Etapa 23 : roby29steaua 2 - 2 f1or_cs
Sa mai razi de BarcelonaO fi ea jos , dar traiseste doar pt derbyuri
![]()
au fost gripati toti jucatorii, de aia nu au jucat nimic ![]()
Etapa 22 : dark_da_rapper 0 - 3 roby29steaua
au fost gripati toti jucatorii, de aia nu au jucat nimic![]()
Au porcina? :O M-am dat dreaq , au luat si ai mei. ![]()
Etapa 20
S3rgyu_adriano_13 vs. Varga_nandor2005 3-0
Etapa 23
s3rgyu_adriano_13 vs. dark_da_rapper 3-0
21.varga_nandor2005 - sory_2812 0-3
22.sory_2812 - alinn50c 3-0
Etapa 23
Mihai 1411 vs. julica_maniaku 4-1
Etapa 18
blind1ro vs. julica_maniaku 4 - 1 .
Etapa 20
Blind1ro vs. Niculaeflorinel 1 - 2 .
Etapa 21
Quitarr vs. Blind1ro 2 - 0.
Etapa 20 : roby29steaua 5 - 2 ady_adinho
Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku
Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89
Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua
Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs
Etapa 21 : Heruand20 vs. Klaus_e89
Etapa 22 : ¡ulica_maniaku vs. Klaus_e89
Etapa 23 : Klaus_e89 vs. marianbolohan
etapa 23
Ì0nutz83 2-3 niculaeflorinel
etapa 21: Marianbolohan vs. Fallenangell002000 3-1
etapa 22: marianbolohan vs. i0nutz83 4-1
etapa 20
Blind1ro 1-2 Niculaeflorinel
Etapa 20
Blind1ro vs. Niculaeflorinel 1 - 2
O gramada de meciuri pierdute cu 1-2.Felicitari,oricum!
am de jucat urmatoarele etape
et 14 - quitarr vs. julica_maniaku - nu raspunde pe mess
et 16 - quitarr vs. niculaeflorinel - nu l-am vazut de muult
et 17 - quitarr vs. varga_nandor2005 - nu l-am vazut foarte de mult
et 18 - ronaldo_0201 vs. quitarr - are probleme zice ca o sa jucam
Etapa20
Peridrome vs. Badboy_steaua-are probleme cu pc-ul, trebuie sa ii vina de la garantie
Etapa21
Dark_da_rapper vs. Peridrome 0-3
Etapa22
F1or_cs vs. peridrome-la fel, are probleme cu pc-ul
Etapa23
peridrome vs. heruand20 2-1
__________________________________
peridrome 21 14 1 6 64-47 43p
et 20 Alinn50c vs. quitarr 0-3
et 21 Quitarr vs. Blind1ro 2-0
Etapa 21 :
Heruand20 vs. Klaus_e89 7-1
Show Recent Messages (F3)
quitarr: sal
quitarr: etapa jucam ?
quitarr: auzi
quitarr: vezi ?
quitarr: sa imi bag **** in ratatu' din tine
quitarr: sin in gatu matii
quitarr:
quitarr: sper ca vezi si asta
quitarr: sau poate auzi
quitarr has signed out. (12/15/2009 11:34 PM)
Eu nu o sa joc cu astfel de labagii. Rog sa se ia masuri.
Puteti sa-mi anulati de pe acum etapele cu el.
Etapa 23 :
peridrome vs. heruand20 2-1
Show Recent Messages (F3)
quitarr: sal
quitarr: etapa jucam ?
quitarr: auzi
quitarr: vezi ?
quitarr: sa imi bag **** in ratatu' din tine
quitarr: sin in gatu matii
quitarr:
quitarr: sper ca vezi si asta
quitarr: sau poate auzi
quitarr has signed out. (12/15/2009 11:34 PM)
Eu nu o sa joc cu astfel de labagii. Rog sa se ia masuri.
Puteti sa-mi anulati de pe acum etapele cu el.
N-a pus cratima la "sin" ![]()
Infectie de copil. Pe cabanova cu pisati dinastia.
cred ca totusi nu era nevoie sa postezi discutia aici:)
Am inteles, omul te iubeste, te-ar dori in pat.
De ce nu trebuia sa puna conversatia? Nu stiu mie mi se pare ca suntem un site cu pretentii , nu ca alea facute peste noapte , in care se injura aia ca la usa cortului . Trebuie sa existe un minim respect intre noi , cand se ajunge la asa ceva din cauza unui campionat de fifa e rau. Ai probleme mari...
era o discutie de mess, care e rostul ? oricum nu poate fi penalizat.
din regulament...
UPDATE: Nu ne intereseaza discutiile "picante" purtate prin mesaje private. Nu intra sub incidenta regulamentului. Pentru a evita eventualele neplaceri, ignorati-va inaintea si dupa disputarea meciului. Nu mai constituie infractiuni jignirile, etc proferate in mediu privat, indiferent de natura lui. Se vor sanctiona exclusiv mesajele vulgare, amenintatoare etc postate pe forum.