FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«167891032»
mihai141129.11.2009 15:57

Etapa 12

 

i0nutz83 vs. mihai_1411 2-9

 

BADboySteaua29.11.2009 20:59

@Ms Ronaldo

RobYnho29.11.2009 21:49

Etapa 11 : roby29steaua 2 - 1 blind1ro Greu.

blindica29.11.2009 21:55

 

Etapa 11

 

roby29steaua vs. blind1ro 2 - 1 Cech a prins un meci mare,cat el de mare.Dar oricum am avut mai putine ocazii in cont. :thumbup:

f234567k29.11.2009 22:17

Etapa 12

 

fallenangell002000 vs. peridrome 2-3

Sergyu1630.11.2009 09:56

Etapa 9

 

s3rgyu_adriano_13 vs. ronaldo_0201 1-8

 

Nici la fifa 97 (nu am jucat in viata mea) nu as putea fi asa prost. Pe langa asta au mai fost si vreo 2 penaltyuri de rahat.

ronaldo_020130.11.2009 09:57

Etapa 9

 

s3rgyu_adriano_13 vs. ronaldo_0201 1-8

 

@de dark ala stie cineva ceva?

mihai141130.11.2009 15:10

Etapa 11

 

mihai_1411 vs. fallenangell002000 2-2,dupa o gafa a lui julio cesar,n-are nimic,mi-a adus multe puncte :P

DoctorLov30.11.2009 15:15

sa nu minimalizam aportul lui Reina la primul tau gol, sau chiar sacrificiul lui Lucio care l-a faultat pe Torres cand scapa 1 vs. 1 cu Julio Cesar...in min 90+3 :spank:

GG una peste alta :)

mihai141130.11.2009 16:16

Etapa 6

 

ronaldo_0201 vs. mihai_1411 3-2

 

 

Etapa 10

 

emporinho vs. mihai_1411 0-3

 

 

ronaldo_020130.11.2009 16:17

Etapa 6

 

ronaldo_0201 vs. mihai_1411 3-2

Sergyu1630.11.2009 18:43

Etapa 11

s3rgyu_adriano_13 vs. alinn50c 3-0

 

Etapa 12

blind1ro vs. s3rgyu_adriano_13 0-2

 

In sfarsit o victorie , si un joc cat de cat bun

 

De niculaeflorinel mai stiti ceva?

blindica30.11.2009 18:47

Depinde si contra cui joci... :rolleyes:

f234567k30.11.2009 18:53

Etapa 11

 

peridrome vs. emporinho 3-0

______________________________________

 

 

 

peridrome 12 9 1 2 41-29 28

Sergyu1630.11.2009 20:01

Etapa 10

sory_2812 vs. s3rgyu_adriano_13 2-3

 

repet: De niculaeflorinel stiti ceva? S-a retras si am pierdut momentul ?

ronaldo_020130.11.2009 20:02

dark_the_best traieste?

RobYnho30.11.2009 20:03

@ Sergyu

Mai indicat ar fi sa citesti cu atentie forumul, iar daca nu dai de vreun post de'a lui cum ca s'ar fi retras, tragi tu singur o concluzie.

ronaldo_020130.11.2009 20:07

pana sa caut postul lui pun 3-0 si gata,ms de inf roby

Sergyu1630.11.2009 20:10

Am urmat sfatul si am recitit tot pana acum. Am reusit sa fac 2 lucruri:

Linia mea de clasament arata asa: 10m - 4v - 2e - 4i - 22-27 - 14p

niculaeflorinel nu s-a retras il astept sa jucam etapa :P

Viper2201.12.2009 10:06

Etapa 12 :

 

niculaeflorinel vs. heruand20 1-4

 

Etapa 7 :

 

dark_da_rapper mi-a zis ca nu poate sa se conecteze cu oricine ar juca de la netul din camin. Deci cred ca rezultatul va fi

dark_da_rapper vs. heruand20 0-3

ronaldo_020101.12.2009 10:23

Etapa 12

 

ronaldo_0201 vs. dark_da_rapper 3-0 in cazu asta

F1oRinho01.12.2009 10:26

Etapa 6

 

f1or_cs vs. dark_da_rapper 3-0

marianb01.12.2009 15:56

etapa 9: dark_da_rapper vs. marianbolohan 0-3

marianb01.12.2009 18:02

etapa 12: marianbolohan vs. julica_maniaku 4-0

quitarr01.12.2009 19:40

et8 - quitarr vs. s3rgyu_adriano_13 3-2

 

et9 - ady_adinho vs. quitarr 3-4

 

mai am etapa 12 - quitarr vs. f1or_cs

nu e de gasit

«167891032»