FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii

«12345610»
Kristy_Cj09.04.2006 23:20

Mi-ar placea sa avem o sectine care sa contina caricaturi :lol:

nikedv10.04.2006 11:05

se dau premi la concurcurile cu pronosticuri?

Harald10.04.2006 11:52
nu se poate posta la pronosticuri la semifinale

 

poti sa fii mai explicit?

 

 

a fost un moment cand nu puteam posta pe forumul respectiv, acum e ok

poisonsnakebite200211.04.2006 13:46
imi pare bine ca am aflat de aici despre prono.ro .....poate treptat o sa renunt sa pierd banii la pariloto si o sa joc doar pe site.merci :lol:
SteauaToronto11.04.2006 23:52

:!: Cum meciul Steaua - Pandurii din etapa 20 va fi amanat pana pe 3 mai si meciul FCM Bacau - Steaua din etapa 23 va fi amanat pana pe 17 mai va trebui sa asteptati pana la acea data pentru a vedea clasamentul Etapei a 20 a si Etapei a 23 a!!!!

Bogdan4Steaua19.04.2006 00:42

Clasamentul Etapei 22 va fi postat maine (MIERCURI) impreuna cu Clasamentul General inaintea urmatoarei etape din Cupa UEFA/Divizia A

 

Deci maine (MIERCURI) clasamentul la pronosticuri va fi la zi!

Bogdan4Steaua20.04.2006 11:13

Clasamentul este la zi...

Papp20.04.2006 13:59

Ma adresez moderatorilor acestui cocurs pentru a le spune ca in clasamentul general ese un Papp si un Raul Papp. De fapt sunt aceeasi persoana, adica eu.

Multumesc mult si va rog sa ma scuzati.

SteauaToronto20.04.2006 16:33

Ok o sa-ti adun punctajele si va ramane un singur Papp :)!

poisonsnakebite200222.04.2006 12:49

ar trebui clasamentele sa arate in forma in care aratau inainte, adica pe un loc x,y,z la egalitate de puncte, pe utmatorul altii....si tot asa....ca e greu sa ne gasim printre 251 de useri...inteleg ca e mai greu, dar asta e!...doar o sugestie.salutari

Harald28.04.2006 17:27

etapa 25 nu este sau mi se pare mie ?

 

sau ca si mie, nu va ardea de pronosticuri in ziua joi si mai ales vineri ?

lordandrey0029.04.2006 09:53

Este singurul meu pronostic de care nu ma bucur: Boro-Steaua 1, Credeam ca va fi 2-1 pt englezi... Clasamentul cu Cupa UEFA cand il postati?? Dupa etapa 25??

Ionutdal05.05.2006 23:25

Pt moderatori : nu se poate sa pariem pe scorul exact ? , am un link dupa care sa va inspirati :

 

http://www.managerarena.lx.ro/pariu/index.php?sid=

 

Astfel cred eu ca se face departajarea mai corect .

Motanu D06.05.2006 07:03

Regulamentul concursului spune clar:

Nu incercati sa puneti si rezultatul pentru ca nu se ia in considerare
Virgil08.05.2006 13:11

O respectuoasa rugaminte domnule moderator.Va rog sa revizuiti adunarea semnelor exacte puse de mine la ultima etapa si o sa constatati ca sunt 6.In nici un caz 5,cum dintr-o eroare s-a consemnat.Meciul Jiul - Dinamo e de doua puncte fiind colorat.

Dar iata etapa intreaga :

 

Virgil

 

CFR Cluj - FCM Bacau x

Jiul Petrosani - Dinamo 2 / 2p

Gloria Bistrita - Steaua 1 /3p

FC Vaslui - Pandurii Tg. Jiu 1/ 4p

FC National - Poli Timisoara 1/ 5p

FC Arges - Otelul Galati 2 /6p

Sportul Studentesc - Poli Iasi x

Rapid - Farul Constanta 1

 

In acest fel totalul va creste cu un punct.103 in loc de 102.

Va multumesc.

Motanu D08.05.2006 13:18

Virgil, nu am ajuns inca la etapa curenta !

Am ramas cu statistica la etapa a 24-a. Iar tu vorbesti de etapa a 26-a. In scurt timp voi aduce clasamentul la zi. Am avut un weekend destul de incarcat !

Pentru etapa a 24-a am calculat si iti ies 5 puncte. Daca gresesc te rog sa verifici si sa ma corectezi !

Cand voi ajunge la etapa curenta vei vedea ca vei primi si cele 6 puncte. Am verificat si ai dreptate.

Virgil08.05.2006 13:22

Atunci scuze .Credeam ca e vorba de ultima etapa.

Dan_BKL15.05.2006 13:09

Sevilla - Schalke a fost 0-0 la finalul celor 90 de minute.de ce s-a dat punct(e) la 1 si nu la x?

Motanu D15.05.2006 13:17

Am considerat tot meciul in ansamblu si nu doar cele 90 de minute, de aia !

Dan_BKL15.05.2006 20:22

ai considerat aiurea.pentru ca trebuia sa specifici sus daca se ia meciul in ansamblu sau doar 90min cum era normal.

la orice casa de pariuri sau alt site cu pronosticuri sa luat in considerare x si nu 1 da nu mai conteaza

si cu 1 pct si fara nici 1 pct tot kkt ala e.

nu e o reclamatie doar iti spun cum era corect.

 

Cu mesajul ala al tau de jos jignesti 90% dintre suporterii si ar fi bine sa lasam muzik deoparte.

Motanu D15.05.2006 20:28
ai considerat aiurea.pentru ca trebuia sa specifici sus daca se ia meciul in ansamblu sau doar 90min cum era normal.

Nu eu am postat meciurile pentru acea etapa. Ai si tu dreptatea ta !

 

Cu mesajul ala al tau de jos jignesti 90% dintre suporterii si ar fi bine sa lasam muzik deoparte.

 

E o parere. Si eu cred ca 90% dintre suporteri NU asculta manele !

Dan_BKL15.05.2006 20:33

ai considerat aiurea.pentru ca trebuia sa specifici sus daca se ia meciul in ansamblu sau doar 90min cum era normal.

Nu eu am postat meciurile pentru acea etapa. Ai si tu dreptatea ta !

 

Cu mesajul ala al tau de jos jignesti 90% dintre suporterii si ar fi bine sa lasam muzik deoparte.

 

E o parere. Si eu cred ca 90% dintre suporteri NU asculta manele !

 

 

parerea ta.da oricum ma refeream ca nu trebuie sa amestecam muzik cu fotbalul.

chiar te deranjeaza pe tine faptul ca lumea asculta manele?

 

atata timp cat Steaua e campioana si e mai aproape ca niciodata de Champions League mai conteaza lucrurile astea minore?

Motanu D15.05.2006 20:42

Nu. Si drept dovada am scos afirmatia din semnatura ! insa imi mentin parerea asupra acelui aspect !

In fine, hai ca intram in offtopic ! Sa castige Steaua campionatul cu sau fara manele !

lbj16.05.2006 21:30

rezultatul trebuie sa fie considerat cel de la sfarsitul celor 90 de minute, nu rezultatul dupa prelungiri/ 11 metri. Motane, ai cam gresit aici...eu nici nu am fost atent, nu am observat greseala de punctaj, dar trebuia specificat ca pariem pe cine se califica.

ps:in acest caz, ce rost mai avea pronosticul X?

Motanu D16.05.2006 21:44

Asa e !

Am sa corectez situatia !

«12345610»