Ai dreptate dar spune-mi si mie daca nu ai simtit un sentiment de multumire macar... Oricum cateii sunt renumiti prin aceste momente pe care le traiesc... incepand cu acel 3-4 cu Foresta si culminand cu aceasta eliminare... De bucurat o sa ne bucuram tot timpul de raul rivalilor pentru ca si ei fac la fel, asa e viata de suporter...
Doamne fereste sa o patim la fel...
