Deplasare Brasov :
-meciul este duminica,27 sept,ora 20:00
TRANSPORT:
-variante de transport pentru dus sunt foarte multe daca alegeti calea trenului...cea mai indicata fiind cea a personalului care pleaca la ora 14:11 din gara de nord si ajunge la ora 18:20 in Brasov.
-la intors,primul tren care pleaca din Brasov spre Bucuresti e tocmai la 3 dimineata,la 5 ore dupa terminarea meciului.
-in schimb la intors mai este varianta unui ultim microbuz de linie care pleaca spre Bucuresti la ora 22.23.
METEO:
-vremea se anunta insorita,nu sunt sanse de ploaie,o sa avem o maxima de 18 grade si o minima de 5 grade.
BILETE:
-pretul biletului in sectorul care ne este destinat este de 50 de ron.mai exista varianta peluzei,unde pretul este de 30 de ron,asta daca vrem sa stam separat.
Probabil va fi o deplasare foarte scazuta numeric...motive:protestul,meciul este duminica,a 2 a zi lumea la munca,pretul biletului mare,varianta de intoarcere cu trenul...tarzie,multi pleaca in olanda peste 1 zi-2,criza economica prin care trecem...
P.S:posibil sa mai am 2-3-4 locuri in masina pt intors...o sa fiu in zona in weekend.