salut virgil am 7+5 =12 deci as vrea si eu sa intru in clasament.Am peste 40 de ani si chiar vreau sa particip frecvent la aceste concursuri.multumesc anticipat(este vorba de clasamentu pentru cupe europene...)
Intr-adevar.Figurai cu 7 si cu 5 puncte.
Acum figurezi cu totalul lor si te afli pe locul 45.
Bafta !
Moderator
