FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«15678932»
blindica26.11.2009 19:17

Etapa 7

 

i0nutz83 vs. blind1ro 3-3 Am egalat norocos in min 90,dupa ce am fost dominat copios :beer2: .

 

:clap: "Ietapeee"

F1oRinho26.11.2009 20:23

Etapa 9

 

f1or_cs vs. julica_maniaku 3-1

DoctorLov27.11.2009 07:04

ETAPE NOI

CLASAMENT:

clasament.JPG

quitarr27.11.2009 09:04

et8 - quitarr vs. s3rgyu_adriano_13

et9 - ady_adinho vs. quitarr

 

nu dau de ei - adinho e ocupat am inteles dar sergyu nu stiu nimic de el

RobYnho27.11.2009 11:50

Etapa 10 : alinn50c 0 - 3 roby29steaua

Viper2227.11.2009 16:24

etapa 7 :

 

dark_da_rapper vs. heruand20

Nu putem juca meciul pentru ca lui dark_da_rapper nu i se mai conecteaza de cand si-a bagat alt sistem de operare.

RobYnho27.11.2009 16:43

Hosteaza tu, Heruand.

Viper2227.11.2009 17:50

Etapa10 :

 

julica_maniaku vs. heruand20 0-3

 

robynho

Oricine ar face host ,tot nu ii merge.

i0nutz8327.11.2009 20:29

9. i0nutz83 vs. fallenangell002000 6-2 !

 

De cand am pus fifa 10 n-am vazut om sa joace mai prost ! :))

 

PS Si mai e si plin de figuri !

 

4. ronaldo_0201 vs. i0nutz83 0-2

ronaldo_020127.11.2009 21:23

gg ionutz....va astept pentru etape

blindica27.11.2009 22:25

Pana duminica nu sunt in oras,va rog sa nu ma cautati pt etape, va caut eu duminica.

quitarr28.11.2009 12:06

 

et 10 - quitarr vs. badboy_steaua 4-1

f234567k28.11.2009 13:19

etapa 7

 

peridrome vs. ronaldo_0201 4-2

 

Etapa 10

 

blind1ro vs. peridrome 1-2

blindica28.11.2009 14:14

Etapa 10

 

blind1ro vs. peridrome 1 - 2 .Felicitari pentru un joc frumos.

 

 

Etapa 11

 

roby29steaua vs. blind1ro 2 - 1 .

 

 

Etapa 12

blind1ro vs. s3rgyu_adriano_13 0-2

 

12 4 2 6 19-19 14 pct.

ronaldo_020128.11.2009 14:50

chiar joaca frumos baiatu:) gg si pentru victoria din meciu cu mine

BADboySteaua28.11.2009 16:47

Etapa 12

 

sory_2812 vs. badboy_steaua [2-8]

s0r1n11128.11.2009 17:01

12.sory_2812 - badboy_steaua 2-8

 

E clar ca 2010 e cea mai buna realizare EA din toate timpurile!

Nu ma mai pot opri din aprecieri.

 

RobYnho28.11.2009 17:34

Am postat din greseala rezultatu' cupei aici. Revin cu un rezultat din campionat.

marianb28.11.2009 17:48

 

etapa 10: marianbolohan vs. f1or_cs 5-4

etapa 11: heruand20 vs. marianbolohan 4-6

RobYnho28.11.2009 20:21

Etapa 8 : ronaldo_0201 0 - 4 roby29steaua

ronaldo_020128.11.2009 23:28

gg robynho

Viper2229.11.2009 00:10

etapa 11: heruand20 vs. marianbolohan 4-6

RobYnho29.11.2009 11:37

Ms, Ronaldo !

 

Etapa 12 : emporinho 0 - 3 roby29steaua

 

Etapa 4 : julica_maniaku 0 - 1 roby29steaua

BADboySteaua29.11.2009 14:42

Etapa 11

 

badboy_steaua vs. ronaldo_0201 [1-0]

ronaldo_020129.11.2009 15:25

mi-am iesit din mana.....oricum gg badboy

«15678932»