FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii

«18910»
cucu16.02.2007 17:39

salut virgil am 7+5 =12 deci as vrea si eu sa intru in clasament.Am peste 40 de ani si chiar vreau sa particip frecvent la aceste concursuri.multumesc anticipat(este vorba de clasamentu pentru cupe europene...)

 

Intr-adevar.Figurai cu 7 si cu 5 puncte.

Acum figurezi cu totalul lor si te afli pe locul 45.

Bafta !

Moderator

Dan_BKL20.02.2007 11:24

Virgil am si eu o nelamurire.la etapa precedenta din Cupa UEFA mai toti participantii la concursul de pronosticuri au avut cu 1 punct in minus.S-a schimbat regulamentul s-au nu mai avem voie cu nici o dubla?

 

Sesizarea ta e corecta.Dintr-o

eroare,independenta de vointa mea,ti s-a

acordat cu un punct mai putin.Acum e OK.

Moderator.

paul_7325.02.2007 11:05

Salut Virgil!

Dupa etapa a7-a de cupe europene am obtinut 8 puncte.La final m-ai punctat doar cu 6 puncte si dupa etapa a 8-a sunt pe locul 40 cu 15 puncte cand as mai fi crescut vreo 2-3 locuri.

Multumesc.

 

Salut Paul !

Sesizarea ta se confirma.

Am efectuat modificarea.

Moderator

_yang28.02.2007 23:43

In etapa 20 a Ligii I am 5 puncte nu 4...

Deci la general 94 nu 93.

 

Asa este.

Moderator

 

Multumesc.

***alex***09.03.2007 18:39

La concursul pentru cupe europene s-a inchis topicul cu 3 ore inainte si n-am putut sa dau pronosticuri, dar vad ca in campionat se poate. :roll:

 

Alex nu fi rau.A stat topicul cu europenele

deschis mai bine de 8 zile.Chiar în ultimele 3 ore

te-ai decis sa participi ? Nu suntem Loteria Nationala.Zau asa.

Apoi,meciurile în Europa au început de la 18:00.

Moderatorii

miki_stelistul10.03.2007 14:56

unde scrie clasamentul dupa fiecare etapa???????

forever_STEAUA10.03.2007 15:37

Aici pentru Liga I:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...er=asc&start=25

 

Aici pentru cupele europene:

 

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=4732

 

PS: cand ai gasit topicul de Sugestii si reclamatii, nu ai vazut nicaieri scriind CLASAMENTUL...? :roll:

***alex***10.03.2007 17:48
La concursul pentru cupe europene s-a inchis topicul cu 3 ore inainte si n-am putut sa dau pronosticuri, dar vad ca in campionat se poate.  :roll:

 

Alex nu fi rau.A stat topicul cu europenele

deschis mai bine de 8 zile.Chiar în ultimele 3 ore

te-ai decis sa participi ? Nu suntem Loteria Nationala.Zau asa.

Apoi,meciurile în Europa au început de la 18:00.

Moderatorii

 

Dar cel care a dat pronosticurile la Liga 1 cum de s-a decis sa participe in ultimele doua ore? Apoi, meciurile in Europa au inceput de la ora 20:00 primul meci a fost Lens-Leverkusen!

claudiu2004200211.03.2007 21:04

claudiu20042002

 

Otelul Galati - FC National 1---------->1 punct

Poli Iasi - Jiul Petrosani 1---------->1 punct

FC Arges - FC Vaslui 1---------->1 punct

Gloria Bistrita - Poli Timisoara X-------->1 punct

CFR Cluj - Pandurii TG. Jiu 1--------->1 punct

Farul - Steaua X2

Unirea Urziceni - Ceahlaul P.Neamt 1--------->1 punct

Rapid - UTA 2-------->0 puncte

Dinamo - U Craiova 1-------->0 puncte

Total-------->8 puncte .... si mi`ai trecut 7 puncte ... e vorba de Liga I - Etapa 22

 

 

poti sa-mi spui ce nu ti-e clar?1-1 inseamna X

Dan_BKL11.03.2007 21:27
claudiu20042002

 

Otelul Galati - FC National 1---------->1 punct

Poli Iasi - Jiul Petrosani 1---------->1 punct

FC Arges - FC Vaslui 1---------->1 punct

Gloria Bistrita - Poli Timisoara X-------->1 punct

CFR Cluj - Pandurii TG. Jiu 1--------->1 punct

Farul - Steaua X2

Unirea Urziceni - Ceahlaul P.Neamt 1--------->1 punct

Rapid - UTA 2-------->0 puncte

Dinamo - U Craiova 1-------->0 puncte

           Total-------->8 puncte .... si mi`ai trecut 7 puncte ... e vorba de Liga I - Etapa 22

 

argesu a facut 1-1

paul_7312.03.2007 07:47

Salut!

Te rog sa mai calculezi punctajele obtinute.

Am 17 puncte doar din 2 etape.

Multumesc.

