FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1202122232432»
RobYnho27.12.2009 16:37

Etapa 25 : julica_maniaku 2 - 3 roby29steaua

ManiaCU27.12.2009 17:01

Trebuia sa fie 2-2. Netu de pe Tampa a facut diferenta... mai greu ajunge semnalul la Roby, el are cabana chiar langa padure.

Golul 3 nici nu l-am vazut,in prelungiri a inceput toata nebunia, m-am trezit cu mingea in poarta si un negru jubiland pe langa mine.

Betzivu` se mai da si mare ca are fiberlink :) asa castigi tu campionatul iubitorule de spirt ce esti, fi-ti-ar dial-upul de ras sa-ti fie.

Hai ca-mi esti simpatic, te-am :*

RobYnho27.12.2009 17:12

Alcoolicule, nu tu ziceai ca vrea tata sa dea un telefon rudelor, dar nu poate ca joci tu fifa ? :)) Nu mai puteai sa dai la pedale sa'ti mearga netu'. :))

N'am cabana, ma. Stau in casa padurarului. :))

ManiaCU27.12.2009 17:15

Omu`padurii ti se zice tie ma, deasta fug toate ardelencele alea focoase de tine.

Sanatate si la multi ani ! Spor la "sarbatori" in continuare...

RobYnho27.12.2009 17:20

Si yo iti urez sanatate, ca nu esti "sanatos". :)) La cat mai multe sticle golite. :kisstogether:

f234567k27.12.2009 17:33

 

etaoa 27: quitarr vs. peridrome 0-3

etapa 28: peridrome-Ronaldo 4-2

etapa 29:sory_2812 vs. peridrome 2-1

mihai141127.12.2009 17:44

Etapa 28

 

mihai_1411 vs. sory_2812 0-0

 

s0r1n11127.12.2009 19:00

28.mihai1411 - sory_2812 0-0

 

29.sory_2812 - peridrome 2-1

 

 

mai am cu klauss,daca nu ne sincronizam pana maine,aman.

f234567k28.12.2009 04:00

nejucate:

etapa1:klaus-julica

etapa6:julica-adinio

etapa7:bad boy-julica

etapa11:f1or-niculaeflorinel

adinio-sory

etapa13:julica-niculaeflorinel

etapa16:klaus-sergiu

etapa17:adinio-klaus

etapa18:klaus-bad boy

etapa20:klaus-f1or

etapa21:f1or-Mihai

etapa22:bad boy-sergiu

f1or-peridrome

julica-klaus

etapa24:roby-heruand

sergiu-f1or

peridrome-julica

etapa25:f1or-adinio

marianbolohan-peridrome

heruand-sergiu

etapa26:bad boy-f1or

sergiu-julica

adinio-heruand

etapa27:sory-klaus

julica-adinio

niculaeflorinel-roby

heruand-bad boy

etapa28:bad boy-julica

sergiu-julica

etapa29:heruand-f1or

blind-klaus

niculaeflorinel-adinio

 

blindica28.12.2009 09:24

Salut :) ,Bogdan , linia mea de clasament corecta este urmatoarea :

 

28 meciuri 12 victorii 4 egaluri 12 infrangeri Golaveraj 56-41 si 40 puncte.

 

Mai am de jucat etapa cu Klaus. :steag_cruce_invers:

RobYnho28.12.2009 11:39

Etapa 27 : niculaeflorinel 1 - 1 roby29steaua

blindica28.12.2009 19:25

klaus_e89 (12/27/2009 3:14:02 PM): maniacu, sergiu, adynho, badboy, fior,julica, niculae, sory, alinn, blindi ... vreunu on pentru etapa ?

 

Eu nu aman etapa cu Klaus.Din 2 motive.Un mass nu mi se pare c-arata ca te intereseaza si Claudiu,din pacate,nu e nici la curent cu userii,unul e retras si unul e de 2 ori in mass.Ori,daca regulamentul a fost flexibil pana acum,eu totusi vreau sa-l respect cat de cat.

f234567k28.12.2009 23:54

etapa 24: peridrome-julica_maniaku 2-0

Viper2229.12.2009 08:28
Etapa 14 :

 

ronaldo_0201 vs. heruand20 3-1

 

 

Am vazut ca era trecut la meciuri nejucate. L-am cautat si l-am gasit si pe asta.

