FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasari Interne

«12345610»
korynna16.10.2009 09:28

pt nas la dus: 15 ron

pt nas la intoarcere: 0 ron

bilet meci: 15 ron

Si restul pana la 1 milion bautura,mancare, bautura ca e frigut afara :))

Stanici16.10.2009 09:31

Mdea, țin minte ca acum un an și jumate, cam așa a mers "masa" . :D. Oricum, nu conteaza, e destul de eftin, ideal ar fi sa nu ne întîlnim cu milițieni pe drum.

rezistenta_ultras16.10.2009 10:07
ideal ar fi sa nu ne întîlnim cu milițieni pe drum.

Petrica,unul dintre noi.

rezistenta_ultras16.10.2009 10:17
pt nas la dus: 15 ron

pt nas la intoarcere: 0 ron

daca e asa,duminica te las sa discuti tu cu nasii si garda.

SteLuTzZz16.10.2009 16:22

are cineva 20 de metri de material si pt noi ? platim !

 

 

 

rezistenta_ultras17.10.2009 07:49

meteo,Iasi,18 octombrie:o sa ploua in in continuu pe parcursul sederii noastre in acest oras...ploaie,ploaie si iar ploaie rece.

o sa fie o minima de 4 grade si o maxima de doar 6 grade...frig rau de tot pentru perioada asta,imbracati-va bine.

din ce informatii am,in conditiile astea,devine din ce in ce mai tentanta pentru mai multa lume(inclusiv pt mine),varianta trenului de 12,care ajunge in Iasi cu 1 ora inainte de meci.

lbj17.10.2009 09:12

de ce trenul de dimineata, cu vodka pe tren si vin fiert la fata locului, nu e mai tentant?

Stanici17.10.2009 09:54

Mi-e sa nu se poata urca in ala de 12 fara bilet. Plm, mai exista posibilitatea sa ne dea jos din ala de 6 si sa il avem pe asta de 12 ca rezerva. Plus ca asta mai poate intarzia.

 

 

korynna17.10.2009 10:04

@ rezistenta

 

Pai tu esti domnul profesor :)) Dar daca e nevoie vin si eu cu tine cand vorbesti cu nasul si garda. :D

Intr-adevar si pe noi ne-ar fi tentat trenul de la 12, dar trebuie sa avem o rezerva ca nu se stie niciodata.

rezistenta_ultras17.10.2009 11:51
de ce trenul de dimineata, cu vodka pe tren si vin fiert la fata locului, nu e mai tentant?

voi nu mai plecati cu micro?

lbj17.10.2009 13:35

ba da, dar ziceam ca fapt divers :)

Andreiasu17.10.2009 14:12

baietii pe tren, fetele pe micro...

SteLuTzZz17.10.2009 14:19

ce acuze grave :))))))

 

Stanici17.10.2009 15:00

S-a stabilit cu ce tren se merge, pana la urma?

rezistenta_ultras17.10.2009 15:50
S-a stabilit cu ce tren se merge, pana la urma?

cu cel de la 6.pune-ti ceasul sa sune de pe acum.

Stanici17.10.2009 16:07

Gata. Deci, baietii se trezesc dis de dimineata maine.

rezistenta_ultras17.10.2009 19:12

ochii in 4 maine cei care mergem cu trenul de 6 .

la 5.50 si 6.13 pleaca 2 trenuri spre Brasov , unde joaca din intamplare si cainii .

se aude ca ar merge cativa cu personalul de 6.13 , de prin sudul lor .

SteLuTzZz17.10.2009 19:28

poate prindem si noi ceva :hump:

SteLuTzZz19.10.2009 09:25

o deplasare frumusicaaa dragii mosului !

 

noname19.10.2009 10:30

oricum, am avut noroc ca am iesit din oras in viata... nu trebuia sa ii provocam pe Ieseni, acum o sa ne vaneze peste tot :(.

rezistenta_ultras19.10.2009 10:56

rezumat Iasi:

 

noi:si faciti bai?

ei:bini bai

noi:hai sa ni batim bai!

ei:aolieu mama!

noname19.10.2009 12:25

Pitica e idolul meu!

Azzido19.10.2009 12:50

am vazut ca ati avut si duel de la distanta cu torte.

mai rau la ca la derby, nu alta... :D

S.S.Lazio19.10.2009 17:28

si-au cautat-o moldovienii :) ..si vorba lui noname , bine ca am iesit din oras fara geamuri sparte sau alte nebunii specifice moldovei !

zmeii din peluza erau prezenti in numar de 3-4 cu curelele scoase facand semne : haide ma,veniti ...si in secunda 2 erau rasfirati prin copaci ! :) ..cam asta e fenomenul ..

si legat de "vanare" ..chestia asta e prezenta de vreo 2 ani incoace , fiecare si-o cauta in orasul lui !

rezistenta_ultras19.10.2009 20:25
Pitica e idolul meu!

hai ca nici corina nu s-a miscat rau.

«12345610»