FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasari Interne

«1234510»
rezistenta_ultras22.09.2009 09:24
eu merg desigur..voi?

eu da...sper sa fie prezenti si cei care isi doresc atat de mult cupa si din cauza lui Gigi n-am putut sa o cucerim de atata timp...

in caz ca alegeti sa-i impingeti pe baieti spre finala din fata TV-ului prin sms-uri si mail-uri,meciul e transmis live pe Pro TV si sport.ro.

IPR22.09.2009 10:29

care mai merge cu trenu? si care dintre ele?

rezistenta_ultras22.09.2009 10:38
care mai merge cu trenu? si care dintre ele?

eu sigur...primul,cel de 11.

o sa mai fie ceva lume cu trenul asta,dar nu te astepta la ceva spectaculos,numeric vorbind.

rezistenta_ultras24.09.2009 12:31

Deplasare Brasov :

 

-meciul este duminica,27 sept,ora 20:00

 

TRANSPORT:

 

-variante de transport pentru dus sunt foarte multe daca alegeti calea trenului...cea mai indicata fiind cea a personalului care pleaca la ora 14:11 din gara de nord si ajunge la ora 18:20 in Brasov.

-la intors,primul tren care pleaca din Brasov spre Bucuresti e tocmai la 3 dimineata,la 5 ore dupa terminarea meciului.

-in schimb la intors mai este varianta unui ultim microbuz de linie care pleaca spre Bucuresti la ora 22.23.

 

METEO:

 

-vremea se anunta insorita,nu sunt sanse de ploaie,o sa avem o maxima de 18 grade si o minima de 5 grade.

 

BILETE:

 

-pretul biletului in sectorul care ne este destinat este de 50 de ron.mai exista varianta peluzei,unde pretul este de 30 de ron,asta daca vrem sa stam separat.

 

Probabil va fi o deplasare foarte scazuta numeric...motive:protestul,meciul este duminica,a 2 a zi lumea la munca,pretul biletului mare,varianta de intoarcere cu trenul...tarzie,multi pleaca in olanda peste 1 zi-2,criza economica prin care trecem...

 

P.S:posibil sa mai am 2-3-4 locuri in masina pt intors...o sa fiu in zona in weekend.

SteLuTzZz26.09.2009 11:03

Rog baietzii de la South Boys sa ma contacteze.

M-au sunat cei de la bacau .. sa le dau o adresa sa trimita tenesii baiatului ! :)))

 

Gata.

Am dat de posesorul tenesilor inmatriculati cu numerele " ALL STARS " :)))

ultras200426.09.2009 16:58

gata cu bacaul

 

ia ziceti unde stam la Brasov?

 

am inteles ca nu avem sector ca nu a semnat nimeni pt el

SteLuTzZz26.09.2009 22:12

::::: ABSENT ::::: :))

albanezul27.09.2009 08:02

si eu absent..motivat..pe parte financiara..

albanezul27.09.2009 11:52

pana la urma s-a rezolvat

si ma duc..asa ca..i'll be there!

albanezul28.09.2009 09:32

bar de negri ole! pam pam pam pam pam..

rezistenta_ultras28.09.2009 17:57

pana si celebrul MarkCortez a fost prezent la Brasov...

korynna28.09.2009 18:24

Nu pot sa cred...sper ca e o gluma. Nu se poate sa-l fi ratat pe adevaratul MarkCortez. :hmmm:

IPR07.10.2009 07:46

Conform site-ului oficial LPF, meciul Politehnica Iasi- Steaua Bucuresti este Duminica 18 octombrie 2009 cu incepere de la ora 20:00.

 

 

Propunere transport: *dus - intercity Bucuresti Nord-Iasi plecare la 6:02 ajunge in Iasi la 12:47

-rapid Bucuresti Nord-Iasi plecare la 12:00 ajunge in Iasi la 19:01

 

*intors: -rapid Bucuresti Nord-Iasi pleaca din Iasi la 23:30 si ajunge in Bucuresti la 6:27

 

Eu voi fi prezent.

 

 

PS: Acum ar trebui sa fim cat mai multi in deplasarile interne pentru ca e singura ocazie care ne-a mai ramas ca sa continuma protestul pe stadion si sa vedem echipa.

albanezul07.10.2009 15:07

tocmai ca in deplasare mai poti face ceva.mai nou pe Ghencea avem interzis la orice fel de mesaj..deci tot in deplasare te poti manifesta.hai in sloboaze sa fim cat mai multi la Iasi..ca nu costa biletul ca la Medias sau ca la Brasov..si sunt destule mijloace de transport.hai sa ne trezim un pic sa pastram ritmul asta.

SteLuTzZz13.10.2009 12:19

cine nu vine la Iasi sa`i moara la intrareee ! :)):)) :steag_sah_mic:

rezistenta_ultras14.10.2009 12:00

preturile biletelor la Iasi:

 

tribune - 30 lei

peluze - 15 lei

 

cui i se pare prea cu noaptea in cap varianta cu intercity-ul de 6 dimineata,mai are varianta rapidului de 12,care ajunge la 7 seara in Iasi(la dus).

noname14.10.2009 13:47
cine nu vine la Iasi sa`i moara la intrareee ! :)):)) :steag_sah_mic:

 

cine nu vine la Iasi e muist pam*pam

albanezul14.10.2009 14:09
preturile biletelor la Iasi:

 

tribune - 30 lei

peluze - 15 lei

 

cui i se pare prea cu noaptea in cap varianta cu intercity-ul de 6 dimineata,mai are varianta rapidului de 12,care ajunge la 7 seara in Iasi(la dus).

**** rapid..

SteLuTzZz15.10.2009 07:08

marcele ai fost si tu la cronica nenicule ? :))

 

albanezul15.10.2009 10:38

daca nu m-ai vazut inseamna ca nu am fost..a fost Saorma irlandezu' sau Ion..

SteLuTzZz15.10.2009 10:48

shaorma sigur.

el si costi aveau o tinuta de oameni cu scaun la cap .. cum se zice :))

rezistenta_ultras15.10.2009 15:57

haideti sa ne miscam si noi corpurile si poate sarim de 100 in deplasarea asta.

daca in Ghencea ne-au interzis,macar in deplasari sa ne manifestam.

 

Stanici16.10.2009 06:50

Pana la urma, cu trenul de dimineata se realizeaza "miscarea propriilor corpuri" ?

Per total, unde ar ajunge costurile totale ale deplasarii?

bodanelu16.10.2009 07:08

Bacau cu masina mica: gaz, mancare, bautura, bilet cam 70 ron

Maxim 100 ron zic eu

rezistenta_ultras16.10.2009 08:18

pt nas la dus:20 ron.

pt nas la intors:10 ron.

bilet meci:15 ron.

si un buget minim pt mancare si bautura:restul pana la 100 ron.

 

«1234510»