FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«12345632»
Sergyu1616.11.2009 17:53

Etapa 6

 

marianbolohan vs. s3rgyu_adriano_13 2-2

f234567k16.11.2009 18:00

etapa 5

 

peridrome vs. niculaeflorinel 4-4

Sergyu1616.11.2009 19:53

Etapa 5

 

s3rgyu_adriano_13 vs. julica_maniaku 2-1

 

Am condus cu 1-0 , m-am aparat eroic :D am ratat cateva singur cu portarul si in min 90 imi dau autogol. La urmatoarea faza fault , centrare la Bojan si inspiratia isi spune cuvantul. Prima victorie :P

AliN4u16.11.2009 20:52

alinn50c vs. emporinho = 8 - 1 , etapa 4

EMPORiO16.11.2009 20:53

mdaaaaaaaaaaaa:)))

Viper2217.11.2009 19:16

Etapa 5 :

 

ady_adinho vs. heruand20 1-0

f234567k17.11.2009 20:48

etapa 6

 

quitarr - peridrome 2-4

RobYnho17.11.2009 21:30

Etapa 6 : niculaeflorinel 1 - 1 roby29steaua

blindica17.11.2009 22:02

@emporinho:nu stiu ce program ai,dar e dubios.Din pacate ,ori n-ai fost,ori ai fost cand eram eu pe la serviciu,sau ieri,cand dormeam :hmmm: ,tocmai atunci.Azi,dupa 16:00/17:00,sper sa reusim sa jucam etapa odata. :chair:

F1oRinho17.11.2009 23:24

Etapa 4

 

f1or_cs vs. ady_adinho 2-1

EMPORiO18.11.2009 15:06
@emporinho:nu stiu ce program ai,dar e dubios.Din pacate ,ori n-ai fost,ori ai fost cand eram eu pe la serviciu,sau ieri,cand dormeam :hmmm: ,tocmai atunci.Azi,dupa 16:00/17:00,sper sa reusim sa jucam etapa odata. :chair:

 

chiar acum sunt online ! :) da-mi un buzz pentru k s-ar putea sa gasesc pe altcineva sa-mi joc etapele !:)

blindica18.11.2009 15:52

@emporinho.te-am buzzuit :wub:

s0r1n11118.11.2009 15:58

Etapa 4:

sory_2812 (OL) 3-2 fallenangell002000 (Liverpool)

 

Mai am de jucat cu klauss,daca nu dau de el pana diseara,aman.

RobYnho18.11.2009 16:04

Amanare : Etapa 4 : julica_maniaku vs. roby29steaua

ManiaCU18.11.2009 16:16

Nu dau de adinho ... amanare pls

F1oRinho18.11.2009 17:27

Etapa 6

 

f1or_cs vs. dark_da_rapper - Amanare

EMPORiO18.11.2009 17:28

amanare cu varga nandor si blind1ro ...

blindica18.11.2009 17:30

Dar eu sunt online sa jucam si te tot buzz-uiesc,degeaba,pe yahoo :)

 

Emporinho fcs appears to be offline and will receive your messages after signing in.

 

BUZZ!!!

BUZZ!!!

BUZZ!!!

BUZZ!!!

BUZZ!!!

sharkybv18.11.2009 17:58

aman ce nu apuc sa joc pana la termen, multumes, nu dau de oameni...

mihai141118.11.2009 18:14

si eu aman,Ronaldo are probleme,iar quitar intra numai la ore tarzii si raspunde si foarte rar

DoctorLov18.11.2009 19:14

clasament dupa ce se mai joaca ceva meciuri :)

etape in curand :)

 

ETAPE NOI

Viper2218.11.2009 20:22

Doresc si eu amanarea meciului cu s3rgyu_adriano_13 din etapa 4, nu ne-am intalnit pe mess deloc

Viper2218.11.2009 21:33

Etapa 8 :

 

heruand20 vs. f1or_cs 0-13

quitarr19.11.2009 09:26

4 - quitarr vs. klaus_e89

5 - mihai1411 vs. quitarr

 

astea le mai am de jucat

 

cu Mihai nu m-am sincronizat - aman eu

klaus nu prea se gaseste - sa amane el daca nu a amanat deja

 

BADboySteaua19.11.2009 11:02

Etapa 9

 

badboy_steaua vs. niculaeflorinel [2-2]

«12345632»