FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasari Interne

«13456710»
rezistenta_ultras19.10.2009 21:55

apropo de deplasarea de la Iasi...

se apucase un idiot sa se destainuie la Petrica ca e interzis dar il doare in pl ca intra cu alt buletin samd...radea cu subinteles Petrica...dupa 10 ani de deplasari cu noi nu m-ar mira sa ne stie pe majoritatea dupa nume,prenume si sa il plaseze strategic pe la portile de acces la meciul cu fener.

am vorbit cu un prieten care a terminat dreptul si mi-a dat paragraful asta pentru situatia asta:

 

Conform articolului 293 Cod Penal, prezentarea sub o identitate falsa ori atribuirea unei asemenea identitati altei persoane, pentru a induce sau a mentine in eroare un organ sau o institutie de stat sau o alta unitate dintre cele la care se refera articolului 145 , in vederea producerii unei consecinte juridice, pentru sine ori pentru altul, se pedepseste cu incarcerare de la 3 luni la 3 ani.Cu aceeasi pedeapsa se sanctioneaza incredintarea unui inscris care serveste pentru dovedirea starii civile ori pentru legitimare sau identificare, spre a fi folosit fara drept.

 

acum fiecare face cum crede,personal mi-e cam tarsa sa fortez nota si sa intru in belele din care sa nu mai pot iesi.

lbj19.10.2009 22:19

nu cred ca fapta e chiar atat de grava...radem, glumim cu Petrica dar omu stie super multe...ne stie pe multi, si sa nu va mirati cand o sa va arate cu degetul pe poze si o sa aveti belele dupa.

noname20.10.2009 10:04
hai ca nici corina nu s-a miscat rau.

 

Misca-teeeee asaaaaa, tu si cu prietena taaaaaa, hai nu te lasaaaaaa e bine asaaaaaaaaaa :boxing:

SteLuTzZz20.10.2009 13:40
Misca-teeeee asaaaaa, tu si cu prietena taaaaaa, hai nu te lasaaaaaa e bine asaaaaaaaaaa :boxing:

 

:)))))

 

Bai eu nu stiu prin ce minune am reusit sa`mi iau bilet la meciu cu fener cu ajutorul permisului de conducere :))

probabil nu l`am injurat pe Gigi niciodata ! :))

Huuuuuuaaaa .. huliganilor ! :))

lucvald-190220.10.2009 14:46

Chiar de-ai fi stingher in toata peluza, am incredere ca-l vei "apostrofa" pe JiJigodie ;)

dintre tovarasii cunoscuti de mine si care poseda abonament la peluze, nimeni nu a reusit sa-si achizitioneze bilete.

 

 

Stefan8820.10.2009 15:50

Sa-mi bag **** in mortii lui Petrica si in prieteniile voastre si in taranii care vorbesc cu el.

SteLuTzZz20.10.2009 16:20
Sa-mi bag **** in mortii lui Petrica si in prieteniile voastre si in taranii care vorbesc cu el.

 

in drum spre garaa

 

se tot auzeaaa

 

" cine suge pulaaaa ? "

 

Petrica !! lumea raspundeaaaa

 

 

cu rima :))))))))))))

S.S.Lazio23.10.2009 13:08

cine e Petrica ? :))

korynna23.10.2009 13:24

Cica lumea zicea la Iasi:

E Petrica bulangiu',

L-a f***t tot Cismigiul.

 

Asa vorbeste lumea :))

Azzido23.10.2009 13:54
cine e Petrica ? :))

un nene de la jandarmerie, care lasa sa se inteleaga ca iti e prieten si face pe simpaticul, iar in spate te da in gat la sefi si iti da interdictii.

pe scurt: un jandarm infect.

CLICK

rezistenta_ultras23.10.2009 17:48

deplasare Bistrita(cupa Romaniei):

meciul este miercuri,28 octombrie,ora 20.15.

