etapa 7
s3rgyu_adriano_13 2-4 niculaeflorinel
etapa 7
s3rgyu_adriano_13 2-4 niculaeflorinel
Etapa 19 :
heruand20 vs. fallenangell002000 2-3
Etapa 19 : s3rgyu_adriano_13 2 - 3 roby29steaua
Avand in vedere atitudinea ta, imi rezerv dreptul de a te opri de la "delegari" in sezonul viitor. Pe scurt, se va ocupa altcineva de clasament si etape.
ce atitudine ?
asta e dictatura =))
pupa-ti-l in fund un pic astia care faceti clasamentul ca va revine o mare onoare ce v-a fost data de Presedintele acestui thread ![]()
punctul de vedere al unui independent fara functie in stat
Etapa 15
ady_adinho 0 vs. 4 fallenangell002000
Etapa 16 varga_nandor2005 vs. peridrome 0-3
Etapa 17 roby29steaua vs. peridrome 2-0
Etapa 18 peridrome vs. s3rgyu_adriano_13 3-4
Etapa 19 ady_adinho vs. peridrome 1-3
____________________________________________
peridrome- 19 12 1 6 59-46 37p
Etapa 18
peridrome vs. s3rgyu_adriano_13 3-4
Primul meci in care fructific si eu ocaziile avute.
Etapa 17 : roby29steaua 2 - 0 peridrome
Greu de tot.
eu nu dau de sergiu desi vad ca meciuri joaca...
E mai mult pe invizibil.
Etapa 14 :
ronaldo_0201 vs. heruand20 3-1
frumos meci.......bafta in cnt!
etapa 17
niculaeflorinel 4-0 ronaldo_0201
daaaaa....bft in cnt
Etapa 19
varga_nandor2005 vs. ronaldo_0201 0-3
Etapa 17
niculaeflorinel vs. ronaldo_0201 4-0
Etapa 13
f1or_cs vs. ronaldo_0201 5-2
Etapa 16
ronaldo_0201 vs. marianbolohan 2-1
@mai am de jucat cu quitar si maniacu
Insista sa joci meciu' astazi cu Julica. E beat si acum dupa o noapte furtunoasa in orasu' de sub Tampa. ![]()
Doar ce m-am intors de "sub Tampa" unde am avut deosebita onoare sa ma regasesc cu un adevarat "derbedeu". Un betiv notoriu, om fara o viziune cat de mica in viitor, pramatie de copchil... in concluzie UN PRIETEN ADEVARAT ce merita toata aprecierea. Roby esti de milioane ![]()
Ma scuzati pentru restante
Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku
Etapa 10 : fallenangell002000 vs. klaus_e89
Etapa 11 : klaus_e89 vs. i0nutz83
Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89
Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua
nu am reusit sa ma sincronizez cu adversarii ... sau ei cu mine ...
@quitarr: n-ai fost deloc amuzant ![]()
klaus, parc-am jucat sambata, nu ? ![]()
Etapa 10 : fallenangell002000 4 vs. 2 klaus_e89
n-am reusit sa dau de sergiu,aman
Etapa 17
s3rgyu_adriano_13 vs. mihai1411 5-1
Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku
Etapa 10 : fallenangell002000 4 - 2 klaus_e89
Etapa 11 : klaus_e89 2 - 3 i0nutz83
Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13
Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89
Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua
Etapa 17
s3rgyu_adriano_13 vs. mihai1411 5-1
Sa mai razi de Barcelona
O fi ea jos , dar traiseste doar pt derbyuri ![]()