FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii

«12310»
SteauaToronto30.10.2005 23:56

Daca vreti sa lasati o sugestie pentru imbunatatirea acestei sectii a siteului sau daca aveti probleme cum ar fi calcularea gresita a punctajului dumneavoastra va rog postati aici!

Virgil31.10.2005 11:35

Vreau sa stiu daca in continuare se poate juca o dubla(dublu semn)la unul din meciurile din UEFA?

 

Daca in campionat se merge pe simple la toate meciurile.Sau e valabila si aici dubla ?

SteauaToronto31.10.2005 17:05

Nu deci trebuie sa alegi UN SINGUR Semn dintre 1 x 2! Era prea usor daca am face cu 2 semne! :lol:

Virgil01.11.2005 06:00

Deci un singur semn peste tot.OK.

bebeto04.11.2005 04:38

vezi ca nu mi-ai dat bonusul la sevilla-besiktas!

 

si zi-mi si mie te rog cum naiba se scrie colorat,fiinca i-mi aleg de la font colour o culoare dar nu iese nimic.mersi mult.

SteauaToronto04.11.2005 10:20

Ti-am adaugat punctul! Ca bonusul ti-l dadusem uitasem de meciul cu rapid!

 

In privinta culorii:

 

Scrii un text dupa aia il selectezi si te duci la font color si selectezi culoarea!

Allen05.11.2005 10:46

Daca o partida nu se disputa la data si ora stabilita, vreau sa stiu daca aplicati regula de la casele de pariuri (daca se rejoaca a 2-a zi se ia in considerare rezultatul pronosticat, altfel nu se mai ia deloc in considerare).

Si mai e problema meciurilor care se dau ulterior la "masa verde" din diferite cauze. In cazul asta cred ca cel mai bine ar fi sa se ia in considerare scorul de pe teren, nu cel rezultat dupa contestatie.

(m-am gandit la asta dupa ce am auzit ca maidanezii vroiau sa faca o contestatie la meciul cu Jiul :) )

SteauaToronto05.11.2005 10:58
Daca o partida nu se disputa la data si ora stabilita, vreau sa stiu daca aplicati regula de la casele de pariuri (daca se rejoaca a 2-a zi se ia in considerare rezultatul pronosticat, altfel nu se mai ia deloc in considerare).  

Si mai e problema meciurilor care se dau ulterior la "masa verde" din diferite cauze. In cazul asta cred ca cel mai bine ar fi sa se ia in considerare scorul de pe teren, nu cel rezultat dupa contestatie.

(m-am gandit la asta dupa ce am auzit ca maidanezii vroiau sa faca o contestatie la meciul cu Jiul :) )

 

Da ai dreptate rezultatul din teren va conta!

Virgil07.11.2005 02:08

Toronto,mi-ai scris gresit numele in clasamentul dupa etapa a 12-a.Ai adaugat o vocala.

Virgil07.11.2005 02:13
 si zi-mi si mie te rog cum naiba se scrie colorat,fiinca i-mi aleg de la font colour o culoare dar nu iese nimic.mersi mult.

 

Alege o culoare si scrie textul intre cele doua paranteze.Exemplu : (color=red]text[/color]

Stryker09.11.2005 23:56

Se tine cont de numarul de etape la care am postat pronosticurile?...ca uni dintre noi nu am "particpat" la unele etape din diferite motive...

SteauaToronto10.11.2005 00:08

Daca nu ai participat la o etapa ai 0 puncte pentru acea etapa! :)

Stryker10.11.2005 00:12

Asta e...mersi pentru raspuns.

Virgil12.11.2005 05:27

Toronto,tu citesti ce scriu oamenii in acest topic?Daca nu,te inteleg.Dar daca da,inseamna ca ii ignori.Te rugasem un lucru neinsemnat.

SteauaToronto12.11.2005 11:14
Toronto,tu citesti ce scriu oamenii in acest topic?Daca nu,te inteleg.Dar daca da,inseamna ca ii ignori.Te rugasem un lucru neinsemnat.

 

 

Virgile sa mor daca am mai avut timp dar o sa fac chestia aia ce mi-ai zis promit!

meshteroo18.11.2005 15:38

Propun sa se faca inca un concurs de pronosticuri doar din meciurile Stelei...sa scriem marcatorii si golurile. Ce ziceti?

prono.ro18.11.2005 23:38

Pasiunea asta cu pronosticurile o are multa lume, printre care si eu.

Am facut un site, www.prono.ro, unde se pot face pronosticuri, cu duble, triple, etc. Daca aveti sugestii despre meciuri, etc, astept sfaturile voastre cu toata placerea :a***@***.

SteauaToronto20.11.2005 01:48

Cand o sa fac maine clasamentul la pronosticuri o sa pun in aplicare sfatul pe care VIRGIL mi l-a dat despre alcatuirea clasamentului!

 

 

 

Propunerea ta , meshteroo nu cred ca mai putem sa schimbam ceva la sistemul asta pe care il avem! Poate sezonul viitoar, o sa vedem!

misha21.11.2005 17:40

de ce nu puneti meciuri si din Primera Division, Premier League, Serie A :roll:

zarboss22.11.2005 08:20

e mult mai bine acum cu noul clasament....oricum mai tarziu cand diferenta era mai mare vedeai ca te-ai complicat... dar acum e mai bine

SteauaToronto24.11.2005 23:12

Maine seara o sa fie pus clasamentul Cupa UEFA MATCH DAY 3 + Clasamentul General inaintea Etapaei a 14 a!

SteauaToronto04.12.2005 15:38

Dupa cum stiti partida Rapid - Jiul se va disputa

Sambata, 10 Decembrie, 2005 deci clasamentul pentru divizia A Etapa a XV se va afisa pe 11 Decembrie dupa meciul respectiv!

Teoctist09.12.2005 05:01

Asta era deci motivul.E cat se poate de corect.

Virgil09.12.2005 14:02

Primii 10 clasati ar trebui sa apara pe prima pagina.

SteauaToronto10.12.2005 14:23
Primii 10 clasati ar trebui sa apara pe prima pagina.

 

Cum adica pe prima pagina! Daca imi explici o fac chiar acum :)!

«12310»