FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii

«15678910»
Nero19.08.2006 16:38

Asa ma gandeam si eu, ca tare m-a ars Urziceni-ul asta si nu stiam unde sa-mi tip durerea :lol: Si eu, care speram 10 puncte in etapa asta 8O Vestea mai buna vine din grant, chiar daca - personal - am pierdut un punct la concurs, il dau bucuros steag1

bodanelu22.08.2006 06:43

cand apare etapa noua?

Motanu D22.08.2006 08:21

@bodanelu:

 

A aparut deja !

calin_meduzu22.08.2006 12:44

calin_meduzu

 

nu stiu ce parere aveti voi,da asta mi se pare una din cele mai naspa etape de pana acuma,nici nu stiu ce pronosticuri sa pun,in afara de meciul pe care il are Steaua :? :lol: 8O

 

Imi spuneti si mie cum pot sa imi aleg alta poza in afara de cele care sunt aici pe site?ca tot incerc da numa nu reusesc.Mersi mult

 

[Foloseste cu incredere butonul edit. MotanuD]

Harald22.08.2006 14:29

la threadul cu clasamentul am o sugestie:

 

sa se afiseze clasamentul cu ultima etapa in susul paginii si cu ultima jos, adica in ordine inversa cum e acum, pentru a nu mai cauta si parcurge tot clasamentul pana la ultima etapa

 

multumesc

Motanu D22.08.2006 14:39

@calin_meduzu :

 

Te duci la profil, in partea de jos ai avatarul si optiunile aferente. Daca ai imaginea pe harddisk atunci dai browse si se rezolva. Vezi ca tre' sa indeplineasca anumite criterii mentionate acolo. Altfel te poti duce pe http://imageshack.us , uploadezi poza acolo si apoi pui link direct la imagine la "Incarcati cu un URL imaginea asociata" .

 

@Harald:

 

Se poate face si asta. Desi nu cred ca e greu sa rotesti scroll-ul la soarece sau sa dai page down... :roll:

Harald22.08.2006 15:36

pai nu e greu, dar e mult mai usor din punt de vedere vizual 8)

Shok24.08.2006 12:59

Virgil, incep sa cred ca ai ceva cu mine :lol: Iar ai uitat sa-mi aduni punctele la clasamentul general.

Dupa etapa a treia aveam 15 puncte iar dupa a patra am tot 15 puncte cu toate ca am punctat si eu. Modest(4 puncte) dar am punctat. :wink:

Motanu D24.08.2006 16:36

@Shok:

 

Sa mearga forumul constant bine si fie eu, fie Virgil vom corecta problema.

 

@ toti ceilalti:

 

Odata cu inceprea grupelor Ligii veti putea paria si pe meciurile din Liga.

bodanelu24.08.2006 16:50

multumim motane :)

Motanu D29.08.2006 03:24

@Shock - S-a rezolvat, scuze pt intarziere.

***alex***29.08.2006 06:26

In etapa a 5-a am obtinut 7p si nu 6p! Prin urmare am 28p in clasamentul general!

Motanu D29.08.2006 06:49

@***alex***"

Verific imediat. Daca e asa cum zici tu corectez ! :D

 

 

Edit: Ai dreptate. Sa gresesti este romanesc. Am corectat ! ;))

_yang29.08.2006 09:43

@Motanu D

 

Mi-ai calculat gresit punctajul la Concursul de pronosticuri etapa a V-a ! Mi-ai trecut 7 puncte in loc de 8 !

Motanu D29.08.2006 10:22
40.gif Cum ziceam sa gresesti este romanesc. Am reparat greselile.
_yang29.08.2006 15:42

Merci... acum conduc la 2 puncte !!! steagro

***alex***29.08.2006 15:52

Merci.

Shok30.08.2006 11:52
@Shock - S-a rezolvat, scuze pt intarziere.

 

Merci motane!!!

bodanelu30.08.2006 12:55
Merci... acum conduc la 2 puncte !!! steagro

te prind eu din urma :P

_yang31.08.2006 03:46

@bodanelu

 

Asa crezi tu ... steagro

Motanu D31.08.2006 04:04

offtopic.gif

 

Am deschis un thread separat pe care sa discutati despre concursul de pronosticuri, opinii, pareri, dispute intre membrii, etc. Va rog sa continuati discutia aici. Pe acest topic criticati-mi prestatia, semnalati-mi greselile facute si atat.

calin_meduzu14.09.2006 18:30

calin_meduzu

 

da ce se intampla cu etapa a VII-a,ca nu a aparut inca si maine incepe?maine daca apare va fi full pe site,poate nici nu vom putea intra toti.Si nu a aparut nici clasamentul dupa etapa a VI-a,nici in CL. :cry:

Motanu D14.09.2006 19:55

Tarziu dar am postat-o.

 

In legatura cu clasamentele aveti putina rabdare pana luni. Le voi face.

***alex***16.09.2006 11:54

Topicul pentru urmatoarea etapa ar trebui deschis de luni, nu joi seara in conditiile in care forumul nu a mers si etapa incepea vineri!

c.ronaldo1716.09.2006 12:50

de exemplu yo nam fost joi acasa deloc si nam reusit sa pariez etapa asta... :( :( :( :(

«15678910»