Etapa 1
peridrome vs. F1or_cs 2-5
Etapa 1
peridrome vs. F1or_cs 2-5
Blind1ro 1 - 6 Alinn50c , etapa 3
legendary rullz !
deci jucam pe legendary,si portar si jucatori?sau?
De cand exista legendary in fifa ? ![]()
Alcoolicule ! ![]()
deci jucam pe legendary,si portar si jucatori?sau?
Tot, Mihai !
Scuze de posturi consecutive.
fallenangell002000 2 vs. 2 niculaeflorinel , tipic Liverpool egalare pe final ![]()
sa inteleg deci ca se schimba regulamentul ? trecem pe legendary ?
Etapa 1
Mihai_1411 vs. heruand20 4-0,bine ca nu mai merge qw ca altfel o luam probabil la cat a folosit;))
bv roby,l-ai testat bine,nu mai primiti qwisti,ca la 2011 cine stie ce baga astia de la ea sports
etapa 1 :
Mihai_1411 vs. heruand20 4-0
nu dau de ady_adynho, ce-i cu el? nici pe mess, nici pe forum, oare stie ca a inceput campionatul?
bv roby,l-ai testat bine,nu mai primiti qwisti,ca la 2011 cine stie ce baga astia de la ea sports
Nu m'am uitat la jocu' lui. Am testat doar conexiunea, ceea ce era si firesc. Apropo, cu mine a jucat curat. Nu o sa stau sa ma uit la jocul practicat de testati si nu o sa'i "educ" yo cum sa joace.
Nici eu nu dau de ady
Nu m'am uitat la jocu' lui. Am testat doar conexiunea, ceea ce era si firesc. Apropo, cu mine a jucat curat. Nu o sa stau sa ma uit la jocul practicat de testati si nu o sa'i "educ" yo cum sa joace.
pai atunci nu mai testa useri, ca sunt altii care-i pot testa asa cum se cere ![]()
se stie deja ca pe FCSteaua, qw nu este "permis". Mi se pare o chestie de logica sa nu folosesti qw in testari si apoi in campionat sa-l foloseasca, nu? ![]()
Dar voi ce setari v-ati pus la controls ca mie nu-mi merge qw ![]()
se stie deja ca pe FCSteaua, qw nu este "permis".
Esti pe langa rau. Citeste regulamentu' si documenteaza'te !
@ doctor
De ce nu ai testat tu, coa.e ? Apuca'te de clasament, ca iar o dai in bara p'acolo cu punctaju'.
Sariti cu gura aiurea doar ca sa va aflati in treaba. Cand e vorba sa faceti ceva sunteti ascunsi. Abtineti'va de la comentarii inutile.
Prioritar era ca in acest campionat sa fie admisi useri care sunt stelisti, care au o vechime pe forum si care au intrat pe acest forum datorita echipei iubite. Sunt multi p'aici care au intrat doar ca sa joace Fifa si care nu au nici o treaba cu Steaua.
@ Blind
@RobYnho :merci,eu le aveam setate altfel si nu mai mergea cu+w.Totusi, si cu A ,in momente cheie,mergea aruncata mingea pe varf.O sa-mi schimb tastele dar nu cred ca ma bag la folosit cu+w.
@ robynho
Limbajul tau de mahala ma lasa absolut rece. N-am vazut unde s-a cerut sa se testeze. Mai bine taceai decat sa spui ca n-ai verificat qw. Stii cum e vorba aia cu filozoful nu ? Cat despre clasament, fii pe pace.
Etapa 2
quitarr 3 vs. 5 fallenangell002000 , de la 0-4 la 3-4 + un mega gol Torres de la 35 de metri.
Etapa 3
s3rgyu_adriano_13 vs. F1or_cs 3-3
Daca in meciul cu badboy am reusit performanta de a pierde de la 4-1 , acu la 2-2 i-am pasat mingea cu portarul si a facut 3-2. Bine macar ca am egalat.
Limbajul tau de mahala ma lasa absolut rece.
Vezi sa nu intri in hipotermie. ![]()
Alinn50c vs. sory_2812 = 4 - 2 , etapa 1
Merge oribil pe "normal" , nu e mai bine sa jucam pe "fast" ?
Etapa 2
badboy_steaua vs. ady_adinho [4-1]
ady_adinho-dark_da_rapper 4-6
prima mea victorie ![]()
dark_da_rapper - s3rgyu_adriano_13 -2-1 si cea de-a doua ![]()
etapa 1 ady_adinho vs. varga_nandor2005 0-3