Etapa 25 : julica_maniaku 2 - 3 roby29steaua
Etapa 25 : julica_maniaku 2 - 3 roby29steaua
Trebuia sa fie 2-2. Netu de pe Tampa a facut diferenta... mai greu ajunge semnalul la Roby, el are cabana chiar langa padure.
Golul 3 nici nu l-am vazut,in prelungiri a inceput toata nebunia, m-am trezit cu mingea in poarta si un negru jubiland pe langa mine.
Betzivu` se mai da si mare ca are fiberlink
asa castigi tu campionatul iubitorule de spirt ce esti, fi-ti-ar dial-upul de ras sa-ti fie.
Hai ca-mi esti simpatic, te-am :*
Alcoolicule, nu tu ziceai ca vrea tata sa dea un telefon rudelor, dar nu poate ca joci tu fifa ?
Nu mai puteai sa dai la pedale sa'ti mearga netu'. ![]()
N'am cabana, ma. Stau in casa padurarului. ![]()
Omu`padurii ti se zice tie ma, deasta fug toate ardelencele alea focoase de tine.
Sanatate si la multi ani ! Spor la "sarbatori" in continuare...
Si yo iti urez sanatate, ca nu esti "sanatos".
La cat mai multe sticle golite. ![]()
etaoa 27: quitarr vs. peridrome 0-3
etapa 28: peridrome-Ronaldo 4-2
etapa 29:sory_2812 vs. peridrome 2-1
Etapa 28
mihai_1411 vs. sory_2812 0-0
28.mihai1411 - sory_2812 0-0
29.sory_2812 - peridrome 2-1
mai am cu klauss,daca nu ne sincronizam pana maine,aman.
nejucate:
etapa1:klaus-julica
etapa6:julica-adinio
etapa7:bad boy-julica
etapa11:f1or-niculaeflorinel
adinio-sory
etapa13:julica-niculaeflorinel
etapa16:klaus-sergiu
etapa17:adinio-klaus
etapa18:klaus-bad boy
etapa20:klaus-f1or
etapa21:f1or-Mihai
etapa22:bad boy-sergiu
f1or-peridrome
julica-klaus
etapa24:roby-heruand
sergiu-f1or
peridrome-julica
etapa25:f1or-adinio
marianbolohan-peridrome
heruand-sergiu
etapa26:bad boy-f1or
sergiu-julica
adinio-heruand
etapa27:sory-klaus
julica-adinio
niculaeflorinel-roby
heruand-bad boy
etapa28:bad boy-julica
sergiu-julica
etapa29:heruand-f1or
blind-klaus
niculaeflorinel-adinio
Salut
,Bogdan , linia mea de clasament corecta este urmatoarea :
28 meciuri 12 victorii 4 egaluri 12 infrangeri Golaveraj 56-41 si 40 puncte.
Mai am de jucat etapa cu Klaus. ![]()
Etapa 27 : niculaeflorinel 1 - 1 roby29steaua
klaus_e89 (12/27/2009 3:14:02 PM): maniacu, sergiu, adynho, badboy, fior,julica, niculae, sory, alinn, blindi ... vreunu on pentru etapa ?
Eu nu aman etapa cu Klaus.Din 2 motive.Un mass nu mi se pare c-arata ca te intereseaza si Claudiu,din pacate,nu e nici la curent cu userii,unul e retras si unul e de 2 ori in mass.Ori,daca regulamentul a fost flexibil pana acum,eu totusi vreau sa-l respect cat de cat.
etapa 24: peridrome-julica_maniaku 2-0
Etapa 14 :
ronaldo_0201 vs. heruand20 3-1
Am vazut ca era trecut la meciuri nejucate. L-am cautat si l-am gasit si pe asta.
Etapa 21 :
Heruand20 vs. Klaus_e89 7-1
La fel si meciul am postat rezultatul ,dar am vazut ca era trecut la restante.
Etapa 24 ;
roby29steaua vs. heruand20 4-0
Etapa 24 : roby29steaua 4 - 0 heruand20
Etapa 27
marianbolohan vs. s3rgyu_adriano_13 3-3
etapa25:marianbolohan-peridrome 2-2
@heruand
gata. ti-am modificat fara sa iau in considerare meciul cu roby, deci mai ai cu f1or, bad boy, sergiu si adinio
Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku
Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89
Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua
Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs
Etapa 22 : ¡ulica_maniaku vs. Klaus_e89
Etapa 27: sory_2812 vs. klaus_e89
Etapa 28 : klaus_e89 3 - 0 alinn50c
Etapa 29 : blind1ro vs. klaus_e89
blindi nu vreau sa intru in discutii cu tine ... sunt sarbatorile, trebuie sa fim mai buni ![]()
Eu incepand de astazi 30.12.2009 pana pe 03.01.2010 sunt plecat la munte in Azuga, deci implicit nu pot juca etapele (nu ca s-ar fi agitat cineva pana acum sa le jucam). Cine are placerea sa bem un vin fiert pe Sorica sa dea un semn de viata la 0767.026.366
Va urez tuturor un an 2010 de 10 ori mai bun decat cel care tocmai se termina si sa ne auzim cu bine, fara scandaluri si cu moderatori la fel de intelegatori
ps: cu mine tot printre voi (nu am de gand sa ma retrag, doar sper sa nu ma excludeti
) Va multumesc pentru intelegere, LA MULTI ANI !
Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku 2-3 ... am inceput bine campionatul ![]()
julica-klaus 3-2
@Mihai, eu am pasiunea asta dar nu prea am avut timp s-o exploatez. Poate invatam de la roby niste scheme noi, el dupa doua cani de vin fiert iti face triplu salt stecher cu rasturnare de situatie(asta legat la ochi cu mana de-un picior si cu 3 ardelence blonde facandu-i o felatie).
are cineva de aici pasiunea snowboardingului la nivel de amatori
?
roby si Ronaldo poate ne intalnim la munte in ianuarie la un vin fiert,poate vine si ionut sa dovedim niste vinuri fierte pe traseu
mihaie cu toata placerea numa sa fie inainte de 3 ianuarie,porma plec la facultate..incepe sesiunea etc......
Etapa 25 ;
heruand20 vs. s3rgyu_adriano_13 6-5
Poate invatam de la roby niste scheme noi, el dupa doua cani de vin fiert iti face triplu salt stecher cu rasturnare de situatie(asta legat la ochi cu mana de-un picior si cu 3 ardelence blonde facandu-i o felatie).
Imbecil esti, ma.
Nu le am cu sporturile de iarna, dar la niste vin fiert ma bag oricand.
roby si Ronaldo poate ne intalnim la munte in ianuarie la un vin fiert,poate vine si ionut sa dovedim niste vinuri fierte pe traseu
Doar sa anunti, si onorez cu prezenta.
@ julica_alcoolistu'_teroristu'
Te bagi ?
pe la mijlocul lui ianuarie,inceputul lui februarie sa fie zapada buna ![]()