 

pret bilet:20 ron(intrare generala)-10 ron pentru copii,studenti,elevi,pensionari.

program case bilete:

-luni (26 octombrie) si marti (27 octombrie) intre orele 10.00-16.00, la casa bilete nr. 3, din incinta clubului;

-miercuri (28 octombrie), incepand cu ora 10.00, la toate casele de bilete (de la club si stadion).

 

trenuri nu prea sunt pentru deplasarea asta...totusi,cei care nu sunt presati de timp pot alege varianta acceleratului care pleaca la ora 21.33 din gara de nord si ajunge in jurul orei 7 in Bistrita.

tren de intors e tot doar unul singur si pleaca la 19.43 din Bistrita si ajunge la 5.26 in Bucuresti.

 

meteo:

-cerul se anunta predominant noros.

-vom avea parte de o minima de 2 grade si o maxima de 14.

 

noname23.10.2009 17:57

Presiunea atmosferica, umiditatea?

rezistenta_ultras23.10.2009 18:04
Presiunea atmosferica, umiditatea?

Umiditate:82%

Vizibilitate:MAX km

Presiune atmosferica:757.56 mmHG constanta

Viteza vantului: NNE cu 3km/h

lbj23.10.2009 19:12

vagin umed?

Presiunea atmosferica, umiditatea?

 

S.S.Lazio24.10.2009 10:30
Cica lumea zicea la Iasi:

E Petrica bulangiu',

L-a f***t tot Cismigiul.

 

Asa vorbeste lumea :))

 

alta versiune : e Petrica derbedeul / l-a f***t tot TNB-ul ! :))

 

un nene de la jandarmerie, care lasa sa se inteleaga ca iti e prieten si face pe simpaticul, iar in spate te da in gat la sefi si iti da interdictii.

pe scurt: un jandarm infect.

CLICK

 

 

nu-mi imaginez cum te-ai putea "imprieteni" cu asa om..mai ales sa te sune sa-i dai informatii :) !

korynna24.10.2009 10:59

De sunat, suna, dar in loc de informatii primeste altceva... :))

SteLuTzZz25.10.2009 14:00

mai da`l ba si`n plm pe Petrica. de Petrica am ajuns sa vb . da`l in mortzi lui .

 

cu ce mergem la Bistrita ?

auzisem mai demult ca era o varianta .. cu vro 3 legaturi . are cineva idee ?

 

albanezul31.10.2009 20:24

maine la Timishuaua..veniti?sau e cam din scurt?

ultras200402.11.2009 09:19

are cineva poza cu mesajul de la Timisoara?

albanezul02.11.2009 12:02

nu ca nu cred ca i-a facut cineva poza.

albanezul09.11.2009 17:32

din cate se pare,urmaretul meci in deplasare este la Ploiesti sambata pe 21 noiembrie la ora 18.00.

daca nici asta nu e o destinatie perfecta,atunci nu stiu care ar putea fi.si merge un tren cu totii ca in vremurile bune.ne bagam?

Stanici10.11.2009 09:10
SteLuTzZz10.11.2009 19:39

Eu ma bag ce plm . muncesc, dar ma invoiesc .. probleme familiare :))

ori liber .. ori DEMISIA DEMISIA :))

 

lucvald-190211.11.2009 07:38

Sper sa fie pana la urma lunea meciul, pentru ca ma pot sustrage mai lejer de langa "remorca" !

Cum spunea cineva mai sus, deplasarile au ramas cam singurele oportunitati pentru a-i umple frigiderul JiJigodiei......ca vin sarbatorile, nu de alta !

S.S.Lazio11.11.2009 17:52
Sper sa fie pana la urma lunea meciul, pentru ca ma pot sustrage mai lejer de langa "remorca" !

Cum spunea cineva mai sus, deplasarile au ramas cam singurele oportunitati pentru a-i umple frigiderul JiJigodiei......ca vin sarbatorile, nu de alta !

 

 

la cum schimba astia programul ..nu m.ar mira sa fie luni la 21:45 sau vineri :) btw,eu's prezent ..

«13456710»