FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«14567832»
blindica22.11.2009 20:57

klaus_e89: daca vom rejuca meciurile

klaus_e89: integral

klaus_e89: vor fi de la 0-0

klaus_e89: daca nu vom reusi sa le jucam

klaus_e89: voi mentine acel 1-0 ...

klaus_e89: care totusi este un avantaj

klaus_e89: dar ma rog ...

Blind1ro: m-am convins

 

Etapa 8 :

 

blind1ro vs. klaus_e89 0 - 1 pentru 20 minute jucate. :beer2:

 

N-am nici o sansa sa joc cu el fiindca e prea mare bataia de cap pentru niste meciuri.Ni se intrerupe conexiunea pe fiecare host,ori din prima,ori din 10-15 min.Dupa 15 min s-a intrerupt,am mai incercat de 2 ori si n-a mers si a 3 a oara in min 5 cand a dat gol s-a si intrerupt,in conditiile in care intrasem ambii fara schimbari de echipa (in ideea in care nu se va mai intrerupe) si bineinteles c-am luat gol in minutele acelea fiindca apararea Bordeaux-standard e praf.Asadar,in loc sa astept hazardul probabil al unor posibile rejucari de meciuri care pot sa nu mai aiba loc,dupa discutia cu Claudiu,doctore,poti sa-i treci cele 3 puncte,cu mentiunea ca la retur voi cere 3-0 daca se mai intrerupe,fiindca,e clar,nu-i de la mine.

Fara suparari,bafta.

 

P.S.- ca ajutor,ca sa nu recalculezi pt toata lumea,uite linia mea de clasament cu schimbari survenite.

9 4 2 3 14-13 14 pct

quitarr22.11.2009 21:08

4 - quitarr vs. klaus_e89 2-1

 

 

 

4 retrasi intr-o etapa? totusi...4

 

sincer cred ca e si din cauza jocului in sine 2010

DoctorLov22.11.2009 21:22

il asteptam si pe klaus sa faca gestul onorabil :)

BADboySteaua22.11.2009 22:13

Etapa 8

 

marianbolohan vs. badboy_steaua [1-5]

f234567k22.11.2009 22:58

Ce se va intampla cu rezultatele celor care s-au retras( cei ce au mai jucat din etape)?

mihai141123.11.2009 06:38

pierd cu 3-0, si nu se vor mai putea inscrie cateva sezoane

klaus_e8923.11.2009 13:50

blindi nu prea inteleg ce vrei sa spui prin postul ala si nici nu vreau 3 puncte pt 20 minute jucate ... De unde reiese asa CLAR ca nu este de la tine problema ? Si miei imi merge hostul perfect cu ceilalti jucatori, singura problema o am cu tine ! Sunt tare curios, tinand cont de trecutul tau pe acest forum, cum ai fi reactionat daca ai fi reusit tu sa marchezi in minutele alea ...

 

nu vreau cele 3 puncte, vreau doar sa jucam meciurile ... INTEGRAL DE LA 0-0 !

 

@doctorlov - nu o sa ma retrag ... daca voi considerati ca ingreunez desfarsurarea campionatului, atunci dati-ma afara ... fac tot posibilul sa imi joc etapele in masura timpului disponibil ...

DoctorLov23.11.2009 14:44

klaus, ne apropiem de etapa 10, ai jucat vreuna ?:)

klaus_e8923.11.2009 15:12

da :)

bubutza23.11.2009 15:21
4 retrasi intr-o etapa? totusi...4

 

sau poate printre ei sunt si personalitati multiple

marianb23.11.2009 17:12

etapa 9: dark_da_rapper vs. marianbolohan amanare, nu am dat de gospodar si cand am dat de el nu a putut juca

Sergyu1623.11.2009 18:01

In ritmul asta nu terminam cu 15 oameni...

RobYnho23.11.2009 19:32

I'am dat add lu' sory_2812, dar nimic.

BADboySteaua23.11.2009 20:53

Va rog sa-mi amanati si mie etapa 7 cu Julica ca nu prea ne-am sincronizat. Ms

blindica23.11.2009 20:56

Nu l-am gasit pe i0nutz83,cred ca a fost ocupat cu alegerile.

klaus_e8923.11.2009 21:11

nu am reusit sa imi joc etapele ... va rog sa mi le amanati ...

mihai141124.11.2009 06:58

eu plec la sinaia,maine si ma intorc duminica,daca puneti etape azi incerc sa le joc,daca nu,amanati in contul meu

klaus_e8924.11.2009 14:15

Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku

Etapa 2 : marianbolohan 2 - 2 Klaus_e89

Etapa 3 : klaus e89 vs. niculaeflorinel

Etapa 5 : klaus_e89 vs. ronaldo_0201

Etapa 6 : sory_2812 vs. klaus_e89

Etapa 8 : blind1ro vs. klaus_e89

Viper2224.11.2009 16:56

Etapa 4 :

 

heruand20 vs. s3rgyu_adriano_13 4-1

 

4 ocazii ,4 goluri .

RobYnho24.11.2009 17:24

Etapa 9 : roby29steaua 2 - 1 sory_2812

quitarr24.11.2009 18:28

mai am cu adinho nu l-am vazut de mult

s-a retras ?

i0nutz8324.11.2009 19:42

@blind, putem juca in pauza la Unirea... asta daca o sa te gasesc ;)

blindica25.11.2009 07:19
@blind, putem juca in pauza la Unirea... asta daca o sa te gasesc ;)

 

@ionutz,as fi jucat,dar eram la serviciu si n-aveam net :blush:

 

@klaus: cum am zis si mai sus,0-1 pt tine.Ai castigat.

 

Etapa 8 : blind1ro vs. klaus_e89 0- 1

ronaldo_020125.11.2009 07:56

Pentru a nu intra in randu celor retrasi...am vorbit cu ionutz,imi voi juca etapele in weekend:)va multumesc pentru intelegere!

 

@doctore weekendu asta voi fi cu etapele la zi....:)

RobYnho26.11.2009 12:03

Hai cu etapele ca au trecut 3 zile.

«14567832»