cer amanare pt etapa 3 : fallenangell002000 vs. Ronaldo_0201
nu reusesc sa dau de Ronaldo, mereu se ascunde sau se da lovit ![]()
cer amanare pt etapa 3 : fallenangell002000 vs. Ronaldo_0201
nu reusesc sa dau de Ronaldo, mereu se ascunde sau se da lovit ![]()
Nici eu nu dau de Klaus, nu l-am mai vazut pe net de ceva vreme, i-am lasat mesaj.
Amanare! In contul lui mi s-ar parea mai civilizat...
fallenangell002000 vs. alinn50c = 3 - 5 , etapa 5
etapa 2
niculaeflorinel 5-1 i0nutz83
Etapa 4
niculaeflorinel vs. mihai1411 1-3
e3 - i0nutz83 vs. quitarr
am incercat de cateva ori sa joc .. nu are timp
quitarr: eu sunt pe net, astept sa jucam meciul...
Etapa 5
badboy_steaua vs. f1or_cs [3-3]
Etapa 3
fallenangel vs ronaldo_0201 3-5
quitarr: eu sunt pe net, astept sa jucam meciul...
tu ai fost atunci , eu sunt acum ![]()
hai sa jucam..
am 2-0 la pauza
alinn50c vs. i0nutz83 = 4 - 1 , etapa 6
Etapa 4
varga_nandor2005 vs. blind1ro 0 - 1. ![]()
Etapa 5
emporinho vs. blind1ro 0 - 3
Etapa 6
blind1ro vs. fallenangell002000 4 - 2 ![]()
7 3 1 3 10-15 10 pct
Emporinho cica s-a retras.
antifotbalul asta te va duce la retrogradare ![]()
@doctor: antifotbal? mai,d-asta nu te-am mai vazut online dupa cele trei meciuri?pai aveam 3-0 in minutul 20.Antifotbal?offf...e formatia standard Bordeaux.Altii mi-au dat cate 5-6 goluri si aceeasi formula am avut-o.
Ca ai prins tu o zi mai slaba,e altceva.Sa retrogradez? Unde?
Hai,sa lasam comentariile rautacioase,ca n-am revenit pentru asta,treci peste !
Weekend placut !
N-am fost deloc rautacios, nu ti-am aruncat cuvinte. Chiar imi pari un tip simpatic. Am jucat 3 meciuri cu tine azi nu ? In toate 3 ai adunat 10 suturi pe poarta, iar eu peste 10 in oricare dintre meciuri. Cand spun antifotbal, ma refer la faptul ca mereu ma astepti cu 5-6 fundasi lipiti de careul tau
Pentru mine, fotbalul nu inseamna sa ma apar sperand ca doar doar o sa marchez. Chiar nu are rost sa te superi ![]()
Toate cele bune!
Putem sa lungim discutia.Numai in al 3 lea am avut 9 pe spatiul portii.Da-l in parti de meci.Ma bati la retur si asta e.Tot tie o sa-ti fie mai greu sa gasesti rezultatele.Vb pe messenger.
etapa 4: marianbolohan vs. peridrome 6-5
Etapa 5 : roby29steaua 5 - 3 marianbolohan
Etapa 6 :
heruand20 vs. badboy_steaua 5-5
Etapa 4
dark_da_rapper vs. badboy_steaua [1-2]
Etapa 6
heruand20 vs. badboy_steaua [5-5]
e3 - i0nutz83 vs. quitarr 2-2
5. i0nutz83 vs. sory_2812 4-4 ! super meci ! l-am egalat in min 99
)
salut ... ma scuzati ca nu am jucat etapele, promit ca le voi juca in cel mai scur timp ![]()
Etapa 4
varga_nandor2005 vs. blind1ro 0 - 1 . ![]()