 

 

 

Intr-adevar,ai 35 de puncte,am facut

modificarea,dar,de acuma incolo daca

mai ai reclamatii,sa imi spui si in ce

competitie,si reclamatiile se fac numai

aici,nu acolo unde ai scris tu,in

topicul cu clasamentele...Moderator.

claudiu2004200215.03.2007 20:17

Am vazut la Grinch : doua meciuri cu dubla ... adica 1x(Sahtior vs Sevilla) si 12(Alkmar vs Newcastle) .. are voie cu 2 ???

 

 

Nu are voie,se ia in

considerare numai prima dubla,

restul se anuleaza...Moderator

criminalu200516.03.2007 14:38

calin vezi ca eu cred ca la mine ai gresit intentionat!!! mai calculeaza-mi si mie o data punctele .am 8 pct nu 7!!! si mai berifica si la cata boss cred ca este gresit.sau mai bine zi ce ai punctat tu la sevilia???daca alegi x timp regulamentar din cate stiu eu a mai fost un precedent unde s-a pus rezultatu dupa prelunguri...

calin_meduzu16.03.2007 15:29

Asculta criminalu2005,nu am gresit intentionat,am luat rezultatele dupa 90 de minute...cred ca o sa refac clasamentul,si rezultatele dupa etapa a 10-a,dar mie mi se pare normal sa se ia la orice meci rezultatul dupa 90 de minute.Am stiut ca voi avea reclamatii cu meciul asta,cum ca m-ar avantaja pe mine,si alte chestii,dar o sa fac pana la sfarsitul campionatului asta asa cum a fost si pana acuma,cu tot cu prelungiri,si lovituri de la 11 m,si zimi tu mie,pana acuma am avantajat pe cineva,de cand tin eu evidenta cu clasamentele?sau ai vazut vreo reclamatie pana acuma?tot ce am facut eu,a fost sa iau primele 90 de minute,atat,nimic mai mult.

Stryker16.03.2007 16:38

Si la mine e aceeasi problema ca la criminalu2005...

am acumulat 8 puncte si nu 7 cum am fost notat(asta daca la sevilla se ia in considerare victoria din prelungiri)

De asemenea in etapa din 5/6 decembrie din UCL am acumulat 7 puncte dar am fost notat cu 6...

Deci in clasamentul final ar trebui sa apar cu 85 de puncte in loc de 83...

 

 

O sa verific,dar trebuia

sa faci reclamatia atunci,

nu acuma dupa 3 luni!!!

Moderator

criminalu200516.03.2007 21:45

calin doar am glumit sa nu crezi ca te desconsider esti un om bun faci munca in folosul comunitatii..ms si decizia e a ta mai am timp sa te depasesc.MULTUMIM SI IARTA-MA DACA TE-AM SUPARAT...

_yang05.04.2007 12:16

Primul meci din etapa incepe la 16:00 si topicul e blocat acum :((

eu pun pronosticurile aici poate le contabilizezi :

 

UTA - Poli Iasi 1

Poli Timisoara - Otelul Galati 1

Jiul Petrosani - U. Urziceni 1

U.Craiova - CFR Cluj X

 

FC Vaslui - Gloria Bistrita 2

Pandurii Tg. Jiu - Ceahlaul P.-Neamt 1

Steaua - Dinamo 1

FC National - Farul 1

 

FC Arges - Rapid X2

miki_stelistul17.04.2007 16:03

eu am 25 pct la Liga 1 si nu sunt in primii 50 unde ultimii au 24 pct!

calin_meduzu17.04.2007 21:27
eu am 25 pct la Liga 1 si nu sunt in primii 50 unde ultimii au 24 pct!

 

 

Daca cineva dintre noii participanti va obtine

10 puncte într-o singura etapa va fi

promovat ca rezerva în clasamentul general."

Asta zice regulamentul,sau nu ai vazut pana acuma?

Moderator.

Shok27.04.2007 11:57

Salut,

 

Am si eu o problema... Nu-mi mai pot trece nickul corect deasupra pronosticului. Mai exact eu scriu S hok(legat) si cand dau adaugati raspuns ma trece cu sok :( Din S H imi scrie doar S. MA poate ajuta cineva?

claudiu2004200201.05.2007 20:08

in etapa 28 mi`ai pus 6 puncte desi am facut 7 , la meciul National - Poli AEK Timisoara am facut cu Bold .... nu am colorat ... dar ala e meciul special !!!

 

 

 

Intr-adevar,ai un punct mai mult.

Am facut modificarea.

Moderator.

calin_meduzu10.05.2007 20:54

V-as ruga pe toti participantii la concursul de pronosticuri,sa faceti bine meciurile pe care le colorati,sa fie colorate cu o culoare pe care sa o pot distinge si eu,asta ca sa nu avem probleme cu punctajul,sa reclamati ca aveti puncte mai putine,pentru ca sunt intre voi care si acuma coloreaza un meci cu o culoare care abia se distinge,ori intentionat ori fara voie,dar de acum ca sa nu avem totusi probleme,puneti o culoare care se distinge usor...Multumesc anticipat.

paul_7311.05.2007 06:43

Paul_73

 

Salut!

Te rog verifica pronosticurile de la etapa 31 si vezi ca am obtinut 7 puncte.

Multumesc.

«18910»