@bobby_ecko8
Ne sicanam,ne atacam,dar nu putem sa fim orbi!
V-au tras in piept...da...conducerea nesimtita si aroganta pe care o aveti,cea care a crezut tot timpul ca va insela masa de suporteri,opinia publica si le va merge la infinit.
La urma urmei toate echipele din divizia A au facut reciprocitati,toate au fost mai mult sau mai putin corupte...VOI ATI ABUZAT!...si fotbalul nu v-a iertat...v-a pedepsit pe unde v-a prins...ati mai reusit sa scoateti capul din cusca datorita unei tresariri de orgoliu...Rapid si Steaua jucau bine...ati batut pe Everton pentru ca ati prins-o in cea mai slaba forma din ultimii ani...ati batut(NU ELIMINAT CUM SE BATE CU PUMNUL IN PIEPT NETOIU) detinatoarea trofeului.
FOTBALUL NU IARTA,NU ACCEPTA SA FIE PACALIT...ati abuzat,ati platit...in viata totul se plateste,mai devreme sau mai tarziu.
neseriozitãții nu-i poți rãspunde cu bocete. spunea Geambasu azi intr-un editorial pe GSP.
Adevarat...sunteti printre putinele cluburi din Divizia A a caror patroni nu cauta notorietate pentru a intra in politica,sau pentru a isi rezolva "afacerile" cum este la moda in Romania...mai grav...INVESTESC PENTRU PROPRIUL BUZUNAR...si pentru asta au fost si vor fi pedepsiti in continuare!
Sa nu uiti asta "stimate" rival!