Etapa 6
marianbolohan vs. s3rgyu_adriano_13 2-2
Etapa 6
marianbolohan vs. s3rgyu_adriano_13 2-2
etapa 5
peridrome vs. niculaeflorinel 4-4
Etapa 5
s3rgyu_adriano_13 vs. julica_maniaku 2-1
Am condus cu 1-0 , m-am aparat eroic
am ratat cateva singur cu portarul si in min 90 imi dau autogol. La urmatoarea faza fault , centrare la Bojan si inspiratia isi spune cuvantul. Prima victorie ![]()
alinn50c vs. emporinho = 8 - 1 , etapa 4
mdaaaaaaaaaaaa:)))
Etapa 5 :
ady_adinho vs. heruand20 1-0
etapa 6
quitarr - peridrome 2-4
Etapa 6 : niculaeflorinel 1 - 1 roby29steaua
@emporinho:nu stiu ce program ai,dar e dubios.Din pacate ,ori n-ai fost,ori ai fost cand eram eu pe la serviciu,sau ieri,cand dormeam
,tocmai atunci.Azi,dupa 16:00/17:00,sper sa reusim sa jucam etapa odata. ![]()
Etapa 4
f1or_cs vs. ady_adinho 2-1
@emporinho:nu stiu ce program ai,dar e dubios.Din pacate ,ori n-ai fost,ori ai fost cand eram eu pe la serviciu,sau ieri,cand dormeam,tocmai atunci.Azi,dupa 16:00/17:00,sper sa reusim sa jucam etapa odata.
![]()
chiar acum sunt online !
da-mi un buzz pentru k s-ar putea sa gasesc pe altcineva sa-mi joc etapele !![]()
@emporinho.te-am buzzuit ![]()
Etapa 4:
sory_2812 (OL) 3-2 fallenangell002000 (Liverpool)
Mai am de jucat cu klauss,daca nu dau de el pana diseara,aman.
Amanare : Etapa 4 : julica_maniaku vs. roby29steaua
Nu dau de adinho ... amanare pls
Etapa 6
f1or_cs vs. dark_da_rapper - Amanare
amanare cu varga nandor si blind1ro ...
Dar eu sunt online sa jucam si te tot buzz-uiesc,degeaba,pe yahoo ![]()
Emporinho fcs appears to be offline and will receive your messages after signing in.
BUZZ!!!
BUZZ!!!
BUZZ!!!
BUZZ!!!
BUZZ!!!
aman ce nu apuc sa joc pana la termen, multumes, nu dau de oameni...
si eu aman,Ronaldo are probleme,iar quitar intra numai la ore tarzii si raspunde si foarte rar
clasament dupa ce se mai joaca ceva meciuri ![]()
etape in curand ![]()
ETAPE NOI
Doresc si eu amanarea meciului cu s3rgyu_adriano_13 din etapa 4, nu ne-am intalnit pe mess deloc
Etapa 8 :
heruand20 vs. f1or_cs 0-13
4 - quitarr vs. klaus_e89
5 - mihai1411 vs. quitarr
astea le mai am de jucat
cu Mihai nu m-am sincronizat - aman eu
klaus nu prea se gaseste - sa amane el daca nu a amanat deja
Etapa 9
badboy_steaua vs. niculaeflorinel [2-2]