FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1171819202132»
klaus_e8920.12.2009 22:17

circ fara bani ... 

 

Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku

Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89

Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua

Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs

Etapa 22 : ¡ulica_maniaku vs. Klaus_e89 

Etapa 23 : Klaus_e89 5 - 7 marianbolohan ... meci frumos, curat

 

 

 

 

grosso20.12.2009 22:18

cum m-ai facut ma de rahat tu ? =))

cred ca aberezi grav sau ma confunzi PRETENE comunist

zeu al forumului :))

 

da-mi pm putem vb pe mess daca chiar vrei sa ne vedem ratatule

Adrian20.12.2009 22:27

Sa-ti dau add? Nu frate. Nu am ce face eu? Vrei sa ma spamezi. Pai stai intai sa imi fac si eu un cont fals ca al tau. Apoi iti dau add. Ca sa ce? Vrei sa ma injuri. Big deal. Crezi ca ma afecteaza? Vezi ca s-ar putea sa stiu unde stai si s-ar putea sa iti fac si o vizita daca esti obraznic. Doar s-ar putea ;)...ma-ntelegi?

 

Ma rog, nu am de gand sa ma bag intr-un concurs de "cine stie sa injure mai bine" cu tine. Asa ca o sa iti dau din nou ban.

 

Ma bucur sa vad ca inteligenta ta electronica incepe si se termina cu jocurile pe pc. E foarte bine.

 

Prieteni, dupa cum am zis si inainte, din treburile astea trebuie sa invatati.

 

De acum inainte aceasta sectiune nu va mai fi locul in care voi puteti face ce vreti. Respectati regulamentul si respectati-l pe Ionut. Daca zburati o data de aici, ati zburat pentru totdeauna. Credeti-ma, asa cum l-am gasit pe chitara(si el va poate confirma ca i-am trimis pm fix inainte de a posta aici in care i-am adus la cunostinta ca stiu ca e el) va pot gasi pe toti. Puteti sa schimbati la ip-uri cat vreti. Nu doar asa va putem identifica. Odata ce ati zburat de aici, adio campionat fifa.

Purtati-va frumos, civilizat si jucati-va cum trebuie. E doar un joc.

 

domnul grosso alias chitara - ban. Poti sa iti faci cate conturi vrei. Oricum nu vei mai juca aici niciodata.

RobYnho20.12.2009 22:29

Dar de baut cand bem ?

BADboySteaua20.12.2009 22:31

Mah la tine totul se rezuma la bautura? :drunk:

RobYnho20.12.2009 22:36

Da. E prea penal sa'l vezi pe "chitara" pe forum, cum o arde in imbecilitati( in decembrie "chitara" e mai tare decat Hrusca si Chuck Norris la un loc ), dupa un coniac tare, afara la -12 grade.

MoWeed20.12.2009 23:01

Bem cand dai tu de baut Roby.

ronaldo_020120.12.2009 23:26

numai e mult pana la ziua lui:D....

SarbatoriFericite20.12.2009 23:27

Cu ocazia Sarbatorilor de Iarna,va urez sanatate, fericire si sa scapati de "jj" ,la fel cum am scapat "noi" de bercea.(nu va da-ti batuti dupa 5 ani de proteste si semnaturi ,noi am reusit ,acum e randul vostru)

 

 

 

Am intrat si eu asa sa vad ce mai fac unii dintre vechi prieteni si sa le transmit salutari .

 

 

 

 

Succes !

Adrian20.12.2009 23:29

Sarbatori fericite bai god. Acum, daca nu te superi, o sa te banez.

mihai141121.12.2009 06:44

hahaha tare asta cu god =))

i0nutz8321.12.2009 08:11

Deci quitarr = god = grosso = sarbatorifericite si care o mai fi.

 

Trist..

Copilul asta chiar e pierdut pentru societate..

Ronnie21.12.2009 08:16
intre a te masturba si a fi un labagiu e distanta mare prietene

 

Ba, mai fa-ti o clona si explica-mi si mie care e diferenta, te rog. Dupa, te banez eu la loc. Promit!

Vlad Bogdan21.12.2009 08:38
Ba, mai fa-ti o clona si explica-mi si mie care e diferenta, te rog. Dupa, te banez eu la loc. Promit!

 

 

 

O sa aveti mult de lucru cu asta. Fac pariu ca face cate o clona pe ora. :))

klaus_e8921.12.2009 08:44

god=quitarr ? 

Adrian21.12.2009 09:05

Nu ma, nu. Gresiti. Plm.

 

grosso e quitarr si sarbatorifericite e god. Nu au legatura. Ce sa face? E atacul clonelor! :D

blindica21.12.2009 09:46

Putem continua cu fifa aici?De ce dati apa la moara discutiilor despre tot felul de nebuni.Sa mergem mai departe,daca ei zic ca nu regreta despartirea de forum,atunci ce sa mai stam noi dupa ei.Cred ca un user cu competenta ar trebui sa stearga toata harababura,astfel incat sa-i fie usor viitorului administrator de clasament,etape.Plus ca da o imagine proasta asupra sectiunii,eu am fost implicat in asa ceva si nu se vede bine.Vin sarbatorile,jucam de placere,fifa,pool,mai discutam in alte sectiuni,n-are rost sa stam dupa zevzeci.

i0nutz8321.12.2009 09:54

De clasament se ocupa deja peridrome. Pana dupa-amiaza speram sa fie totul gata ! O sa postez eu etape, in jurul orei 16.00.

klaus_e8921.12.2009 10:06

FCS - Clone Wars ... 

 

nu m-am sincronizat cu adversarii ... de fapt ei nu s-au sincronizat cu mine pentru ca am fost online multa vreme ...

 

 

pda21.12.2009 11:18

Mai ramane sa intre cosmin_marin. :))

f234567k21.12.2009 12:00

In seara asta cand vin acasa pe la 8 voi face clasamentul. Ce se va intampla cu meciurile jucate de Quitarr si Doctor lov?

i0nutz8321.12.2009 12:40

quitarr e exclus, omologhezi totul cu 0-3, iar la doctorlov o sa aplicam o penalizare de 20 de puncte la finalul campionatului;

 

daca nu mai doreste sa continue ii dam toate meciurile pierdute 0-3.

 

ETAPE !!!!!!

ronaldo_020121.12.2009 16:59

Etapa 20

 

Sory_2812 vs. Ronaldo_0201 0-2

mihai141121.12.2009 17:09

Etapa 26

 

mihai_1411 vs. quitarr 3-0

 

ronaldo_020121.12.2009 17:27

etapa 24

 

fallenangell002000 vs. Ronaldo_0201 0-3

 

 

@ doctor a zis ca numai joaca!

«1171819202132»