pt nas la dus: 15 ron
pt nas la intoarcere: 0 ron
bilet meci: 15 ron
Si restul pana la 1 milion bautura,mancare, bautura ca e frigut afara ![]()
pt nas la dus: 15 ron
pt nas la intoarcere: 0 ron
bilet meci: 15 ron
Si restul pana la 1 milion bautura,mancare, bautura ca e frigut afara ![]()
Mdea, țin minte ca acum un an și jumate, cam așa a mers "masa" .
. Oricum, nu conteaza, e destul de eftin, ideal ar fi sa nu ne întîlnim cu milițieni pe drum.
ideal ar fi sa nu ne întîlnim cu milițieni pe drum.
Petrica,unul dintre noi.
pt nas la dus: 15 ronpt nas la intoarcere: 0 ron
daca e asa,duminica te las sa discuti tu cu nasii si garda.
are cineva 20 de metri de material si pt noi ? platim !
meteo,Iasi,18 octombrie:o sa ploua in in continuu pe parcursul sederii noastre in acest oras...ploaie,ploaie si iar ploaie rece.
o sa fie o minima de 4 grade si o maxima de doar 6 grade...frig rau de tot pentru perioada asta,imbracati-va bine.
din ce informatii am,in conditiile astea,devine din ce in ce mai tentanta pentru mai multa lume(inclusiv pt mine),varianta trenului de 12,care ajunge in Iasi cu 1 ora inainte de meci.
de ce trenul de dimineata, cu vodka pe tren si vin fiert la fata locului, nu e mai tentant?
Mi-e sa nu se poata urca in ala de 12 fara bilet. Plm, mai exista posibilitatea sa ne dea jos din ala de 6 si sa il avem pe asta de 12 ca rezerva. Plus ca asta mai poate intarzia.
@ rezistenta
Pai tu esti domnul profesor
Dar daca e nevoie vin si eu cu tine cand vorbesti cu nasul si garda. ![]()
Intr-adevar si pe noi ne-ar fi tentat trenul de la 12, dar trebuie sa avem o rezerva ca nu se stie niciodata.
de ce trenul de dimineata, cu vodka pe tren si vin fiert la fata locului, nu e mai tentant?
voi nu mai plecati cu micro?
ba da, dar ziceam ca fapt divers ![]()
baietii pe tren, fetele pe micro...
ce acuze grave
))))
S-a stabilit cu ce tren se merge, pana la urma?
S-a stabilit cu ce tren se merge, pana la urma?
cu cel de la 6.pune-ti ceasul sa sune de pe acum.
Gata. Deci, baietii se trezesc dis de dimineata maine.
ochii in 4 maine cei care mergem cu trenul de 6 .
la 5.50 si 6.13 pleaca 2 trenuri spre Brasov , unde joaca din intamplare si cainii .
se aude ca ar merge cativa cu personalul de 6.13 , de prin sudul lor .
poate prindem si noi ceva ![]()
o deplasare frumusicaaa dragii mosului !
oricum, am avut noroc ca am iesit din oras in viata... nu trebuia sa ii provocam pe Ieseni, acum o sa ne vaneze peste tot
.
rezumat Iasi:
noi:si faciti bai?
ei:bini bai
noi:hai sa ni batim bai!
ei:aolieu mama!
Pitica e idolul meu!
am vazut ca ati avut si duel de la distanta cu torte.
mai rau la ca la derby, nu alta... ![]()
si-au cautat-o moldovienii
..si vorba lui noname , bine ca am iesit din oras fara geamuri sparte sau alte nebunii specifice moldovei !
zmeii din peluza erau prezenti in numar de 3-4 cu curelele scoase facand semne : haide ma,veniti ...si in secunda 2 erau rasfirati prin copaci !
..cam asta e fenomenul ..
si legat de "vanare" ..chestia asta e prezenta de vreo 2 ani incoace , fiecare si-o cauta in orasul lui !
Pitica e idolul meu!
hai ca nici corina nu s-a miscat rau.