FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1234532»
DoctorLov13.11.2009 15:42

cer amanare pt etapa 3 : fallenangell002000 vs. Ronaldo_0201

nu reusesc sa dau de Ronaldo, mereu se ascunde sau se da lovit :D

ManiaCU13.11.2009 17:01

Nici eu nu dau de Klaus, nu l-am mai vazut pe net de ceva vreme, i-am lasat mesaj.

Amanare! In contul lui mi s-ar parea mai civilizat...

DoctorLov13.11.2009 18:52

Clasament, va rog semnalati eventualele nereguli.

Ramane de vazut cum si daca aplicam sanctiuni pentru meciurile nejucate :)

ETAPE NOI !

clasament.JPG

AliN4u13.11.2009 19:54

fallenangell002000 vs. alinn50c = 3 - 5 , etapa 5

Allexx10x13.11.2009 20:55

etapa 2

 

niculaeflorinel 5-1 i0nutz83

mihai141114.11.2009 08:38

Etapa 4

 

niculaeflorinel vs. mihai1411 1-3

 

quitarr14.11.2009 10:14

e3 - i0nutz83 vs. quitarr

 

am incercat de cateva ori sa joc .. nu are timp

i0nutz8314.11.2009 13:41

quitarr: eu sunt pe net, astept sa jucam meciul...

BADboySteaua14.11.2009 14:19

Etapa 5

 

badboy_steaua vs. f1or_cs [3-3]

ronaldo_020114.11.2009 14:42

Etapa 3

fallenangel vs ronaldo_0201 3-5

quitarr14.11.2009 15:57
quitarr: eu sunt pe net, astept sa jucam meciul...

tu ai fost atunci , eu sunt acum :))

hai sa jucam..

am 2-0 la pauza

AliN4u14.11.2009 18:21

alinn50c vs. i0nutz83 = 4 - 1 , etapa 6

blindica14.11.2009 18:25

Etapa 4

 

varga_nandor2005 vs. blind1ro 0 - 1. :console:

 

Etapa 5

 

 

emporinho vs. blind1ro 0 - 3

 

 

Etapa 6

 

blind1ro vs. fallenangell002000 4 - 2 :wave:

 

 

7 3 1 3 10-15 10 pct

 

Emporinho cica s-a retras.

DoctorLov14.11.2009 18:46

antifotbalul asta te va duce la retrogradare :)

blindica14.11.2009 19:05

@doctor: antifotbal? mai,d-asta nu te-am mai vazut online dupa cele trei meciuri?pai aveam 3-0 in minutul 20.Antifotbal?offf...e formatia standard Bordeaux.Altii mi-au dat cate 5-6 goluri si aceeasi formula am avut-o.

Ca ai prins tu o zi mai slaba,e altceva.Sa retrogradez? Unde?

Hai,sa lasam comentariile rautacioase,ca n-am revenit pentru asta,treci peste !

Weekend placut !

DoctorLov14.11.2009 19:18

N-am fost deloc rautacios, nu ti-am aruncat cuvinte. Chiar imi pari un tip simpatic. Am jucat 3 meciuri cu tine azi nu ? In toate 3 ai adunat 10 suturi pe poarta, iar eu peste 10 in oricare dintre meciuri. Cand spun antifotbal, ma refer la faptul ca mereu ma astepti cu 5-6 fundasi lipiti de careul tau :) Pentru mine, fotbalul nu inseamna sa ma apar sperand ca doar doar o sa marchez. Chiar nu are rost sa te superi :)

Toate cele bune!

blindica14.11.2009 19:46

Putem sa lungim discutia.Numai in al 3 lea am avut 9 pe spatiul portii.Da-l in parti de meci.Ma bati la retur si asta e.Tot tie o sa-ti fie mai greu sa gasesti rezultatele.Vb pe messenger.

marianb15.11.2009 12:42

etapa 4: marianbolohan vs. peridrome 6-5

RobYnho15.11.2009 13:16

Etapa 5 : roby29steaua 5 - 3 marianbolohan

Viper2215.11.2009 17:11

Etapa 6 :

 

heruand20 vs. badboy_steaua 5-5

BADboySteaua15.11.2009 17:12

Etapa 4

 

dark_da_rapper vs. badboy_steaua [1-2]

 

Etapa 6

 

heruand20 vs. badboy_steaua [5-5]

quitarr15.11.2009 18:18

e3 - i0nutz83 vs. quitarr 2-2

i0nutz8315.11.2009 18:57

5. i0nutz83 vs. sory_2812 4-4 ! super meci ! l-am egalat in min 99 ;))

klaus_e8916.11.2009 14:05

salut ... ma scuzati ca nu am jucat etapele, promit ca le voi juca in cel mai scur timp :)

blindica16.11.2009 16:14

Etapa 4

 

varga_nandor2005 vs. blind1ro 0 - 1 . :nono:

«1234532»