FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1111213141532»
DoctorLov14.12.2009 19:22

ETAPE NOI

 

Clasament:

clasament.JPG

RobYnho14.12.2009 20:10

Etapa 23 : roby29steaua 2 - 2 f1or_cs

mihai141115.12.2009 06:18
Sa mai razi de Barcelona :P O fi ea jos , dar traiseste doar pt derbyuri :P

 

 

au fost gripati toti jucatorii, de aia nu au jucat nimic :P

RobYnho15.12.2009 07:59

Etapa 22 : dark_da_rapper 0 - 3 roby29steaua

Sergyu1615.12.2009 08:19
au fost gripati toti jucatorii, de aia nu au jucat nimic :P

 

Au porcina? :O M-am dat dreaq , au luat si ai mei. :P

 

Etapa 20

S3rgyu_adriano_13 vs. Varga_nandor2005 3-0

 

Etapa 23

s3rgyu_adriano_13 vs. dark_da_rapper 3-0

s0r1n11115.12.2009 13:50

21.varga_nandor2005 - sory_2812 0-3

 

22.sory_2812 - alinn50c 3-0

mihai141115.12.2009 16:04

Etapa 23

 

 

Mihai 1411 vs. julica_maniaku 4-1

 

blindica15.12.2009 16:33

Etapa 18

 

blind1ro vs. julica_maniaku 4 - 1 .

 

Etapa 20

 

Blind1ro vs. Niculaeflorinel 1 - 2 .

 

Etapa 21

 

Quitarr vs. Blind1ro 2 - 0.

RobYnho15.12.2009 16:43

Etapa 20 : roby29steaua 5 - 2 ady_adinho

klaus_e8915.12.2009 16:56

Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku

Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89

Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua

Etapa 20 : Klaus_e89 vs. F1or_cs

Etapa 21 : Heruand20 vs. Klaus_e89

Etapa 22 : ¡ulica_maniaku vs. Klaus_e89

Etapa 23 : Klaus_e89 vs. marianbolohan

Allexx10x15.12.2009 18:31

etapa 23

 

Ì0nutz83 2-3 niculaeflorinel

marianb15.12.2009 18:56

etapa 21: Marianbolohan vs. Fallenangell002000 3-1

etapa 22: marianbolohan vs. i0nutz83 4-1

Allexx10x15.12.2009 19:09

etapa 20

 

Blind1ro 1-2 Niculaeflorinel

blindica15.12.2009 19:10

Etapa 20

 

Blind1ro vs. Niculaeflorinel 1 - 2 :( O gramada de meciuri pierdute cu 1-2.Felicitari,oricum!

quitarr15.12.2009 19:55

am de jucat urmatoarele etape

 

et 14 - quitarr vs. julica_maniaku - nu raspunde pe mess

et 16 - quitarr vs. niculaeflorinel - nu l-am vazut de muult

et 17 - quitarr vs. varga_nandor2005 - nu l-am vazut foarte de mult

et 18 - ronaldo_0201 vs. quitarr - are probleme zice ca o sa jucam

 

f234567k15.12.2009 20:02

Etapa20

Peridrome vs. Badboy_steaua-are probleme cu pc-ul, trebuie sa ii vina de la garantie

Etapa21

Dark_da_rapper vs. Peridrome 0-3

Etapa22

F1or_cs vs. peridrome-la fel, are probleme cu pc-ul

Etapa23

peridrome vs. heruand20 2-1

__________________________________

peridrome 21 14 1 6 64-47 43p

quitarr15.12.2009 21:22

et 20 Alinn50c vs. quitarr 0-3

et 21 Quitarr vs. Blind1ro 2-0

Viper2215.12.2009 21:41

Etapa 21 :

 

Heruand20 vs. Klaus_e89 7-1

ManiaCU15.12.2009 21:52

Show Recent Messages (F3)

 

quitarr: sal

quitarr: etapa jucam ?

quitarr: auzi

quitarr: vezi ?

quitarr: sa imi bag **** in ratatu' din tine

quitarr: sin in gatu matii

quitarr:

quitarr: sper ca vezi si asta

quitarr: sau poate auzi

quitarr has signed out. (12/15/2009 11:34 PM)

 

Eu nu o sa joc cu astfel de labagii. Rog sa se ia masuri.

Puteti sa-mi anulati de pe acum etapele cu el.

Viper2215.12.2009 21:59

Etapa 23 :

 

peridrome vs. heruand20 2-1

blindica15.12.2009 22:07
Show Recent Messages (F3)

 

quitarr: sal

quitarr: etapa jucam ?

quitarr: auzi

quitarr: vezi ?

quitarr: sa imi bag **** in ratatu' din tine

quitarr: sin in gatu matii

quitarr:

quitarr: sper ca vezi si asta

quitarr: sau poate auzi

quitarr has signed out. (12/15/2009 11:34 PM)

 

Eu nu o sa joc cu astfel de labagii. Rog sa se ia masuri.

Puteti sa-mi anulati de pe acum etapele cu el.

 

N-a pus cratima la "sin" :thumbdown:

RobYnho16.12.2009 07:37

Infectie de copil. Pe cabanova cu pisati dinastia.

DoctorLov16.12.2009 09:39

cred ca totusi nu era nevoie sa postezi discutia aici:)

Am inteles, omul te iubeste, te-ar dori in pat.

Sergyu1616.12.2009 10:00

De ce nu trebuia sa puna conversatia? Nu stiu mie mi se pare ca suntem un site cu pretentii , nu ca alea facute peste noapte , in care se injura aia ca la usa cortului . Trebuie sa existe un minim respect intre noi , cand se ajunge la asa ceva din cauza unui campionat de fifa e rau. Ai probleme mari...

DoctorLov16.12.2009 10:06

era o discutie de mess, care e rostul ? oricum nu poate fi penalizat.

 

din regulament...

 

UPDATE: Nu ne intereseaza discutiile "picante" purtate prin mesaje private. Nu intra sub incidenta regulamentului. Pentru a evita eventualele neplaceri, ignorati-va inaintea si dupa disputarea meciului. Nu mai constituie infractiuni jignirile, etc proferate in mediu privat, indiferent de natura lui. Se vor sanctiona exclusiv mesajele vulgare, amenintatoare etc postate pe forum.

«1111213141532»