 

Etapa 21 :

 

Heruand20 vs. Klaus_e89 7-1

 

 

La fel si meciul am postat rezultatul ,dar am vazut ca era trecut la restante.

Viper2229.12.2009 08:51

Etapa 24 ;

 

roby29steaua vs. heruand20 4-0

RobYnho29.12.2009 08:51

Etapa 24 : roby29steaua 4 - 0 heruand20

Sergyu1629.12.2009 16:12

Etapa 27

marianbolohan vs. s3rgyu_adriano_13 3-3

f234567k29.12.2009 18:58

etapa25:marianbolohan-peridrome 2-2

@heruand

 

gata. ti-am modificat fara sa iau in considerare meciul cu roby, deci mai ai cu f1or, bad boy, sergiu si adinio

klaus_e8929.12.2009 23:05

Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku

Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89

Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua

Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs

Etapa 22 : ¡ulica_maniaku vs. Klaus_e89

Etapa 27: sory_2812 vs. klaus_e89

Etapa 28 : klaus_e89 3 - 0 alinn50c

Etapa 29 : blind1ro vs. klaus_e89

 

 

 

blindi nu vreau sa intru in discutii cu tine ... sunt sarbatorile, trebuie sa fim mai buni :)

 

Eu incepand de astazi 30.12.2009 pana pe 03.01.2010 sunt plecat la munte in Azuga, deci implicit nu pot juca etapele (nu ca s-ar fi agitat cineva pana acum sa le jucam). Cine are placerea sa bem un vin fiert pe Sorica sa dea un semn de viata la 0767.026.366 :)  Va urez tuturor un an 2010 de 10 ori mai bun decat cel care tocmai se termina si sa ne auzim cu bine, fara scandaluri si cu moderatori la fel de intelegatori  :)  ps: cu mine tot printre voi (nu am de gand sa ma retrag, doar sper sa nu ma excludeti :D ) Va multumesc pentru intelegere, LA MULTI ANI !

ManiaCU29.12.2009 23:29

Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku 2-3 ... am inceput bine campionatul :))

julica-klaus 3-2

 

@Mihai, eu am pasiunea asta dar nu prea am avut timp s-o exploatez. Poate invatam de la roby niste scheme noi, el dupa doua cani de vin fiert iti face triplu salt stecher cu rasturnare de situatie(asta legat la ochi cu mana de-un picior si cu 3 ardelence blonde facandu-i o felatie).

mihai141129.12.2009 23:30

are cineva de aici pasiunea snowboardingului la nivel de amatori :P?

roby si Ronaldo poate ne intalnim la munte in ianuarie la un vin fiert,poate vine si ionut sa dovedim niste vinuri fierte pe traseu

ronaldo_020130.12.2009 00:44

mihaie cu toata placerea numa sa fie inainte de 3 ianuarie,porma plec la facultate..incepe sesiunea etc......

Viper2230.12.2009 09:07

Etapa 25 ;

 

heruand20 vs. s3rgyu_adriano_13 6-5

RobYnho30.12.2009 09:50
Poate invatam de la roby niste scheme noi, el dupa doua cani de vin fiert iti face triplu salt stecher cu rasturnare de situatie(asta legat la ochi cu mana de-un picior si cu 3 ardelence blonde facandu-i o felatie).

 

Imbecil esti, ma. :)) Nu le am cu sporturile de iarna, dar la niste vin fiert ma bag oricand.

 

 

roby si Ronaldo poate ne intalnim la munte in ianuarie la un vin fiert,poate vine si ionut sa dovedim niste vinuri fierte pe traseu

 

Doar sa anunti, si onorez cu prezenta.

 

@ julica_alcoolistu'_teroristu'

 

Te bagi ?

mihai141130.12.2009 11:44

pe la mijlocul lui ianuarie,inceputul lui februarie sa fie zapada buna :P

«1202122232432»