Ma scuzati ca am postat discutia pe forum. Ideea e ca nici macar nu am avut o discutie cu acest frustrat, doar am fost logat pe mess si cand m-am intors am gasit debitatiile lui. Sunt sigur ca daca ar mai fi fost online, ar fi existat o discutie "picanta" intre mine si el, ca nici eu nu-s vreo usa de biserica cand vine vorba de limbaj becaliot. Oricum ar fi, sunt pe zi ce trece mai uimit de anumite persoane de pe acest forum, care nu au o alta ocupatie in afara acestui joc mirific. Toate aceste frustrari ale lor sunt alimentate de mine pentru ca... recunosc, sunt un jucator iresponsabil, care nu-si joaca etapele la timp si nu isi da interesul in acest campionat cu traditie. Drept urmare, imi cer scuze fata de ei si ma gandesc sa ma retrag "in glorie" pana nu e prea tarziu.
