calin_meduzu
motane,vezi ca miercuri este etapa noua sa nu faci ca saptamana trecuta,sa ne lasi pana pe ultima suta de metri.Stiu ca tie greu,dar nu se poate face cumva sa te ajutam si noi?io stiu,sa facem si noi ceva ca sa iti fie mai usor,bine in afara de faptul ca te stresam cu chestiile de genul <de ce nu a aparut etapa noua,clasamentul...>si altele.
Gandeste-te la ceva,ce putem sa facem sa iti fie mai usor,macar acuma cat timp iti dai tu restantele,si eventual si dupa...
:lol: ![]()
