 in etapa cu emporinhio

klaus_e8922.12.2009 22:06

Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku

Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89

Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua

 

Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs

 

Etapa 22 : ¡ulica_maniaku vs. Klaus_e89

 

Etapa 24 : klaus e89 vs. niculaeflorinel

Etapa 25 : quitarr 0 - 3 klaus_e89

Etapa 26 : klaus_e89 1 - 0 ronaldo_0201

ronaldo_020122.12.2009 23:22

bft klaus !meci greu....

mihai141123.12.2009 06:17

etapa13:Mihai-klaus 2-2

 

etapa19:bad boy-Mihai 2-3

f1or-Mihai m-a batut cu 3-1 parca,nu mai stiu exact,sau asta e returul?

 

de bolohan stie careva ceva?

F1oRinho23.12.2009 10:26

@Mihai in cupa te-am batut cu 3-1

 

Maine s-ar putea sa fie gata calculatorul

mihai141123.12.2009 10:47

da,am gresit

mai am cu bolohan si fior

klaus te rog confirma si tu,parca 2-2 a fost,nu?

Sergyu1623.12.2009 15:55

Etapa 21

Ady_adinho vs. S3rgyu_adriano_13 0-2

 

Baieti maine plec la tara , vin luni :P

marianb23.12.2009 16:20

etapa 26: roby29steaua vs. marianbolohan 2-6

RobYnho23.12.2009 16:20

Etapa 26 : roby29steaua 2 - 6 marianbolohan

mihai141123.12.2009 16:47

Etapa 24

 

Mihai_1411 vs. marianbolohan 3-0

 

«1181920212232»