Am si eu o intrebare:Cand apare clasamentul final la pronosticurile din divizia A?
Am si eu o intrebare:Cand apare clasamentul final la pronosticurile din divizia A?
@Dan_BKL:
In 2 zile maximum e gata !
vreau si eu sa fac o mica reclamatie.. azi cand a inceput primul meci, topicul cu pariuri era inca deschis!
Sugestie: incepeti concursul de pronosticuri cu o zi inainte ![]()
Multumim pt efortul pe care`l depui! :wink:
@bodanelu:
Nu am reusit sa-l inchid la timp. Am explicat motivele in alt topic. Si ieri a fost la fel.
Oricum, posturile de dupa ora inceperii primului meci NU vor fi luat in considerare !!! Sau acel meci nu va fi luat in calcul, ramane sa decid.
In 2 zile maximum aduc clasamentele la zi !!!
@forever_STEAUA:
De acuma voi putea rezolva si acest aspect !
@Motanu D
Multumesc frumos ![]()
Posted: 12 Jun 2006 16:17
forever_STEAUA
SUA - Cehia 2
Italia - Ghana 1
Australia - Japonia 1
Atunci nu lua in considerare meciul respectiv, nu e vina mea ca nu ati inchis topicul... Plus ca eu am pus 1 la meci desi cred ca in momentul ala conducea Japonia cu 1-0 ![]()
De ce nu deschideti topicu inaintea zilei in care se joaca meciurile?
@Papp: incepand cu etapa de azi asa am facut. E o problema ce tine 100% de timp. Timp care din pacate imi cam lipseste.
ma tot uitam si nu gaseam etapa 30...
Vedeti ca ati gresit numarul 30 in caractere romane :lol: :lol:
si la 29 la fel..
XXX este corect, a nu se interpreta 8) 8)
brevo Teoctist !!!!!!!!!
@Harald:
Am corectat !!! Mersi ca m-ai informat de acea eroare !
Nu credeti ca ar fi potrivit sa schimbati modul in care postam astfel incat in momentul in care ne postam pronosticurile sa nu fim influentati de pronosticurile facute de altii.
Unii au ajuns sa faca un simplu Copy/Paste , nu numai la partidele care se joaca, ci si la pronosticuri. Slava Domnului ca inca nu s-a gasit unu sa faca Copy/Paste chiar si la nume.
Oare niste input-uri de tip radio(cu optiunea 1 x 2 ) cu submit catre o baza de date n-ar fi mai potrivite ?
@Addy_G:
M-am gandit la asta. Voi incerca sa fac un astfel de sistem in vederea concursului de pronosticuri de anul viitor. Singurul lucru care-mi lipseste e timpul.
Din optimile de finala nu ar fi mai bine sa pronosticam echipa care merge mai departe adica 1 sau 2 fara x asa ar fi mai atractiv si mai interesant.
@Dan_BKL:
Ok, asa va fi !
Asa ar fi mai usor pentru toti sa ghicim, va fi o sansa din doua, nu una din trei. Si oricum o sa fie meciuri egale, urmate de prelungiri. Cel mai bine ar fi sa lasam 1, X, 2 , iar daca cineva pune X sa scrie si echipa care se califica dupa prelungiri sau 11m. In caz ca ghiceste va primi 2 puncte.
Un concurs de pronosticuri pentru noul sezon ? A fost interesant anul trecut .
fara suparare
...delete din topicuri cas multe
...alea in care nu se mai posteaza sa fie deletate ![]()
Intrebare la noul regulament : am voie sa colorez meciul ales 1x sau x2 ?
Da, ai voie. La fel ca orice alt meci.
Si pt toti cei care intreaba: lucrez in monetul de fata la clasamentul final. In cateva zeci de minute e gata.
Nu am avut o conexiune prea buna la net. Asadar am intrat pe site din cand in cand si numai pt cateva minute, insuficient pt a realiza clasamanetul !!!
La meciul rapidului din prima etapa ce echipa pun? Sportul sau Pandurii? Sau se scoate meciul?
in mod normal Sportul dar asteapta pana maine cand vom sti cu siguranta daca Sportul ramane in A sau nu.
din ce am vazut azi la TV sunt sanse mari ca Sportul s-a ramana in A iar Pandurii s-a stea acolo unde le e locul.
@Virgil, legat de clasament, nick-ul meu e bodanelu nu bodanel (care e un alt utilizator al forumului)
@Bodanelu: Am corectat !