in acest sezon concursul de pronosticuri ca fi numai pentru Liga 1 sau si pentru cupele europene cum a fost anul trecut?
in acest sezon concursul de pronosticuri ca fi numai pentru Liga 1 sau si pentru cupele europene cum a fost anul trecut?
Daca nu am participat la concurs in prima etapa nu prea mai am sanse sa castig nu? Am vazut cu 2 meciuri nimerite care a castigat 5 puncte deci cred ca nu mai am sanse sa recuperez. Va rog sa ma contraziceti.
in acest sezon concursul de pronosticuri ca fi numai pentru Liga 1 sau si pentru cupele europene cum a fost anul trecut?
Odata cu faza grupelor vor fi puse si Cupele Europene. Momentan in fazele preliminare sunt prea multe meciuri, multe implicand echipe mici care nu prezinta interes pentru iubitorii fotbalului din Romania...
@Ckestor:
Ai toate sansele daca pronosticurile tale sunt corecte !
Deschideti topicu de la concursu de articole sau faceti altu cu alt titlu ca nu se poate participa.
ce-ar fi,castigatorul concursului de pronosticuri sa castige un tricou cu Steaua,cu numele lui inscriptionat pe spate?s-ar putea?hai ca nu-i greu
Nu sunt de acord ca eu sunt din Craiova si aici daca porti tricou cu Steaua , Dinamo, rapid pe strada te joaca in picioare oamenii. Cunosc pe unii care au patit asta. Sunt multi pe aici care nu sunt din buc da participa.
Nu-i nimic, cine n-are cum sa-l poarte il pune in rama si il atarna pe perete! :wink:
Oricum, cel putin 95% dintre participanti l-ar purta fericiti, asa ca este o idee foarte buna.
Mai bine sa alegem castigu ca tot acelasi lucru e
cand un clasament general dupa etapa III?
exact pe cand un clasament general dupa etapa 3?
Azi.
Pana deseara apare. Il faceam ieri dar am fost un pic ocupat.
hai motane hai motane haideee ![]()
Imi cer scuze. Nu am avut net pentru ceva timp si nu am avut cum sa rezolv problema aia ! S-a stricat o partitie si am avut de lucru cu recucperarea datelor... ![]()
Voi posta clasamentul cat mai repede posibil.
saru`mana Virgil!
Sa traiesti coane ! :wink:
Nu ca as fi carcotas, dar de ce concursul etapei a IV-a s-a inchis cu o zi mai devreme? Din cate stiu eu, etapa va incepe maine... iegzista si o explicatie, in afara de bunul plac al moderatorului? :roll: Nu de alta, dar ma bazam si pe etapa asta pentru a mai aduna puncte (da, stiu, nu trebuie lasat pe ultima zi, dar ... stiti si voi cum e: "nu lasa pe maine ce poti face poimaine") :cry:
Ai dreptate.Am crezut ca-i vineri.Deschid imediat topicul si te invit sa-ti "completezi buletinul". :wink:
Merci ![]()
Sper sa mai fac si eu vreo 10 puncte 8)
Salut,
cine ma poate ajuta si pe mine????? La etapa a treia nu am fost punctat
Exista vreun motiv bine intemeiat sau este doar o simpla eroare???
Multumesc,
Shok
@Shok:
A fost doar o eroare. Am verificat si am corectat problema.
Puteai totusi sa mentionezi ca e vb de clasamnetul general si nu de clasamentul pe etapa. Acolo ai primit 6 puncte.
Cand am citit postul de mai sus am avut un mic shoc.
Am verificat,reclamatia e intemeiata,s-a rezolvat. :wink:
Multumesc ![]()
Cata promtitudine dom'le. Sincer nu ma asteptam sa se rezolve asa repede. steagcruce2
E firma serioasa,ce credeai? :lol: :wink:
Cata promtitudine dom'le. Sincer nu ma asteptam sa se rezolve asa repede.
Garantie ti-a dat? :wink:
motane nus daca e o sugestie poate ai mai incercat in sectiune asta a forumului un thread in care sa se vorbeasca despre cele intamplate in fiecare etapa ... despre surprizele etapei...si mai stiu eu...absentele la unele echipe si alte chestii de genu ![]()