klaus_e89: daca vom rejuca meciurile
klaus_e89: integral
klaus_e89: vor fi de la 0-0
klaus_e89: daca nu vom reusi sa le jucam
klaus_e89: voi mentine acel 1-0 ...
klaus_e89: care totusi este un avantaj
klaus_e89: dar ma rog ...
Blind1ro: m-am convins
Etapa 8 :
blind1ro vs. klaus_e89 0 - 1 pentru 20 minute jucate. ![]()
N-am nici o sansa sa joc cu el fiindca e prea mare bataia de cap pentru niste meciuri.Ni se intrerupe conexiunea pe fiecare host,ori din prima,ori din 10-15 min.Dupa 15 min s-a intrerupt,am mai incercat de 2 ori si n-a mers si a 3 a oara in min 5 cand a dat gol s-a si intrerupt,in conditiile in care intrasem ambii fara schimbari de echipa (in ideea in care nu se va mai intrerupe) si bineinteles c-am luat gol in minutele acelea fiindca apararea Bordeaux-standard e praf.Asadar,in loc sa astept hazardul probabil al unor posibile rejucari de meciuri care pot sa nu mai aiba loc,dupa discutia cu Claudiu,doctore,poti sa-i treci cele 3 puncte,cu mentiunea ca la retur voi cere 3-0 daca se mai intrerupe,fiindca,e clar,nu-i de la mine.
Fara suparari,bafta.
P.S.- ca ajutor,ca sa nu recalculezi pt toata lumea,uite linia mea de clasament cu schimbari survenite.
9 4 2 3 14-13 14 pct
