FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A - Procesul Etapei

«1101112131432»
Allexx10x11.12.2009 17:52

etapa 7

 

s3rgyu_adriano_13 2-4 niculaeflorinel

Viper2212.12.2009 11:18

Etapa 19 :

 

heruand20 vs. fallenangell002000 2-3

RobYnho12.12.2009 11:28

Etapa 19 : s3rgyu_adriano_13 2 - 3 roby29steaua

quitarr12.12.2009 12:28
Avand in vedere atitudinea ta, imi rezerv dreptul de a te opri de la "delegari" in sezonul viitor. Pe scurt, se va ocupa altcineva de clasament si etape.

 

ce atitudine ?

 

asta e dictatura =))

pupa-ti-l in fund un pic astia care faceti clasamentul ca va revine o mare onoare ce v-a fost data de Presedintele acestui thread :))

 

punctul de vedere al unui independent fara functie in stat

DoctorLov12.12.2009 13:04

 

Etapa 15

 

 

ady_adinho 0 vs. 4 fallenangell002000

f234567k12.12.2009 14:57

Etapa 16 varga_nandor2005 vs. peridrome 0-3

Etapa 17 roby29steaua vs. peridrome 2-0

Etapa 18 peridrome vs. s3rgyu_adriano_13 3-4

Etapa 19 ady_adinho vs. peridrome 1-3

____________________________________________

peridrome- 19 12 1 6 59-46 37p

Sergyu1612.12.2009 15:32

Etapa 18

 

peridrome vs. s3rgyu_adriano_13 3-4

 

Primul meci in care fructific si eu ocaziile avute.

RobYnho12.12.2009 15:53

Etapa 17 : roby29steaua 2 - 0 peridrome

 

Greu de tot.

mihai141112.12.2009 16:11

eu nu dau de sergiu desi vad ca meciuri joaca...

RobYnho12.12.2009 16:22

E mai mult pe invizibil.

Viper2212.12.2009 17:47

Etapa 14 :

 

ronaldo_0201 vs. heruand20 3-1

ronaldo_020112.12.2009 17:59

frumos meci.......bafta in cnt!

Allexx10x12.12.2009 18:19

etapa 17

 

niculaeflorinel 4-0 ronaldo_0201

ronaldo_020112.12.2009 21:47

daaaaa....bft in cnt

ronaldo_020113.12.2009 08:49

Etapa 19

 

varga_nandor2005 vs. ronaldo_0201 0-3

 

Etapa 17

 

niculaeflorinel vs. ronaldo_0201 4-0

 

Etapa 13

 

f1or_cs vs. ronaldo_0201 5-2

ronaldo_020113.12.2009 17:38

Etapa 16

 

ronaldo_0201 vs. marianbolohan 2-1

 

 

@mai am de jucat cu quitar si maniacu

RobYnho13.12.2009 17:41

Insista sa joci meciu' astazi cu Julica. E beat si acum dupa o noapte furtunoasa in orasu' de sub Tampa. :))

ManiaCU14.12.2009 00:00

Doar ce m-am intors de "sub Tampa" unde am avut deosebita onoare sa ma regasesc cu un adevarat "derbedeu". Un betiv notoriu, om fara o viziune cat de mica in viitor, pramatie de copchil... in concluzie UN PRIETEN ADEVARAT ce merita toata aprecierea. Roby esti de milioane :D

 

Ma scuzati pentru restante

klaus_e8914.12.2009 11:23

Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku

Etapa 10 : fallenangell002000 vs. klaus_e89

Etapa 11 : klaus_e89 vs. i0nutz83

Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89

Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua

 

nu am reusit sa ma sincronizez cu adversarii ... sau ei cu mine ...

i0nutz8314.12.2009 12:08

@quitarr: n-ai fost deloc amuzant ;)

DoctorLov14.12.2009 13:48

klaus, parc-am jucat sambata, nu ? :)

 

Etapa 10 : fallenangell002000 4 vs. 2 klaus_e89

mihai141114.12.2009 14:21

n-am reusit sa dau de sergiu,aman

mihai141114.12.2009 17:57

Etapa 17

 

s3rgyu_adriano_13 vs. mihai1411 5-1

 

klaus_e8914.12.2009 17:58

Etapa 1 : Klaus_e89 vs. ¡ulica_maniaku

Etapa 10 : fallenangell002000 4 - 2 klaus_e89

Etapa 11 : klaus_e89 2 - 3 i0nutz83

Etapa 16 : klaus_e89 vs. s3rgyu_adriano_13

Etapa 17 : ady_adinho vs. klaus_e89

Etapa 18 : klaus_e89 vs. badboy_steaua

Sergyu1614.12.2009 17:58
Etapa 17

 

s3rgyu_adriano_13 vs. mihai1411 5-1

 

Sa mai razi de Barcelona :P O fi ea jos , dar traiseste doar pt derbyuri :P

«1101112131432»