FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii

«13456710»
Dan_BKL13.06.2006 12:26

Am si eu o intrebare:Cand apare clasamentul final la pronosticurile din divizia A?

Motanu D13.06.2006 16:01

@Dan_BKL:

 

In 2 zile maximum e gata !

bodanelu13.06.2006 16:52

vreau si eu sa fac o mica reclamatie.. azi cand a inceput primul meci, topicul cu pariuri era inca deschis!

forever_STEAUA13.06.2006 17:01

Sugestie: incepeti concursul de pronosticuri cu o zi inainte :D

bodanelu13.06.2006 17:15

Multumim pt efortul pe care`l depui! :wink:

Motanu D13.06.2006 17:15

@bodanelu:

Nu am reusit sa-l inchid la timp. Am explicat motivele in alt topic. Si ieri a fost la fel.

Oricum, posturile de dupa ora inceperii primului meci NU vor fi luat in considerare !!! Sau acel meci nu va fi luat in calcul, ramane sa decid.

In 2 zile maximum aduc clasamentele la zi !!!

@forever_STEAUA:

De acuma voi putea rezolva si acest aspect !

forever_STEAUA13.06.2006 17:19

@Motanu D

 

Multumesc frumos :D

 

Posted: 12 Jun 2006 16:17

forever_STEAUA

 

SUA - Cehia 2

Italia - Ghana 1

Australia - Japonia 1

 

Atunci nu lua in considerare meciul respectiv, nu e vina mea ca nu ati inchis topicul... Plus ca eu am pus 1 la meci desi cred ca in momentul ala conducea Japonia cu 1-0 :D

Papp14.06.2006 14:44

De ce nu deschideti topicu inaintea zilei in care se joaca meciurile?

Motanu D14.06.2006 16:37

@Papp: incepand cu etapa de azi asa am facut. E o problema ce tine 100% de timp. Timp care din pacate imi cam lipseste.

Harald16.06.2006 20:39

ma tot uitam si nu gaseam etapa 30...

Vedeti ca ati gresit numarul 30 in caractere romane :lol: :lol:

si la 29 la fel..

XXX este corect, a nu se interpreta 8) 8)

 

brevo Teoctist !!!!!!!!!

Motanu D16.06.2006 20:42

@Harald:

 

Am corectat !!! Mersi ca m-ai informat de acea eroare !

Addy_G19.06.2006 06:15

Nu credeti ca ar fi potrivit sa schimbati modul in care postam astfel incat in momentul in care ne postam pronosticurile sa nu fim influentati de pronosticurile facute de altii.

 

Unii au ajuns sa faca un simplu Copy/Paste , nu numai la partidele care se joaca, ci si la pronosticuri. Slava Domnului ca inca nu s-a gasit unu sa faca Copy/Paste chiar si la nume.

 

Oare niste input-uri de tip radio(cu optiunea 1 x 2 ) cu submit catre o baza de date n-ar fi mai potrivite ?

Motanu D19.06.2006 07:47

@Addy_G:

M-am gandit la asta. Voi incerca sa fac un astfel de sistem in vederea concursului de pronosticuri de anul viitor. Singurul lucru care-mi lipseste e timpul.

Dan_BKL20.06.2006 21:42

Din optimile de finala nu ar fi mai bine sa pronosticam echipa care merge mai departe adica 1 sau 2 fara x asa ar fi mai atractiv si mai interesant.

Motanu D21.06.2006 08:14

@Dan_BKL:

Ok, asa va fi !

***alex***21.06.2006 10:34

Asa ar fi mai usor pentru toti sa ghicim, va fi o sansa din doua, nu una din trei. Si oricum o sa fie meciuri egale, urmate de prelungiri. Cel mai bine ar fi sa lasam 1, X, 2 , iar daca cineva pune X sa scrie si echipa care se califica dupa prelungiri sau 11m. In caz ca ghiceste va primi 2 puncte.

Grinch19.07.2006 20:55

Un concurs de pronosticuri pentru noul sezon ? A fost interesant anul trecut .

uZy | @nDr3i20.07.2006 06:12

fara suparare :D...delete din topicuri cas multe :)...alea in care nu se mai posteaza sa fie deletate ;)

Grinch20.07.2006 15:15

Intrebare la noul regulament : am voie sa colorez meciul ales 1x sau x2 ?

Motanu D20.07.2006 15:22

Da, ai voie. La fel ca orice alt meci.

Motanu D20.07.2006 15:23

Si pt toti cei care intreaba: lucrez in monetul de fata la clasamentul final. In cateva zeci de minute e gata.

Nu am avut o conexiune prea buna la net. Asadar am intrat pe site din cand in cand si numai pt cateva minute, insuficient pt a realiza clasamanetul !!!

***alex***23.07.2006 08:59

La meciul rapidului din prima etapa ce echipa pun? Sportul sau Pandurii? Sau se scoate meciul?

Dan_BKL23.07.2006 20:18

in mod normal Sportul dar asteapta pana maine cand vom sti cu siguranta daca Sportul ramane in A sau nu.

din ce am vazut azi la TV sunt sanse mari ca Sportul s-a ramana in A iar Pandurii s-a stea acolo unde le e locul.

bodanelu31.07.2006 10:42

@Virgil, legat de clasament, nick-ul meu e bodanelu nu bodanel (care e un alt utilizator al forumului)

Motanu D31.07.2006 10:53

@Bodanelu: Am corectat !

«13456710»