FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«123432»
F1oRinho10.11.2009 21:11

Etapa 1

 

peridrome vs. F1or_cs 2-5

AliN4u10.11.2009 21:22

Blind1ro 1 - 6 Alinn50c , etapa 3

i0nutz8310.11.2009 21:34

legendary rullz !

mihai141111.11.2009 06:26

deci jucam pe legendary,si portar si jucatori?sau?

ManiaCU11.11.2009 07:27

De cand exista legendary in fifa ? :))

RobYnho11.11.2009 09:20

Alcoolicule ! :alcoholic:

RobYnho11.11.2009 13:07
deci jucam pe legendary,si portar si jucatori?sau?

 

Tot, Mihai !

 

Scuze de posturi consecutive.

DoctorLov11.11.2009 15:27

fallenangell002000 2 vs. 2 niculaeflorinel , tipic Liverpool egalare pe final :D

 

sa inteleg deci ca se schimba regulamentul ? trecem pe legendary ?

mihai141111.11.2009 16:23

Etapa 1

 

Mihai_1411 vs. heruand20 4-0,bine ca nu mai merge qw ca altfel o luam probabil la cat a folosit;))

 

bv roby,l-ai testat bine,nu mai primiti qwisti,ca la 2011 cine stie ce baga astia de la ea sports

 

Viper2211.11.2009 16:25

etapa 1 :

 

Mihai_1411 vs. heruand20 4-0

sharkybv11.11.2009 18:14

nu dau de ady_adynho, ce-i cu el? nici pe mess, nici pe forum, oare stie ca a inceput campionatul?

RobYnho11.11.2009 18:51
bv roby,l-ai testat bine,nu mai primiti qwisti,ca la 2011 cine stie ce baga astia de la ea sports

 

 

Nu m'am uitat la jocu' lui. Am testat doar conexiunea, ceea ce era si firesc. Apropo, cu mine a jucat curat. Nu o sa stau sa ma uit la jocul practicat de testati si nu o sa'i "educ" yo cum sa joace.

BADboySteaua11.11.2009 19:33

Nici eu nu dau de ady

DoctorLov12.11.2009 06:36
Nu m'am uitat la jocu' lui. Am testat doar conexiunea, ceea ce era si firesc. Apropo, cu mine a jucat curat. Nu o sa stau sa ma uit la jocul practicat de testati si nu o sa'i "educ" yo cum sa joace.

pai atunci nu mai testa useri, ca sunt altii care-i pot testa asa cum se cere :)

EMPORiO12.11.2009 07:35

se stie deja ca pe FCSteaua, qw nu este "permis". Mi se pare o chestie de logica sa nu folosesti qw in testari si apoi in campionat sa-l foloseasca, nu? :)

blindica12.11.2009 07:43

Dar voi ce setari v-ati pus la controls ca mie nu-mi merge qw :))

RobYnho12.11.2009 10:42
se stie deja ca pe FCSteaua, qw nu este "permis".

 

 

Esti pe langa rau. Citeste regulamentu' si documenteaza'te !

 

@ doctor

 

 

De ce nu ai testat tu, coa.e ? Apuca'te de clasament, ca iar o dai in bara p'acolo cu punctaju'.

 

Sariti cu gura aiurea doar ca sa va aflati in treaba. Cand e vorba sa faceti ceva sunteti ascunsi. Abtineti'va de la comentarii inutile.

 

Prioritar era ca in acest campionat sa fie admisi useri care sunt stelisti, care au o vechime pe forum si care au intrat pe acest forum datorita echipei iubite. Sunt multi p'aici care au intrat doar ca sa joace Fifa si care nu au nici o treaba cu Steaua.

 

@ Blind

 

untitled.PNG

blindica12.11.2009 13:17

@RobYnho :merci,eu le aveam setate altfel si nu mai mergea cu+w.Totusi, si cu A ,in momente cheie,mergea aruncata mingea pe varf.O sa-mi schimb tastele dar nu cred ca ma bag la folosit cu+w.

DoctorLov12.11.2009 17:07

@ robynho

Limbajul tau de mahala ma lasa absolut rece. N-am vazut unde s-a cerut sa se testeze. Mai bine taceai decat sa spui ca n-ai verificat qw. Stii cum e vorba aia cu filozoful nu ? Cat despre clasament, fii pe pace.

 

 

Etapa 2

 

quitarr 3 vs. 5 fallenangell002000 , de la 0-4 la 3-4 + un mega gol Torres de la 35 de metri.

Sergyu1612.11.2009 17:14

Etapa 3

s3rgyu_adriano_13 vs. F1or_cs 3-3

 

Daca in meciul cu badboy am reusit performanta de a pierde de la 4-1 , acu la 2-2 i-am pasat mingea cu portarul si a facut 3-2. Bine macar ca am egalat.

RobYnho12.11.2009 17:45
Limbajul tau de mahala ma lasa absolut rece.

 

 

Vezi sa nu intri in hipotermie. ;)

AliN4u12.11.2009 17:47

Alinn50c vs. sory_2812 = 4 - 2 , etapa 1

 

Merge oribil pe "normal" , nu e mai bine sa jucam pe "fast" ?

BADboySteaua12.11.2009 18:33

Etapa 2

 

badboy_steaua vs. ady_adinho [4-1]

darkye12.11.2009 18:59

ady_adinho-dark_da_rapper 4-6 :worthy: prima mea victorie :D

 

 

dark_da_rapper - s3rgyu_adriano_13 -2-1 si cea de-a doua :D

sharkybv12.11.2009 19:42

etapa 1 ady_adinho vs. varga_nandor2005 0-3

«123432»