Acolo unde se afla videostirile,anunturile pentru meciul urmator,sondajele.Pe undeva printr-un coltisor.Am mai vazut lucrul asta si pe alte site-uri.
Acolo unde se afla videostirile,anunturile pentru meciul urmator,sondajele.Pe undeva printr-un coltisor.Am mai vazut lucrul asta si pe alte site-uri.
O sa se realizeze clasamentul, rezulatate, + alte chestii (si lista de care zici) in viitoarul apropiat speram sa facem alt frame!
Ai aici o sursa de inspiratie : http://www.steauafc.ro/nou/index.php?cat=p...nostic&afis=cls
As dori sa-l atentionez pe Toronto ca am realizat 6 puncte la ultimul concurs si nu 5 puncte cum gresit a numarat.Rog sa se verifice si sa se faca modificarea de rigoare.Si o sugestie Toronto.Dupa terminarea etapei afiseaza scorurile meciurilor,pentru a se putea verifica fiecare.
Teoctist
Roma - Basel 1 =2 puncte
Strasbourg - Steaua Rosie Belgrad x = 1 punct
Marseille - Dinamo Bucuresti x
Stuttgart - Rapid 1= 1 punct
Bolton - Sevilla 1
Espanyol - M. Petah-Tikva 1= 1 punct
Hertha - Steaua x =1 punct
Lens - Sampdoria x
Total 6 puncte
As dori sa-l atentionez pe Toronto ca am realizat 6 puncte la ultimul concurs si nu 5 puncte cum gresit a numarat.Rog sa se verifice si sa se faca modificarea de rigoare.Si o sugestie Toronto.Dupa terminarea etapei afiseaza scorurile meciurilor,pentru a se putea verifica fiecare.
Teoctist
Roma - Basel 1 =2 puncte
Strasbourg - Steaua Rosie Belgrad x = 1 punct
Marseille - Dinamo Bucuresti x
Stuttgart - Rapid 1= 1 punct
Bolton - Sevilla 1
Espanyol - M. Petah-Tikva 1= 1 punct
Hertha - Steaua x =1 punct
Lens - Sampdoria x
Total 6 puncte
Mersi ca mi-ai atras atentie! Am modificat deja! Va rog sa ma intelegi eu nu folosesc un program sau ceva fac totul din cap!![]()
Nici-o problema Toronto,te inteleg.Tu sa ma scuzi pe mine ca te-am deranjat pentru un biet punct.Merci.
clasamentele si toate punctele dupa UEFA 16-mi tur si retur? se fac sau s-a abandonat ideea? ![]()
mi s-ar parea o chestie mishto un modul de cautare in clasament ca sa stai singur sa te gaseshti pe acolo sincer....iti cam iroseshti viatza
(eu sunt foarte curios unde ma aflu in clasament ca nu am reushit sa ma gasesc
)
ms anticipat ![]()
Clasamentul cu 16-mile Cupei UEFA se va realiza inaintea meciului cu FC Arges!
Tin sa va anunt ca momentam lucram la o software care sa calculeze automat punctajele...
Aveti putina rabdare iar dupa aceea la fiecare etapa punctajul va fi calculat foarte usor si foarte repede!
Va multumim!
e bine si asa
si probabil va fi si de search nu?![]()
sau ar fi prea jmecher dak sub nume (adik in stanga) dak participi la prnostic sau la fifa sa aapra locul
:evil:
Rezultate la pronosticurile din 16-mi vor fi afisate candva in weekendul acesta!
Mai avem doar de rezolvat niste chestii la software!
Ce zici tu cu search o sa incercam acest lucru dar pe viitor!
Toronto,a trecut mai bine de o saptamana de la meciul retur cu H si doua de la meciul tur,si clasamentul concursului de pronosticuri,atat de mult asteptat de cei care participa,nu a fost comunicat.Daca iti era asa de greu,puteai sa spui si in doua ore maximum il calculam eu si nu ne aflam in situatia asta.
Am incercat sa fiu discret,sa-ti trimit acest mesaj privat,dar dupa cum spune calculatorul,nu existi ca utilizator.
Man eu imi cer scuze pentru toate...o sa-l fac weekendul asta, dar pur si simplu nu am avut timp!
Daca cineva se ofera sa lucreze cu mine la pronosticuri voi fi incantat sa ii dau acces sa impartim atributiunile!
Am realizat clasamentul general!
Totul este la zi, aveti la dispozitie clasamentul general inaintea Cupa UEFA optimi de finala TUR..
Vedeti clasamentul aici:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1846
Ma scuzati ca am intarziat asa de mult insa a trebuit sa lucram la o software sa facem totul mai usor!
Acum este foarte simplu de realizat si clasamentele se vor vor face foarte rapid...
Va multumesc de intelegere...
Litex - Strasbourg 1
Stuttgart - Middlesbrough x
Slavia Praga - Palermo x
Heerenveen - Steaua 2
Lokomotiv Moscova - Sevilla x
Bolton Wanderers - Olympique Marseille 1
Hertha Berlin - Rapid 1
FC Basel - AS Monaco x
Udinese - Lens 1
Rosenborg - Zenit Sankt-Petersburg 1
Club Brugge - AS Roma x
Schalke 04 - Espanyol 1
Lille - Å�ahtior Donețk 1
FC Thun - Hamburg x
Betis Sevilla - AZ Alkmaar 1
Artmedia Bratislava - Levski Sofia 1
SteauaToronto am facut 5 puncte nu 4 si la RETUR am 7 nu 6 :wink:
Draga Toronto,nici la mine nu ai socotit corect.Am 5 puncte in primul concurs si 8 in al doilea total 13 puncte.Adunate cu zestrea de 50 de puncte pe care o aveam,inseamna 63 de puncte.
Eu am avut 8 rezultate exacte in primul si 10 in al doilea.In total 18,iar la total general trebuia sa am 18+47=65 de puncte.M-ai "fript" cu doua puncte.
Nici la mine nu ai calculat bine
. La primul tur am 7 puncte(nu 5).
Hopa, Toronto face blaturi. :lol: Eu n-am mai stat sa-mi calculez punctele, m-am bazat pe incredere. :!:
Deci va rog sa ma intelegeti insa eu am folosit softarea aia...din cate vad este o problema undeva...
Acuma plec la scoala, cand ma voi intoarce voi verifica inca o data...
Va multumesc si imi cer scuze...
Sau poate ai vreun rezultat gresit de la un anumit meci . Oricum nu e nici o problema le poti recalcula .
Am modificat punctajele celor 4 de sus (virgil, lbj, grinch si teoctist)
Va rog pe fiecare sa va calculati punctajele si daca am gresit pe undeva sa-mi spune-ti aici sa rectific...
Va multumesc...
Am realizat clasamentul Cupa UEFA optimi turul!
Va rog verificati-va punctajele si postati aici anumite erori...
Clasamentul se afla aici:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...6dc658c5a#41744
Am realizat clasament Divizia A Etapa a 16 a si Clasamentul General inainte Cupe UEFA Optimi RETUR...
Va rog verificati-va punctajele...ca sunt sigur ca am gresit undeva...
Aici:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1846
Va mulumesc...